April 28, 2024, 11:15:42 am
Username:

Password:

Topic: Taka nietypowa sytuacja.  (Read 5211 times)

worldremaker

  • Supporter
  • Posts: 419
    • View Profile
Taka nietypowa sytuacja.
« on: October 28, 2015, 05:27:46 am »
Wczoraj wieczorem miałem dość nietypową sytuację. Zadzwonił do mnie przedstawiciel jednego z moich aktualnych operatorów i okazało się, że to jeden z graczy FOnline Reloaded, z którym grałem półtora roku temu w The Black Hearts, a konkretnie Muerte. Też się Wam zdarzają takie zbiegi okoliczności?

Listonosz

  • Posts: 9
    • View Profile
Re: Taka nietypowa sytuacja.
« Reply #1 on: October 28, 2015, 06:32:18 am »
To nie zbieg okoliczności. Oni Cię od dawna obserwują. Niedługo będziesz musiał dokonać wyboru między czerwoną a niebieską pigułką...
.
.
.
.
.
.
... wyrocznia się nie myliła. ;)

Mad Matt

  • Posts: 1792
    • View Profile
Re: Taka nietypowa sytuacja.
« Reply #2 on: October 28, 2015, 01:10:34 pm »
Niestety nie, ale jak ktos z Polski i ma ochote wyskoczyc na piwo to dajcie znac :D
ps. Tylko  Powyzej 21 roku zycia, do dzieci nie przepijam :D
« Last Edit: October 28, 2015, 02:57:56 pm by Mad Matt »
GUN FOR HIRE


jarok

  • Posts: 340
  • Howdy, partner.
    • View Profile
Re: Taka nietypowa sytuacja.
« Reply #3 on: October 28, 2015, 02:53:36 pm »
Ostatnio miałem okazję rozmawiać z kilkoma pewnymi znajomymi od kolegi z pracy. Pitu pitu i jakoś tak wyszło że przeszliśmy na tematy gier aż w końcu jeden z nich zaczął nawijać o serii Fallout. Twierdził że grał we wszystkie części i jest ogromnym fanem serii i czeka na czwórkę. No to aby sprawdzić czy faktycznie jest z niego taki znawca to pytam się czy wie czym jest fonline? Jaka była jego odpowiedź? Oczywiście, że nie, nie wiedział. Jak zacząłem mu nawijać i pokazywać to zrobił oczy jak kapsel po nuka coli i dziwił się że nigdy o tym nie wiedział. Jak to się mawia całe życie w kłamstwie :D Nie wiem jak można nazywać się fanem nie znając całej serii nie oszukujmy się ale fonline to nie jest byle co i jakiś tam maluczki modzik.
I'm badass and I will kick your asses.

Mad Matt

  • Posts: 1792
    • View Profile
Re: Taka nietypowa sytuacja.
« Reply #4 on: October 28, 2015, 02:59:09 pm »
Zgadzam się, choć przyznam szczerze sam przypadkiem trafiłem na Fonline'y i to już kawał czasu po starcie 2238...  :-[
GUN FOR HIRE


Wichura

  • Posts: 239
    • View Profile
Re: Taka nietypowa sytuacja.
« Reply #5 on: October 28, 2015, 03:00:31 pm »
Kiedyś, w czasach 2238, spamowałem gdzie się dało, próbując zwabić tego i owego "fana serii Fallout", czyli każdego kogo w jedynce nie zabiły szczury w jaskini V13. Teraz już nie próbuję, to co powiedzieli mi tamci ludzie po próbie z FOnlajnem nie nadaje się do powtórzenia przed 23. I naprawdę nie wiem czy musieli tak obrażać moją wąsatą mamełe.

Wczoraj wieczorem miałem dość nietypową sytuację. Zadzwonił do mnie przedstawiciel jednego z moich aktualnych operatorów i okazało się, że to jeden z graczy FOnline Reloaded, z którym grałem półtora roku temu w The Black Hearts, a konkretnie Muerte.
I jaką stawkę za minutę dostałeś?

Koniko

  • Supporter
  • Posts: 495
    • View Profile
Re: Taka nietypowa sytuacja.
« Reply #6 on: October 28, 2015, 08:29:04 pm »
Do mnie zadzwonił niedawno czech z którym grałem na początku fo2 dawno temu. Nie wiem skąd ma mój numer ale nie mam go NIGDZIE podanego.

Mad Matt

  • Posts: 1792
    • View Profile
Re: Taka nietypowa sytuacja.
« Reply #7 on: October 29, 2015, 09:21:25 am »
Do mnie zadzwonił niedawno czech z którym grałem na początku fo2 dawno temu. Nie wiem skąd ma mój numer ale nie mam go NIGDZIE podanego.

On był hakierem...
GUN FOR HIRE


jarok

  • Posts: 340
  • Howdy, partner.
    • View Profile
Re: Taka nietypowa sytuacja.
« Reply #8 on: October 29, 2015, 01:57:27 pm »
Kiedyś, w czasach 2238, spamowałem gdzie się dało, próbując zwabić tego i owego "fana serii Fallout", czyli każdego kogo w jedynce nie zabiły szczury w jaskini V13. Teraz już nie próbuję, to co powiedzieli mi tamci ludzie po próbie z FOnlajnem nie nadaje się do powtórzenia przed 23. I naprawdę nie wiem czy musieli tak obrażać moją wąsatą mamełe.

Wczoraj wieczorem miałem dość nietypową sytuację. Zadzwonił do mnie przedstawiciel jednego z moich aktualnych operatorów i okazało się, że to jeden z graczy FOnline Reloaded, z którym grałem półtora roku temu w The Black Hearts, a konkretnie Muerte.
I jaką stawkę za minutę dostałeś?

He he he skąd tyle jadu czyżby zginęli z rąk typowego pk i stracili dwa flinty, nóż i młotek? :) Początki są bardzo trudne ale nie przesadzajmy nigdy nie zrozumiem takich ludzi a idealnie wpisują się w opis hardkorowego fana, który po kilku godzinach odpuszcza i nie wraca. Nie wie jak sporo traci.
I'm badass and I will kick your asses.

Mad Matt

  • Posts: 1792
    • View Profile
Re: Taka nietypowa sytuacja.
« Reply #9 on: October 29, 2015, 03:42:00 pm »
Reloaded jest bardzo przyjemny, chory hardcore to masz na TLA mk II...
GUN FOR HIRE


Wichura

  • Posts: 239
    • View Profile
Re: Taka nietypowa sytuacja.
« Reply #10 on: October 29, 2015, 04:29:04 pm »
He he he skąd tyle jadu czyżby zginęli z rąk typowego pk i stracili dwa flinty, nóż i młotek? :) Początki są bardzo trudne ale nie przesadzajmy nigdy nie zrozumiem takich ludzi a idealnie wpisują się w opis hardkorowego fana, który po kilku godzinach odpuszcza i nie wraca. Nie wie jak sporo traci.
Quote
Napalony Fan - tworzy bezsensowną postać z tagami na Melee, Throwing i Gambling, bo wymyślił sobie, że będzie odgrywał miłośnika hazardu i szalonego nożownika w Nowym Reno; rozczarowanie przychodzi szybko i brutalnie; jest zbyt ambitny, by prosić o wyjaśnienia lub pistolet, więc kończy grę po trzech dniach i już nigdy nie wraca
To pisałem ja, Jarząbek. Styczeń 2010.

Reloaded jest bardzo przyjemny, chory hardcore to masz na TLA mk II...
Potwierdzam. Spejszjus kejw, suka bladź jobanaja w rot.

Koniko

  • Supporter
  • Posts: 495
    • View Profile
Re: Taka nietypowa sytuacja.
« Reply #11 on: October 29, 2015, 07:41:22 pm »
TLA to server dla zorganizowanych zgranych grup lub solo masochistow. Mi sie tam  dobrze gralo jak zalozlismy frakcje to nawet z ruskimi najebalismy polowie server - miedzy innymi Talonom.

Dank Anel

  • Supporter
  • Posts: 260
  • Makes FOnline better since 2009
    • View Profile
Re: Taka nietypowa sytuacja.
« Reply #12 on: October 29, 2015, 10:35:43 pm »
TLA to server dla zorganizowanych zgranych grup lub solo masochistow. Mi sie tam  dobrze gralo jak zalozlismy frakcje to nawet z ruskimi najebalismy polowie server - miedzy innymi Talonom.

Lecimy tam. Z grizzanem podbijemy świat.


Jesli ktos z okolic Torunia to na piwerko jestem chetny.
fuck my grama fuck my engilsh... come fight little pusses!!!!!

<18:30:32> "blasma": zinthos feels unjustified and resentful due to his oppressor DA

Mad Matt

  • Posts: 1792
    • View Profile
Re: Taka nietypowa sytuacja.
« Reply #13 on: October 29, 2015, 10:46:13 pm »
TLA to server dla zorganizowanych zgranych grup lub solo masochistow. Mi sie tam  dobrze gralo jak zalozlismy frakcje to nawet z ruskimi najebalismy polowie server - miedzy innymi Talonom.

Lecimy tam. Z grizzanem podbijemy świat.


Jesli ktos z okolic Torunia to na piwerko jestem chetny.


a pełnoletni? :D
GUN FOR HIRE


jarok

  • Posts: 340
  • Howdy, partner.
    • View Profile
Re: Taka nietypowa sytuacja.
« Reply #14 on: October 30, 2015, 02:37:51 pm »
He he he skąd tyle jadu czyżby zginęli z rąk typowego pk i stracili dwa flinty, nóż i młotek? :) Początki są bardzo trudne ale nie przesadzajmy nigdy nie zrozumiem takich ludzi a idealnie wpisują się w opis hardkorowego fana, który po kilku godzinach odpuszcza i nie wraca. Nie wie jak sporo traci.
Quote
Napalony Fan - tworzy bezsensowną postać z tagami na Melee, Throwing i Gambling, bo wymyślił sobie, że będzie odgrywał miłośnika hazardu i szalonego nożownika w Nowym Reno; rozczarowanie przychodzi szybko i brutalnie; jest zbyt ambitny, by prosić o wyjaśnienia lub pistolet, więc kończy grę po trzech dniach i już nigdy nie wraca
To pisałem ja, Jarząbek. Styczeń 2010.

Reloaded jest bardzo przyjemny, chory hardcore to masz na TLA mk II...
Potwierdzam. Spejszjus kejw, suka bladź jobanaja w rot.

Święta racja z tym napalonym fanem haha ;D A kejw bardzo klimatyczna. Cierpiący na klaustrofobie mają prze... :)

Jak już zeszliśmy na tla mk2 to czy są tam jakieś atrakcje oprócz obozu koncentracyjnego na początku? Nie nagrałem się wystarczająco dużo aby poznać wszystkie smaczki :)
I'm badass and I will kick your asses.