April 19, 2024, 11:27:37 pm
Username:

Password:

Topic: Otázky a odpovědi  (Read 19866 times)

Achilles

  • Posts: 60
  • Sniper and Cripler
    • View Profile
Re: Otázky a odpovědi
« Reply #15 on: September 21, 2013, 08:45:39 am »
Ahoj chtěl bych se zeptat a i tím bych se chtěl se přidat do nějakého dobrého gangu?
Pokud zde nějaký je? ( Cze )

Pokud by byla nějaká nabídka napište mi do zpráv nebo mě častěji najdete v ( NCR )

Wise

  • Posts: 17
  • The first one and the last one from the true Hawks
    • View Profile
Re: Otázky a odpovědi
« Reply #16 on: September 21, 2013, 09:47:59 am »
Naštěstí zatím není, a pokud by byl, tak by se časem rozpadl nebo by z toho spíš vznikla mezinárodní frakce. Pokud jsem zatím dobře vysledoval, zatím nejvíc čechů/slováků má gang -NetWars- a pak asi BBS, ale oba gangy vyžadují nějaký PvP skill a samostatnost. 
Freelancer AKA Wise, , Badger, Engineer

ShOw.

  • Wiki Editor
  • Posts: 115
  • Who do you think you are?
    • View Profile
Re: Otázky a odpovědi
« Reply #17 on: September 21, 2013, 10:01:28 am »
Naštěstí zatím není, a pokud by byl, tak by se časem rozpadl nebo by z toho spíš vznikla mezinárodní frakce. Pokud jsem zatím dobře vysledoval, zatím nejvíc čechů/slováků má gang -NetWars- a pak asi BBS, ale oba gangy vyžadují nějaký PvP skill a samostatnost.

Takže mi chceš říct že ti slavní Hawks definitivně skončily?


Wasteland smiles on us..


War war never changes.

Wise

  • Posts: 17
  • The first one and the last one from the true Hawks
    • View Profile
Re: Otázky a odpovědi
« Reply #18 on: September 21, 2013, 10:07:41 am »
Pokud vím, na tomhle serveru momentálně nehrajou, jako Hawks přestali fungovat už dávno a není to převážně CZ/SK frakce, ale mezinárodní.
« Last Edit: September 21, 2013, 10:18:58 am by Wise »
Freelancer AKA Wise, , Badger, Engineer

Kerejack

  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Otázky a odpovědi
« Reply #19 on: September 21, 2013, 05:23:31 pm »
Hawks jsou zatím jen na Fonline2 serveru

Jinak já bych byl pro založení nějakýho CZ/SK gangu, jsem docela dost samostatnej ve hře, mám tunu materiálu a všechno si dokážu obstarávat sám
Ale jak říkáš, časem by se to asi rozpadlo, jelikož znám chování některých jedinců
Zadarmo ani Staropramen neteče

ShOw.

  • Wiki Editor
  • Posts: 115
  • Who do you think you are?
    • View Profile
Re: Otázky a odpovědi
« Reply #20 on: September 21, 2013, 09:38:39 pm »
Hawks jsou zatím jen na Fonline2 serveru

Jinak já bych byl pro založení nějakýho CZ/SK gangu, jsem docela dost samostatnej ve hře, mám tunu materiálu a všechno si dokážu obstarávat sám
Ale jak říkáš, časem by se to asi rozpadlo, jelikož znám chování některých jedinců

Mohlo by se to zkusit něco založit ale chce to dobrýho leadera a na začátek jen pár dobrých CZ/SK lidí kteří si chtěl skupinu držet a společně něco podnikat


Wasteland smiles on us..


War war never changes.

Kerejack

  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Otázky a odpovědi
« Reply #21 on: September 21, 2013, 11:47:06 pm »
Mohlo by se to zkusit něco založit ale chce to dobrýho leadera a na začátek jen pár dobrých CZ/SK lidí kteří si chtěl skupinu držet a společně něco podnikat

Na leadera sice nemám, ale jinak jsem pro
Můj notebook stejnak pořádně nic nerozjede, takže jsem přes týden odkázán jen na Fonline. Stačí napsat někdy ve večerních hodinách a jsem pro každou srandu

EDIT: Taky bych mohl poskytnout base pro začátek, zátek mám dost, materiálu tuny, a spoustu vybavení a nábojů.
« Last Edit: September 22, 2013, 12:04:36 am by Kerejack »
Zadarmo ani Staropramen neteče

Hakunin

  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Otázky a odpovědi
« Reply #22 on: September 22, 2013, 12:53:06 am »
Taky bych se dystak potom pripojil, materialu a vseho mam dost. Veci si taky sezenu sam a na base muzu klidne poskytnout material.

Om3nek

  • Posts: 28
    • View Profile
Re: Otázky a odpovědi
« Reply #23 on: September 22, 2013, 10:31:37 am »
Hakunine? nejsi ty nahodou Vik?

Hakunin

  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Otázky a odpovědi
« Reply #24 on: September 22, 2013, 10:53:30 am »
Hele na todle se me uz nekdo ve hre  ptal  :) . Je mozny ze za ten nick nekdo hral ve starym fonlinu 2238 priblizne od posledniho wipu protoze sem to nehral. Jinak predtim sem dycky pouzival tendle nick ale Vik jsem nikdy nebyl.
« Last Edit: September 22, 2013, 10:55:36 am by Hakunin »

Om3nek

  • Posts: 28
    • View Profile
Re: Otázky a odpovědi
« Reply #25 on: September 22, 2013, 02:01:24 pm »
takze to asi nebudes ty. hravali sme s Kelinem s jednim takovim typkem. The Rot Gut Eaters jsme meli tehdy nazev. ale to je uz tak mozna 4 roky uz...

Salamander-Bitch

  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Otázky a odpovědi
« Reply #26 on: September 22, 2013, 05:08:37 pm »
Ahoj lidi jak to tady čtu.. No o hawks se nerozpadly a stále žijou na Fonline2 .. A jsou tam prý slavný .. No když sem to tak četl myslím že by bylo dobré ty lidi nějak nastřádáat proto sem se domluvil s pár kamarádmy a zalozili Mumble sever takže pokud byste chtěli pokusit nějaké týmové práce PM mně.. Vím že show .. No nic uvidíme a možná 1 budem slavnější než hawks .. :) Síla je v jednotě jinak hodně štěsti :)

Wise

  • Posts: 17
  • The first one and the last one from the true Hawks
    • View Profile
Re: Otázky a odpovědi
« Reply #27 on: September 22, 2013, 06:23:41 pm »
Nikdo tu neříká, že se Hawks rozpadl, jen už to není CS/SVK gang, ale pozůstatky lidí z Hawks + směs náhodných, zahraničních individuí (base rapeří, own team killeři, provokanti a ignoranti) pro neustálé vyrovnání počtu i přínášení swarmu a následnou pak no balanci serveru. Jde o to, že když se založí náhodnej CZ/SVK gang, tak časem se rozpadne, nevydrží nebo nabere, kde koho jen k vyrovnání počtu/swarmu, tak jako to dělá gang Hawks.  Jinak ať hrajou, kde chcou, sám osobně je tady očekávám, protože populace na FO2 je pravidelně kolem 100 lidí z původních 200, zároveň boje tu budou bohatší, díky starým, zkušeným stranám.

Jinak GL s gangem, fandím vám!

PS: Přesně tak, síla je v jednotě, ne v jednotlivcích.
« Last Edit: September 22, 2013, 06:45:26 pm by Wise »
Freelancer AKA Wise, , Badger, Engineer

Om3nek

  • Posts: 28
    • View Profile
Re: Otázky a odpovědi
« Reply #28 on: September 22, 2013, 07:15:39 pm »
horsi je ze i mezi cechama a slovakama je spousta kurev....

Kerejack

  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Otázky a odpovědi
« Reply #29 on: September 22, 2013, 07:26:15 pm »
horsi je ze i mezi cechama a slovakama je spousta kurev....

budeme muset doufat že na žádný takoví nenarazíme
Zadarmo ani Staropramen neteče