April 29, 2024, 03:48:00 pm
Username:

Password:

Topic: Upadek Fonline 2.  (Read 9680 times)

xsarq

  • Posts: 12
    • View Profile
Upadek Fonline 2.
« on: January 21, 2015, 08:33:01 pm »
Cześć

Jakimś magicznym cudem zostałem tutaj odbanowany. Dobrze się składa bo na pewnym innym serwerze raczej nie zagoszczę zbyt długo. W każdym razie jako że na Fonline 2 obie ściany tekstu poleciały tu umieszczam je tutaj:

Ta jest moja (długa ściana, słaba jakość zalecam powiększenie obrazka):

Quote
http://clip2net.com/s/3aULPKF
 Lub Copy Bin:
 http://pastebin.com/Ncxq4fUU

Ta Wichury:

Quote
http://clip2net.com/s/3aULtxR

Ta jest Trickstera:

Quote
https://docs.google.com/document/d/1xNMpjtLIWeEzkgqWsk-gOaK_sLn3NuS4w7IVQ59pN4U/edit

Ps. Psst. Dalej uważam że planowany wipe changelog zapostowany tutaj to jakieś science-ficton i nie da się tego skończyć w żadnym sensownym terminie. Cholera przyjdzie mi chyba grać w normalnego Fallouta 2 w tym tempie xD
« Last Edit: January 21, 2015, 08:44:31 pm by xsarq »

Piotreq

  • Guest
Re: Upadek Fonline 2.
« Reply #1 on: January 21, 2015, 08:52:21 pm »
Grizzan ladnie by to skomentowal -'Czemu rascal to taki huj?' Zadam to samo pytanie.

Red Dot

  • Posts: 4
  • Backstreet Boys
    • View Profile
Re: Upadek Fonline 2.
« Reply #2 on: January 21, 2015, 09:18:22 pm »
A ja się zapytowywuje gdzie byli rodzice?!

Poza tym legenda głosi że Kilgore i Rascal to jakaś rodzina i już masz bana, tylko jeszcze o tym nie wiesz ;)

Kilgore

  • Administrator
  • Posts: 1337
    • View Profile
Re: Upadek Fonline 2.
« Reply #3 on: January 21, 2015, 11:50:30 pm »
Na początek dwa pytania:

- po co ten temat tutaj? Z Reloaded to nie ma zbyt wiele wspólnego. Zakładam, że jedyny powód zapostowania tego tutaj to chęć wypłakania się w widocznym miejscu poza kontrolą banhammera i cenzury na fonline2. Swoją drogą kiedyś był analogiczny przypadek z tomowolfem tylko że w drugą stronę, wtedy forum fonline2 służyło jako miejsce do wylania rzeki łez, a ja byłem tym złym - ciekawy temat, lubiłem poczytać ;)

- jaki znowu upadek? Oczywiście zadziwiający jest dla mnie fakt, że bana za jakiś bzdurny link dostało parę osób które włożyły sporo pracy w serwer lub jego otoczkę (wiki), bana dostał fanatyk grający w grę 24/7 (tu bym się zbytnio nie dziwił, po bluzgach z filmiku dostałby zapewne bana w każdej tego typu grze), w sumie nie wiem ile tam jeszcze banów z rozpędu porozdawał główny bohater dramy i ile tematów usunął, ale jakoś nie wydaje się, żeby to zaraz powodowało upadek serwera.

Z jednym się natomiast zgadzam:

Quote
However if your last official statement is true, and you really "are done with this community" and we can "gtfo" then this game should stay in closed beta state on original server

i jeśli ktoś najpierw reklamuje swoją grę na każdej stronie w internecie jako jedyny najprawdziwszy fallout online, wali ogłoszenia o donaty, pomoc w robieniu gry, mapek, wiki, a później każe graczom pocałować się w d..., banuje swoich pracusiów i cenzuruje każdy głos niezadowolenia, to powinien się wrócić do piaskownicy, bo do robienia gry dla szerszego grona z takim podejściem się nie nadaje. Na szczęście moja współpraca z tym osobnikiem zakończyła się dawno temu.

Adams

  • Posts: 100
  • Bang Bang Smash ty buzerant
    • View Profile
Re: Upadek Fonline 2.
« Reply #4 on: January 22, 2015, 11:33:55 am »
With great power comes great responsibility.

xsarq

  • Posts: 12
    • View Profile
Re: Upadek Fonline 2.
« Reply #5 on: January 22, 2015, 12:02:53 pm »
Na początek dwa pytania:

- po co ten temat tutaj? Z Reloaded to nie ma zbyt wiele wspólnego. Zakładam, że jedyny powód zapostowania tego tutaj to chęć wypłakania się w widocznym miejscu poza kontrolą banhammera i cenzury na fonline2.

Dokładnie po to.

Quote
jaki znowu upadek?

Chwytliwy tytuł dla większego attention whoringu. Upadek ładnie się rzuca w oczy a czytający aż zacierają ręce w oczekiwaniu na dramę.

Bardzo, bardzo nie lubię cenzury. Jakiejkolwiek i od kogokolwiek.
« Last Edit: January 22, 2015, 12:10:31 pm by xsarq »

manero

  • Supporter
  • Posts: 115
  • I love big guns and i cannot lie...
    • View Profile
Re: Upadek Fonline 2.
« Reply #6 on: January 22, 2015, 12:53:39 pm »
I pomyśleć że pisze forumowy modek.
Bang Bang Smash

KompreSor

  • Posts: 266
  • Cześć Przyjacwelu
    • View Profile
Re: Upadek Fonline 2.
« Reply #7 on: January 22, 2015, 01:55:00 pm »
każe graczom pocałować się w d..., banuje swoich pracusiów i cenzuruje każdy głos niezadowolenia.
brzmi jak władza totalitarna, jak hitlerowskie Niemcy czy stalinowska Rosja.

xsarq

  • Posts: 12
    • View Profile
Re: Upadek Fonline 2.
« Reply #8 on: January 22, 2015, 01:59:25 pm »
Jeśli twoim celem jest opowiedzenie wszystkim o danej sprawie potrzebujesz krzykliwego tytułu, haczyka na ludzkie oczy. Nie czuję się haterem. Nie będę obrzucał gównem żadnego z serwerów. Ale nie zapomnę tego co było powiedziane. Po prostu niech sobie to wisi tutaj. Ot tyle.

Co do bycia modkiem - w większości przypadków oznacza to tylko tyle że taka osoba potrafi pisać więcej i szybciej niż reszta :P

każe graczom pocałować się w d..., banuje swoich pracusiów i cenzuruje każdy głos niezadowolenia.
brzmi jak władza totalitarna, jak hitlerowskie Niemcy czy stalinowska Rosja.

Dokładnie.

Red Dot

  • Posts: 4
  • Backstreet Boys
    • View Profile
Re: Upadek Fonline 2.
« Reply #9 on: January 22, 2015, 02:43:38 pm »
Dlaczego dalej tam grasz?  :o

maszrum

  • Posts: 38
  • The Rogues
    • View Profile
Re: Upadek Fonline 2.
« Reply #10 on: January 22, 2015, 05:00:44 pm »
Dlaczego dalej tam grasz?  :o

Prawdopodobnie tak jak cala reszta fanow FOnline - z przyzwyczajenia.



Im buying all T4 weapons, best prices /PM
http://www.youtube.com/user/FOnlineTV

KompreSor

  • Posts: 266
  • Cześć Przyjacwelu
    • View Profile
Re: Upadek Fonline 2.
« Reply #11 on: January 22, 2015, 05:33:16 pm »
Prawdopodobnie tak jak cala reszta fanow FOnline - z przyzwyczajenia.
nie cała bo UV gra dalej tu, duża cześć rosyjskich fanów FOnline gra na tych swych tlamk2 i requim, powiedział bym bardziej "bo tam jest więcej graczy", ale to jest głupie stwierdzenie. Ja też nie przepadam za tutejszą bbsowską administrację, ale ci przynajmniej nie oszukują(a jeżeli to robią, to w niewidoczny sposób ^^).

xsarq

  • Posts: 12
    • View Profile
Re: Upadek Fonline 2.
« Reply #12 on: January 23, 2015, 08:40:59 am »
Kolejna ściana tekstu - tym razem od Dequ (źródło jego filmik a dokładnie jeden z komentarzy).

Dequ odnosi się głównie do tego że on dostał bana a tamten SoT nie. No i śmieję się że strolował całe forum. Trochę ciężko się oprzeć wrażeniu że to troll po fakcie.

Quote from: Dequ
I can say that all my acts were carefully planned beforehand and all my doings were done under clear mindset. At the moment before I was teleported to alcatraz, I had confirmation that dev where watching the area from trustful source. Then I chose that now is the time to test his righteousness.

Could I be more cocky? Sure I can. I have created second video full of evidences from game,devs, forum and players. If those evidences would become public, they really might upset someone. But at the moment I have nothing against my old player buddies or devs which acting according to the righteousness and dont wanna harm their gameplay.

The deal is very simple. Justice and righteousness amongs everyone. Guess why "devs" hide/remove evidences, created false accuses without any other proof than their own words? It is their playground and they have power (not necessary rights) to do so. People as a gaming community is so easy to deceive and control if you have all the tool to control informations which community gets.

My incident was never about that metroquest or using multiple characters in it. It was allowed to everyone, and so on it was equally fine for everyone. The matter of incidence was only to test does Devs use their powers for justice and righteousness, and "one dev" did not acted like that. After that incident, I have made my minds not to play game like that anymore. Banning/not banning me would not have made any difference, my choise was done.

Creating this video was just a set trap to certain dev, provoke him to act wrongly and seeing if is he keep doing more mistakes, which I could use to my next video. And he fell for it. I used lot of bullshit in here in this video, just to awoke emotions. I can imagine he was very fucking pissed off, after watching this. In that current mindset people tend to take emotions ahead of reason and therefore make choices which are not valid or legitimated and more easily fell on my traps again. I have been watching forum and specifically his posts, that are there any more made accuses which are not true, which I can use in my next video and there were.

Some devs and moderators where acting well moderately (according to the facts they had in that current situations) in middle of that chaos on forum. And as expected, most of the forums folks where acting like a retarded chickens shouting accuses in every direction, without facts. They acted mostly by their emotions and without knowing the facts. But when devs keep hiding evidences/removing post, it just serve as "enought" proof for people to start suspection things and acting like they did. All critic informations should be visible for all, and nothing should be hidden.

Hejrm : "give some caps?"
Sorry pal, my remainings has already been given to few players to scavenge.

Dlaczego dalej tam grasz?  :o

Prawdopodobnie tak jak cala reszta fanow FOnline - z przyzwyczajenia.

Bo lubię grać w Fonline. Gdzie indziej mam grać? Tutaj? A po co? Fonline to MMORPG jeśli nie ma ludzi to nie ma sensu grać.
« Last Edit: January 23, 2015, 08:46:36 am by xsarq »

Red Dot

  • Posts: 4
  • Backstreet Boys
    • View Profile
Re: Upadek Fonline 2.
« Reply #13 on: January 23, 2015, 08:52:08 am »
Bo jestem uzależniony od Fonline. A to że diller mnie rucha, no trudno.
;)

jarok

  • Posts: 340
  • Howdy, partner.
    • View Profile
Re: Upadek Fonline 2.
« Reply #14 on: January 23, 2015, 09:37:14 am »
Bo lubię grać w Fonline. Gdzie indziej mam grać? Tutaj? A po co? Fonline to MMORPG jeśli nie ma ludzi to nie ma sensu grać.

To tak jak logika Polaka który jest okradany i daje sie nadal okradac przez panstwo. Nie wazne jak dlugo beda robic wiekszosc w uja i pluc w twarz po co zmienic serwer. Przeciez nie ma alternatywy. Zmien z kolezkami serwerek na inny to bedziesz mial wiecej ludzi. Dla chcacego nic trudnego ot co!
http://fodev.net/status/
I'm badass and I will kick your asses.