March 29, 2024, 02:33:08 pm
Username:

Password:

Topic: Hipopotamy są spragnione świeżej krwi! / Hippos are Hungry for fresh blood  (Read 2513 times)

Shish

  • Posts: 3
    • View Profile
Jeżeli jesteś żądnym przygody, ryzyka oraz dobrej zabawy skurwysynem, to dobrze trafiłeś.

Nasz gang właśnie prowadzi rekrutację, więc potrzebujemy ludzi z jajami oraz poczuciem humoru (inaczej nie idzie z nami wytrzymać).
Ekipa Hungry Hippos nie posiada skostniałej, korporacyjnej struktury oraz sztywnych reguł - co wcale nie oznacza, że każdy może robić to co chce (przynajmniej nie na akcjach grupowych).
Nie bawią nas górnolotne slogany czy przydługie i nudne regulaminy, tylko dobra rozgrywka grupowa i swobone podejście do gry.
Obecnie posiadamy 10 stałych graczy oraz dobrze zaopatrzony bunkier jako bazę.Ponadto, do użytku mamy 3 wspólne samochody i motor.
Jedynym warunkiem przyjęcia do grupy - na okres przejściowy - jest posiadanie TeamSpeaka. Po okresie przejściowym najbardziej odpowiadający nam gracze, przystąpią do regularnej ekipy.
Proszę o wpisywanie się w wątku (poziom postaci i czas spędzony na grze). Odezwiemy się przez PM


If you're interested, you should translate it

« Last Edit: September 26, 2013, 12:42:00 am by Shish »

Eloar

  • Supporter & Wiki Editor
  • Posts: 60
    • View Profile
A nie szukacie przypadkiem minera/craftera? Na akcje moja postać się za wiele nie nadaje, ale ma zwinne ręce :).

Profesje:
- small guns 2
- armorer 2
- big guns 1

Dodatkowo umiem już craftować Pancora Jackhammera. Co TS to mogę się przekonać, choć osobiście jestem zwolennikiem xFire. No a co do ilości grania, to znajduję zwykle godzinkę dziennie.

Marcko

  • Posts: 6
    • View Profile
Siemka,
myślałem nad założeniem swojej frakcji, ale myślę że lepiej jednak dołączyć do jakiejś dobrze prosperującej :)

Podstawowy warunek spełniam... TeamSpeaka posiadam, jednakże różnie bywa z możliwością z korzystania. Poczucie humoru... cóż, ciężko stwierdzić, to raczej ludziki z zewnątrz oceniają... Nie straszne mi wygłupy i jajcowanie:P

Doświadczenie w grze? Wiem dosyć sporo jeżeli chodzi o wszystkie części Fallouta, włącznie z Bethesdą... Nie, sporo to mało powiedziane:) Za równo jeżeli chodzi o świat gry i system. W Fonline w sumie jeszcze raczkuję, ale sporo już zdążyłem się dowiedzieć przez ostatni... powiedzmy miesiąc.

Jeżeli chodzi o moje chary...
32lvl - do wszystkiego i niczego, obecnie mój crafter ze wszystkimi profeskami i wieloma zdobytymi schematami [byłbym wdzięczny za pomoc w kolekcjonowaniu biblioteczki]
12lvl - melee slaver, z kimś w party mogę łapać w siatkę w zasadzie już wszystko
10lvl - rifleman z laser snajperką i dużym sneakiem docelowo... w trakcie expienia... to ma być moja postać na wyprawy.

Jeżeli podoba się moja kandydatura to zapraszam na PM... Mogę podać również jakiś wygodniejszy kontakt, jak np gg.

Pozdro!!

Dr Joint

  • Posts: 1
    • View Profile
28lvl bg burster szuka ekipy

Dimzad

  • Posts: 3
    • View Profile
witam,
 grałem w fallout onlaine jeszcze na rosyjskim serwerze. więc trochę ogarniam grę. Na tym serwerze dopiero zaczynam. Gram różnie, w zależności od czasu jaki mam, ale myślę że wyjdzie że 2h dziennie lekko póki co ;D