April 27, 2024, 07:29:32 pm
Username:

Password:

Topic: Odkrycia początkującego wędrowca  (Read 14661 times)

rafik

  • Posts: 38
    • View Profile
Odkrycia początkującego wędrowca
« on: September 15, 2015, 02:17:28 pm »
Witam wszystkich nowych jak i starych wyjadaczy!
Być może nie będą to odkrycia Ameryki ale może nowym graczom takim jak Ja sie przyda jakieś dodatkowe info dotyczące dorobienia paru capsli itp.

Shady Sands:
Podczas wykonywania Questu A Brahmin Herdsman's Job http://www.fonline-reloaded.net/wiki/index.php?title=A_Brahmin_Herdsman%27s_Job uprzątnąłem przez przypadek troche krowich placków na farmie Westina i jak sie później okazało zapłacił Jester i to całkiem nieźle bo dostałem 3k capsli .Bardzo fajna sprawa na dodatkową prace bo po tym Quescie mamy już dostęp do farmy także można sie wspomóc jakby kogo przycisnęło

Będę tutaj umieszczał tego typu ciekawostki jak natrafie w trakcie moich wędrówek po pustkowiach.

jarok

  • Posts: 340
  • Howdy, partner.
    • View Profile
Re: Odkrycia początkującego wędrowca
« Reply #1 on: September 16, 2015, 10:11:35 am »
Kontynuuj to co zacząłeś  bo pół roku temu był płacz o spolszczenie gry i wiki. Małpiszony niech nie spinają miniaczy. Za dużo PvP i skrzynek.
I'm badass and I will kick your asses.

rafik

  • Posts: 38
    • View Profile
Re: Odkrycia początkującego wędrowca
« Reply #2 on: September 27, 2015, 11:08:52 am »
No i w końcu trafiłem na oszołomów człowiek sobie spokojnie idzie z brahminem i minerałami uzbrojony tylko w pistolet i młot ale dla takich debili z minigunem to naprawde nie lada wyczyn zmierzyć z kimś takim jak ja:( żąl troche ściska ale to pustkowia ale dojade leszczy prędzej czy później:) szkoda mi tylko tego czasu wydobycie ehh i do tego 2-ch na jednego .

Tks -  to The Khans?
« Last Edit: September 27, 2015, 11:12:06 am by rafik »

Mad Matt

  • Posts: 1792
    • View Profile
Re: Odkrycia początkującego wędrowca
« Reply #3 on: September 27, 2015, 11:28:03 am »
Tak, dosrali Ci Khanowie :)
GUN FOR HIRE


Koniko

  • Supporter
  • Posts: 495
    • View Profile
Re: Odkrycia początkującego wędrowca
« Reply #4 on: September 27, 2015, 01:08:48 pm »
Zrób sobie quest w library (bibliotece) na Boneyard. Odkryjesz w ten sposób stacje ciapongów na pustyni. Będziesz mógł się w miare szybko za 50 kapsli przemieszczać z miasta do miasta Boneyard - Hub - NCR - Vault City.

Mad Matt

  • Posts: 1792
    • View Profile
Re: Odkrycia początkującego wędrowca
« Reply #5 on: September 27, 2015, 01:24:25 pm »
Lub jeśli masz kasę kup sobie autko za 15 tysięcy.
GUN FOR HIRE


rafik

  • Posts: 38
    • View Profile
Re: Odkrycia początkującego wędrowca
« Reply #6 on: September 27, 2015, 01:55:09 pm »
oo auto dobry pomysl a jak z zabezpieczeniem przed kradzieza?czy kupie go w shady sands?

Podpowiedzcie mi bo mialem konunikat o tym ze podazaja za mna jakies typy i zeby sprawdzic ekipe by jezeli to konieczne wykopac delikwentow a na mapie swiata nikogo nie wyswietlalo byl tylko moj nick po lewej stronie?


Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka
« Last Edit: September 27, 2015, 02:03:09 pm by rafik »

Mad Matt

  • Posts: 1792
    • View Profile
Re: Odkrycia początkującego wędrowca
« Reply #7 on: September 27, 2015, 02:07:07 pm »
Widocznie ktoś sam się odlaczyl, ale wchodząc na mapę świata zawsze sprawdzaj czy ktoś nie lezie za Tobą. Auto możesz kupić nieco taniej niż w sklepie w New Reno od jednego z graczy, osobiście sam mam 3 samochody typu Buggy więc mogę Ci jeden sprzedać. Z kluczami. Jest tylko jedna zasada. Parkuj tylko w Barter Grounds lub we własnych bazach/namiotach. Inaczej ktoś w mieście ktoś otworzy Twój zamek w aucie i Ci je ukradnie.
GUN FOR HIRE


rafik

  • Posts: 38
    • View Profile
Re: Odkrycia początkującego wędrowca
« Reply #8 on: September 27, 2015, 02:13:02 pm »
a jak najlepiej sprawdzac czy ktos nie idzie za mna?bo ja sprawdzam czy pod moim nickiem na mapie swiata nikogo wiecej nie ma czy moze jest jeszcze jakis inny sposob?

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka


mkhammer

  • Posts: 152
    • View Profile
Re: Odkrycia początkującego wędrowca
« Reply #9 on: September 27, 2015, 03:20:26 pm »
Posiadanie buggy to podstawa, skrafc pare m60 i sprzedaj w modoc/bh i bedziesz miał w godzinke zarobione na autko, postaw pare namiotów i masz parkingi :).

Mad Matt

  • Posts: 1792
    • View Profile
Re: Odkrycia początkującego wędrowca
« Reply #10 on: September 27, 2015, 03:21:34 pm »
W New Reno sprzedają go za 15k, ja oddam go za 12.5k
GUN FOR HIRE


worldremaker

  • Supporter
  • Posts: 419
    • View Profile
Re: Odkrycia początkującego wędrowca
« Reply #11 on: September 27, 2015, 06:27:07 pm »
Posiadanie buggy to podstawa, skrafc pare m60 i sprzedaj w modoc/bh i bedziesz miał w godzinke zarobione na autko, postaw pare namiotów i masz parkingi :).
M60 sprzedasz też w Junktown. Po quescie z generatorami energii elektrycznej repa jest wyższa i ceny u Darkwatersa lepsze.

rafik

  • Posts: 38
    • View Profile
Re: Odkrycia początkującego wędrowca
« Reply #12 on: September 27, 2015, 08:35:31 pm »
dzieki za podpowiedzi skusze sie na buggy ale najpierw rusze do junktown porobie questy to troche exp nabije i zobacze te m60:)

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka


mkhammer

  • Posts: 152
    • View Profile
Re: Odkrycia początkującego wędrowca
« Reply #13 on: September 27, 2015, 08:37:11 pm »
Posiadanie buggy to podstawa, skrafc pare m60 i sprzedaj w modoc/bh i bedziesz miał w godzinke zarobione na autko, postaw pare namiotów i masz parkingi :).
M60 sprzedasz też w Junktown. Po quescie z generatorami energii elektrycznej repa jest wyższa i ceny u Darkwatersa lepsze.
niby tak ale w miastach chronionych slabe ceny sa ogolnie (wysoki barter skill maja npce)

worldremaker

  • Supporter
  • Posts: 419
    • View Profile
Re: Odkrycia początkującego wędrowca
« Reply #14 on: September 29, 2015, 06:02:50 am »
niby tak ale w miastach chronionych slabe ceny sa ogolnie (wysoki barter skill maja npce)
Shullbit. Ceny są bardzo dobre. U niektórych vendorsów w strzeżonych lokacjach ceny są najlepsze ze wszystkich + dragi + stimpaki + superstimpaki + motiony + CAMK2 100/100. Za koło po strzeżonych można zgarnąć około 100k capsli + stuff. Wystarczy to ogarnąć.