April 29, 2024, 04:21:19 am
Username:

Password:

Topic: VaultCity daypass  (Read 2272 times)

RadSeeker

  • Posts: 17
    • View Profile
VaultCity daypass
« on: June 30, 2015, 12:08:53 pm »
Ma ktoś pomysł jak wejść do vaultcity z 1 int? Próbowałem mentatów + piwa i nie mam dialogów (4 int to widać minimum).
Jak ktoś ma wejściówkę znalezioną w footlockerze to kupię.

OldBoy

  • Posts: 132
    • View Profile
Re: VaultCity daypass
« Reply #1 on: June 30, 2015, 01:49:40 pm »
Ja mam 10int a i tak nie mogę kupić daypass. Jak pokazuje facetowi worek z kapslami to gada coś, że nie wie co ma z nimi zrobić i wyzywa od dzikusów czy czegoś w tym stylu.

worldremaker

  • Supporter
  • Posts: 419
    • View Profile
Re: VaultCity daypass
« Reply #2 on: June 30, 2015, 02:05:35 pm »
Wymagania: - 3,500 kapsli przy sobie
- 3 CH (mentaty + piwo)
- płacisz 500 kapsli na wydanie

Ion Cannon

  • Posts: 86
    • View Profile
Re: VaultCity daypass
« Reply #3 on: June 30, 2015, 03:10:24 pm »
Kup drugą postacią od skeeva daypass'a i przekaż drugiemu ludkowi.

RadSeeker

  • Posts: 17
    • View Profile
Re: VaultCity daypass
« Reply #4 on: June 30, 2015, 03:47:02 pm »
World. Dolicz sobie ze mentaty+ piwo = 4 charyzmy, chyba ze masz 0.
Ion próbowałem tego ale według wiki (i chyba dalej to funkcjonuje) każdy day pass jest przypisany do postaci.

Próbowałem zagadać do tego gościa co wydaje od 3.5k kapsli, ale moja postać to debil i nie umie mówić.
Generalnie to kupiłem daypassa i dałem go RadSeeker II (z rada), ale gdy podchodzę do bramy, to strażnicy mają lekko gdzieś, że trzymam kartę w ręce, lub eq, zrobię krok dalej i dostanę kulkę w łeb (z reszta norma przy Vaultcity).

PS: Skeev nie chce ze mną gadać.


Stąd mój wniosek : jeżeli daypass jest przypisany, nie możesz dołączyć do frakcji, a skeev ma wyjebane, to chyba jedyną opcją jest loot (daypass) ze skrzynki?
RadSeekerem normalnie mogę wejść do miasta z przejściówką. Po prostu RSIII to debil i ma 1 int. 4 int to chyba minimum.


AKTUALIZACJA: to jest bardziej pojebane niż myślałem. Udało mi się kupić daypassa za 2k od Skeeva (z 3 int wtf?, wczesniej nie gadal ze mna)
Wszedlem do środka i poszedłem do sierżanta Starka, który powiedział mi, że mam wyjść i mnie zabił. Wtf? jak ja mam wziąć scouta?
« Last Edit: June 30, 2015, 04:06:14 pm by RadSeeker »

OldBoy

  • Posts: 132
    • View Profile
Re: VaultCity daypass
« Reply #5 on: July 01, 2015, 09:53:58 am »
Skeev sprzedał ci chyba fejkowy daypass. Mogłeś wejść oszukując strażników przy bramie, ale sierżant już się nie dał wkręcić ;)
Kupiłem daypass od Wallace'a i normalnie gadałem z sierżantem, żeby nauczył mnie scouta :)

worldremaker

  • Supporter
  • Posts: 419
    • View Profile
Re: VaultCity daypass
« Reply #6 on: July 01, 2015, 01:52:43 pm »
World. Dolicz sobie ze mentaty+ piwo = 4 charyzmy, chyba ze masz 0.
Te 3 CH napisałem jako wymagane. Postacie tankowe na ogół chodzą nadragowane i są pod działaniem papierosów, jak mój main. Ile wtedy suma mentaty+piwo wyniesie? Właśnie wymagany próg 3 CH :)

RadSeeker

  • Posts: 17
    • View Profile
Re: VaultCity daypass
« Reply #7 on: July 01, 2015, 02:44:51 pm »
Papierosy obniżają CH, ok nie wiedziałem :D Ma ktoś te przepustkę na sprzedaż?
Czy spróbować te 3.5k ?
« Last Edit: July 01, 2015, 02:47:03 pm by RadSeeker »

BeheGrzmotPL

  • Posts: 31
    • View Profile
Re: VaultCity daypass
« Reply #8 on: July 17, 2015, 03:47:11 am »
Ja mam 1CH i 4IN i musialem miec kase przy sobie (ok. 4k), zeby mi koles sprzedal fejkowy daypass za 700$