April 28, 2024, 05:53:48 pm
Username:

Password:

Topic: Odkrycia początkującego wędrowca  (Read 14663 times)

mkhammer

  • Posts: 152
    • View Profile
Re: Odkrycia początkującego wędrowca
« Reply #15 on: September 29, 2015, 09:12:18 am »
niby tak ale w miastach chronionych slabe ceny sa ogolnie (wysoki barter skill maja npce)
Shullbit. Ceny są bardzo dobre. U niektórych vendorsów w strzeżonych lokacjach ceny są najlepsze ze wszystkich + dragi + stimpaki + superstimpaki + motiony + CAMK2 100/100. Za koło po strzeżonych można zgarnąć około 100k capsli + stuff. Wystarczy to ogarnąć.
Niby tak, ale tam trudno o kapsle w nie-barbażyńskich godzinach, sklepy takie są zawalone stuffem, wole jednak północnych handlarzy :D.

Awgy

  • Supporter
  • Posts: 383
  • Because of the reason
    • View Profile
Re: Odkrycia początkującego wędrowca
« Reply #16 on: September 29, 2015, 11:24:42 am »
a jak najlepiej sprawdzac czy ktos nie idzie za mna?bo ja sprawdzam czy pod moim nickiem na mapie swiata nikogo wiecej nie ma czy moze jest jeszcze jakis inny sposob?

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka
komunikat Ci się pojawił bo szła za Tobą twoja krowa. Tam gdzie masz party list pojawią ci się gracze, którzy cię sledza. khanowie cie zabili bo te pajace laza po pustyni i polują na enco z graczami.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


rafik

  • Posts: 38
    • View Profile
Re: Odkrycia początkującego wędrowca
« Reply #17 on: September 29, 2015, 11:32:56 am »
widzisz ta krowa mnie zmylila i niepotrzebnie sie krecilem az mnie dorwali lotry:)a gdzie najlepiej szukac fiber plants krece sie w okolicach junktown hub i boneyard

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka


Awgy

  • Supporter
  • Posts: 383
  • Because of the reason
    • View Profile
Re: Odkrycia początkującego wędrowca
« Reply #18 on: September 29, 2015, 11:46:57 am »
widzisz ta krowa mnie zmylila i niepotrzebnie sie krecilem az mnie dorwali lotry:)a gdzie najlepiej szukac fiber plants krece sie w okolicach junktown hub i boneyard

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka
jak się zalogujesz rano to masz z 12 fiberplants w hub na polu po prawej na południe od hub entrence.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


rafik

  • Posts: 38
    • View Profile
Re: Odkrycia początkującego wędrowca
« Reply #19 on: September 29, 2015, 12:57:10 pm »
A czy sa jakies w miare ludzkie niechronione miasta gdzie nie rozwala mnie na powitanie?

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka


jarok

  • Posts: 340
  • Howdy, partner.
    • View Profile
Re: Odkrycia początkującego wędrowca
« Reply #20 on: September 29, 2015, 01:44:46 pm »
Ale fibers mozna zbierac z enco i bazy typu farma. W czym problem?
I'm badass and I will kick your asses.

Mad Matt

  • Posts: 1792
    • View Profile
Re: Odkrycia początkującego wędrowca
« Reply #21 on: September 29, 2015, 02:11:35 pm »
Encounters w pobliżu gór, napisz do mnie kiedyś w grze lub na forum. Zgadamy się i pokażę Ci miejscówki.
GUN FOR HIRE


mkhammer

  • Posts: 152
    • View Profile
Re: Odkrycia początkującego wędrowca
« Reply #22 on: September 29, 2015, 04:05:46 pm »
A czy sa jakies w miare ludzkie niechronione miasta gdzie nie rozwala mnie na powitanie?

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka
Nie. Wszedzie gdzie jestes niechroniony z chęcią ktoś rozwali twoje piksele aby tylko napisać Ci "wasteland is harsh" albo "robi kupe do buzi", taki juz jest fonline  ;D

OldBoy

  • Posts: 132
    • View Profile
Re: Odkrycia początkującego wędrowca
« Reply #23 on: September 29, 2015, 04:23:32 pm »
Jak na forum napisze ktoś bezpieczne miejsca to zapewniam Cię, że one już nie będą bezpieczne ;)

Dank Anel

  • Supporter
  • Posts: 260
  • Makes FOnline better since 2009
    • View Profile
Re: Odkrycia początkującego wędrowca
« Reply #24 on: September 29, 2015, 04:40:15 pm »
Tylko w Hub na entrance i market mozesz czuc sie w pelni bezpiecznie. W innych czesciach tez sa straznicy, ale juz ktos moze Cie wysadzic czy zwyczajnie zastrzelic zanim zareaguja straznicy ;)
fuck my grama fuck my engilsh... come fight little pusses!!!!!

<18:30:32> "blasma": zinthos feels unjustified and resentful due to his oppressor DA

rafik

  • Posts: 38
    • View Profile
Re: Odkrycia początkującego wędrowca
« Reply #25 on: September 29, 2015, 08:01:59 pm »
Dzięki wszystkim za bardzo pomocne podpowiedzi, Mad Matt chętnie skorzystam z pomocy ale najprędzej w weekend aby miec wiecej czasu narazie z doskoku zbieram to i owo i troche crafce co sie da .Ale chciałem was jeszcze spytać o cuś takiego jak na screenie bo nie wiem czy koś coś do mnie nawijał?(to co jest na czerwono? - Tak poza tym ciekawa historia ide sobie w Hub do beth na mały barter i w wejściu leży sobie 2x Leather Jacket i 2xLeather helmet i odzyskałem to co zabrały te łobuzy TKS:)  i jak to zbierałem to pojawiło sie to co na screenie .jeszcze nie ogarniam wszystkiego tak samo czy można komuś przesłać wiadomość aby tylko on widział co pisze? czy trzeba do tego miec radio?

Wichura

  • Posts: 239
    • View Profile
Re: Odkrycia początkującego wędrowca
« Reply #26 on: September 29, 2015, 08:07:32 pm »
Piszesz "/s wiadomość"  i twoja postać krzyczy na czerwono, a wszyscy w lokacji mogą to zobaczyć w swoim okienku czatu.

jarok

  • Posts: 340
  • Howdy, partner.
    • View Profile
Re: Odkrycia początkującego wędrowca
« Reply #27 on: September 30, 2015, 08:56:44 am »
Wciśnij klawisz F1 w grze i wyświetli ci się lista komend ii skrótów klawiszowych. Własne skróty dla np używania stimpaków czy szybkie przeładowanie możesz ustawić w configu.
I'm badass and I will kick your asses.

manero

  • Supporter
  • Posts: 115
  • I love big guns and i cannot lie...
    • View Profile
Re: Odkrycia początkującego wędrowca
« Reply #28 on: September 30, 2015, 12:00:56 pm »
Jak Ty po 2 tygodniach gry odkryłeś pisanie na czerwono to prawdopodobnie wyłączą internet zanim ogarniesz tą gierkę  :D
Bang Bang Smash

rafik

  • Posts: 38
    • View Profile
Re: Odkrycia początkującego wędrowca
« Reply #29 on: September 30, 2015, 04:17:36 pm »
spoko daje rade moze wszystkiego nie ogarne ale czerpie duzo radosci z tej gry:)

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka