April 27, 2024, 06:43:41 pm
Username:

Password:

Poll

Lubisz ten gang?

Tak
1 (12.5%)
Nie
5 (62.5%)
Są mi obojętni
1 (12.5%)
Nie znam ich
1 (12.5%)

Total Members Voted: 6

Topic: Zapraszam do The Knockdowns!  (Read 4304 times)

Sal Maroni

  • Posts: 43
    • View Profile
Zapraszam do The Knockdowns!
« on: August 13, 2015, 12:29:35 am »
Gang The Knockdowns zapraszam wszystkich chętnych aktywnych graczy którzy grają codziennie. Jedyne czego wymagamy to uczciwości i przyjaznego zachowania w stosunku do członków naszego gangu. Nasz gang zajmuje się dosłownie wszystkim od okradania namiotów, kradzież aut po handel żywym towarem. Od czasu do czasu będziemy przejmować New Reno, brać udział w wojnach gangów. I najważniejsze to wiadomość do każdego zainteresowanego dołączeniem do nas. Nasz gang nie zabija innych dwóch na jednego itp., nie polujemy w ten sposób. Jeśli wyruszamy grupą to szukamy tylko innych grup.  Okradanie członka/członków naszego gangu bądź oszustwo będzie karane wyrzuceniem z gangu
« Last Edit: August 13, 2015, 08:10:06 am by Al Capone »

Mad Matt

  • Posts: 1792
    • View Profile
Re: Zapraszam do The Knockdowns!
« Reply #1 on: August 13, 2015, 12:35:53 am »
Tak, powodzenia Panowie...oby jak najwięcej ludzi i gangów na tym serwerze  :D
Good luck  8)
GUN FOR HIRE


Riper

  • Posts: 17
  • Chosen Soldiers , Desert Wanderers
    • View Profile
Re: Zapraszam do The Knockdowns!
« Reply #2 on: August 13, 2015, 04:03:29 am »
Gangów jest dużo ...tylko jakies 4/5 z nich gra dla craftu :>
Lepiej jakby było 2x mniej ale poważnych i wtedy jest rywalizacja i jest zabawa .

worldremaker

  • Supporter
  • Posts: 419
    • View Profile
Re: Zapraszam do The Knockdowns!
« Reply #3 on: August 13, 2015, 05:18:19 am »
Powodzenia!

Sal Maroni

  • Posts: 43
    • View Profile
Re: Zapraszam do The Knockdowns!
« Reply #4 on: August 13, 2015, 08:04:26 am »
The Knockdowns Challenge!
Witam wszystkich, dziękuję za pozytywne komentarze i informuje iż w gangu The Knockdowns! wkrótce odbędą się wyzwania w których główną wygraną będzie suma 20,000 kapsli.
Na czym będzie polegać wyzwanie? Wyzwanie polega na tym iż jedna osoba z gangu, wybrana przez lidera gangu zostanie wyznaczona do pojedynku z szefem gangu Al Capone czyli mną. Jeśli gracz będzie słabszy ode mnie, od lidera to dostanie jednego stimpacka dla wyrównania szans. Walczymy na broń białą bądź bez broni, broń zostanie wręczona przez lidera gangu na miejscu wyzwania. Miejscem wyzwania jest baza gangu znajdująca się w pobliżu Junktown, tam też zostanie wyznaczona osoba do wyzwania.  Wyzwanie może być obserwowane przez resztę gangu.
 Każdy z członków naszego gangu musi spełniać poniższe warunki:
- Close combat nie więcej niż 62%
- Brak profitów pod walkę wręcz
- Brak przedmiotów (naga postać)
- Nie można używać umiejętności
 ( pierwsza pomoc, doktor, kradzież)
- Nie można używać narkotyków
- Nie można mieć w sobie implantów
Pojedynek co niedzielę, wygrana 20,000 kapsli.
Pierwszy wyzwanie odbędzie się 16 Sierpnia 2015r o godzinie 20:00.
« Last Edit: August 14, 2015, 02:53:54 pm by Al Capone »

OldBoy

  • Posts: 132
    • View Profile
Re: Zapraszam do The Knockdowns!
« Reply #5 on: August 13, 2015, 09:39:31 am »
Quote
- Broń biała nie więcej niż 62%
- Walka wręcz nie więcej niż 52%

W grze te dwa skille są połączone w Close Combat :)

Mad Matt

  • Posts: 1792
    • View Profile
Re: Zapraszam do The Knockdowns!
« Reply #6 on: August 13, 2015, 11:24:07 am »
Dlatego PvP czasami leży z niektórymi graczami....chodzi o wypasioną nagrodę czy dobrą zabawę?  :D
GUN FOR HIRE


Sal Maroni

  • Posts: 43
    • View Profile
Re: Zapraszam do The Knockdowns!
« Reply #7 on: August 13, 2015, 01:41:07 pm »
Przecierz 20k sie robi w 5 minut
W 5 minut mówisz? Ciekawe... na pewno nie w 5 minut dosłownie, może i w 5 ale po godzinie craftowania. Zresztą 20k za darmo to i tak sporo bo nic nie robisz praktycznie a masz kasę. To ma być dla zabawy tu nie chodzi o to byś zarobił na tym masę kasy tylko dla przyjemności te pojedynki są by urozmaicić grę w moim gangu. Zresztą dla początkującego to dobre i 20,000 capsli bo nic praktycznie nie robi a już ma wtedy na zrobienie wszystkich profesji.  Niestety pvp leży Mad Matt przez takich ludzi jak Ravenp co to patrzą jak tu zarobić najwięcej. A moja frakcja jest dla osób które grają z pasją, które chcą się dobrze bawić grając razem w gangu i po to ten event jak i kolejne będą właśnie po to by urozmaicić grę, by powalczyć dla zabawy nie kasy. :p Nie wszystko obraca się w okół kasy Ravenp tu nie kasa się liczy a pomysł. Oldboy dzięki za informacje, doceniam to jednak napisałem tak a nie inaczej bo w karcie postaci są dwa skile do walki wręcz i bronią białą dlatego tak napisałem. Pozdrawiam wszystkich i zapraszam dla gangu. ;) Jak się spodoba to będzie więcej eventów, tyle w temacie.
« Last Edit: August 13, 2015, 01:47:52 pm by Al Capone »

Wichura

  • Posts: 239
    • View Profile
Re: Zapraszam do The Knockdowns!
« Reply #8 on: August 13, 2015, 03:46:46 pm »
Fight Club jakiś? Fajnie, mile wspominam.

mkhammer

  • Posts: 152
    • View Profile
Re: Zapraszam do The Knockdowns!
« Reply #9 on: August 14, 2015, 01:27:00 pm »
The Knockdowns Challenge!
Witam wszystkich, dziękuję za pozytywne komentarze i informuje iż w gangu The Knockdowns! wkrótce odbędą się wyzwania w których główną wygraną będzie suma 20,000 kapsli.
Na czym będzie polegać wyzwanie? Wyzwanie polega na tym iż jedna osoba z gangu, wybrana przez lidera gangu zostanie wyznaczona do pojedynku z szefem gangu Al Capone czyli mną. Jeśli gracz będzie słabszy ode mnie, od lidera to dostanie jednego stimpacka dla wyrównania szans. Walczymy na broń białą bądź bez broni, broń zostanie wręczona przez lidera gangu na miejscu wyzwania. Miejscem wyzwania jest baza gangu znajdująca się w pobliżu Junktown, tam też zostanie wyznaczona osoba do wyzwania.  Wyzwanie może być obserwowane przez resztę gangu.
 Każdy z członków naszego gangu musi spełniać poniższe warunki:
- Broń biała nie więcej niż 62%
- Walka wręcz nie więcej niż 52%
- Brak profitów pod walkę wręcz
- Brak przedmiotów (naga postać)
- Nie można używać umiejętności
 ( pierwsza pomoc, doktor, kradzież)
- Nie można używać narkotyków
- Nie można mieć w sobie implantów
Pojedynek co niedzielę, wygrana 20,000 kapsli.
Pierwszy wyzwanie odbędzie się 16 Sierpnia 2015r o godzinie 20:00.

Ojcze, jak zamierzasz sprawdzić czy dany osobnik ma zaaplikowane implanty oraz czy nie wstrzyknął sobie marihuaen przed walką?


Tak poza tym, chciałbym się zgłosić do turnieju i pojechać Radka Sikorskiego.

Moja godność to ZbigniewStonoga, pisane łącznie.
« Last Edit: August 14, 2015, 01:32:17 pm by mkhammer »

Grizzan

  • Posts: 127
    • View Profile
Re: Zapraszam do The Knockdowns!
« Reply #10 on: August 14, 2015, 11:07:18 pm »
grizzan here tutaj, mam 52 unarmed i 60 melee ta jak wymagane to chyba dobre nie? mam implanta ale to se rerollne jak dorzucisz 10k specjalnie kuhwa nie? czekam na info kiedy i o kturej

Sal Maroni

  • Posts: 43
    • View Profile
Re: Zapraszam do The Knockdowns!
« Reply #11 on: November 30, 2015, 06:22:36 pm »
Temat zamknięty, wycofałem się z prowadzenia tego gangu.