May 01, 2024, 06:41:40 am
Username:

Password:

Topic: Szybkie dwa pytania od nowego ;)  (Read 1146 times)

dusky666

  • Posts: 13
    • View Profile
Szybkie dwa pytania od nowego ;)
« on: August 08, 2015, 01:07:52 pm »
Siemka,
Mam dwa pytania ktore nie daja mi spokoju:
1) czy mogę nosic armory bez nauki ich tworzenia?
2) po czym poznać i jak pozbyć się tzw. ogona gdy wychodzimy z miasta? Mam na mysli sytuacje, gdzie ktos nas śledzi z chęcia zabicia, bądź poznania lokalizacji naszego namiotu.

w zasadzie samemu mógłbym odpowiedziec sobie na pytanie #1, jednak mam za malo kapsli by kupic jakas zbroję do przetestowania. No i nie mam bladego pojęcia, jak sprawa wygląda z super-hiper-wypas armorami.

Mad Matt

  • Posts: 1792
    • View Profile
Re: Szybkie dwa pytania od nowego ;)
« Reply #1 on: August 08, 2015, 01:19:44 pm »
Możesz nosić dowolny pancerz, nie ma znaczenia czy go umiesz stworzyć.
co do ogona, po wyjściu z miasta lub innej lokacji, odczekaj sekundę lub dwie. Sprawdzaj też za każdym razem przed wejściem do bazy czy pod Twoim nickiem po lewej nie ma innych. Jeśli są to masz ogon, przytrzymaj lewy przycisk myszy na nim i zaznacz ikonę usuwania.

Na przyszłość polecam pisać w polskiej sekcji ogólnych pytań bez zakładania nowego wątku. Powodzenia na pustkowiu :)
GUN FOR HIRE


dusky666

  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Szybkie dwa pytania od nowego ;)
« Reply #2 on: August 08, 2015, 01:27:58 pm »
Dzięki serdeczne za wyjaśnienie. Ciężko czasem tutaj coś ogarnąć będąc nowym, bo gra w niektórych aspektach jest mało intuicyjna - ale przyznam szczerze, że to wręcz dodaje jej uroku.
Jeżeli zajrzy tutaj administrator forum, to proszę o przesunięcie tego tematu do pytań ogólnych.