April 29, 2024, 02:53:30 am
Username:

Password:

Topic: Podatek Górniczy  (Read 3758 times)

Amanlu

  • Posts: 3
    • View Profile
Podatek Górniczy
« on: September 16, 2013, 07:00:40 am »
Witam szanownych państwo. Z tej racji iż zniewalanie biednych brahminów przekracza wszelkie granice, i poczęły napływać do mnie liczne skargi przez powyższe istoty, postanowiłem pomóc im w tej sprawie. Do większości quarry będzie przychodził miły Kapitan Bomba. Będzie zbierać grzywny od każdego posiadacza brahmina w wysokości 1000 kapsli. Kapsle będą przeznaczone oczywiście na rozwój zagrody brahminów gdzie będą sobie żyć jak w niebie. W przypadku nie uiszczenia grzywny w podanej powyżej kwocie. Brahmin zostanie nakarmiony specjalną paszą o nazwie "Granat" po której spożyciu automatycznie zostanie przeniesiony do najbliższej stacji "Zagrody Brahminów". Postać zbierająca grzywny będzie wyznaczona przez Kapitana Bombę podczas rozmowy, bądź tutaj na forum. Życzę miłego kopania.

Sygnowano Kapitan Bomba

Keird

  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Podatek Górniczy
« Reply #1 on: September 16, 2013, 07:30:41 am »
Powodzenia że tak powiem :) podatek czkawką chyba się odbiję i stanem nerwicowym :D

a ten podatek tak jeszcze pytając to na jaki cel ?
« Last Edit: September 16, 2013, 07:36:32 am by Keird »

BCS

  • Posts: 132
    • View Profile
Re: Podatek Górniczy
« Reply #2 on: September 16, 2013, 07:41:13 am »
Nie mam tak kosmicznej sumy jak 1000 kapsli, ale mogę dać ci 12 5mm Ammo. Błyskawicznie. Z XL70E3. To jak, dogadamy się?

Keird

  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Podatek Górniczy
« Reply #3 on: September 16, 2013, 07:44:28 am »
To ja dodam od siebie 30x5mm ammo z Avenger Minigun i myślę że to wystarczająca oferta

Amanlu

  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Podatek Górniczy
« Reply #4 on: September 16, 2013, 09:22:52 am »
Jeżeli ammo będzie w stanie nie zużytym (Pociski połączone z łuskami spłonką i prochem. Nie przyjmuję kul lecących w mą stronę jako zapłaty) to może być. Btw 1000 sztuk karmy zostało już wyprodukowane.

Amanlu

  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Podatek Górniczy
« Reply #5 on: September 16, 2013, 09:24:00 am »
Powodzenia że tak powiem :) podatek czkawką chyba się odbiję i stanem nerwicowym :D

a ten podatek tak jeszcze pytając to na jaki cel ?

"Kapsle będą przeznaczone oczywiście na rozwój zagrody brahminów gdzie będą sobie żyć jak w niebie." Czytanie ze zrozumieniem. Tępy chuj. *Spluwa*

Patrick

  • Posts: 38
    • View Profile
Re: Podatek Górniczy
« Reply #6 on: September 16, 2013, 10:21:21 am »
jestem za i chciałbym dołączyć to tej jedynej słusznej sprawy - osobiście zauważyłem podłe zachowania właścicieli tych zwierzątek srających gdzie popadnie - a właśnie, jeszcze srają wszędzie. ktoś wdepnie, pośliźnie i młotem sobie w łeb albo o kamień. a te podłe zachowania to oczywiście faszerowanie - brahmin'y biegają naspidowane jak gimbusy po mlecznej kanapce...

paco

  • Posts: 250
    • View Profile
Re: Podatek Górniczy
« Reply #7 on: September 16, 2013, 11:09:51 am »
hehehe
Powodzenia panie Bomba. Ja kopie tylko w prywatnych.
<wimp> crucify apaco and paco for telling you how to use a computer and get on irc
Quote from: Carl von Clausewitz
War is such a dangerous business that mistakes that come from kindness are the very worst.

Prayer

  • Guest
Re: Podatek Górniczy
« Reply #8 on: September 16, 2013, 12:11:23 pm »
Uważaj Bomba, bo ktoś Cię wpisze w temacie listy gończe ;]

Nexri

  • Posts: 22
    • View Profile
Re: Podatek Górniczy
« Reply #9 on: September 17, 2013, 01:24:29 am »
Bardzo dobra inicjatywa! Panie Bomba, napisz pan PW to podrzucę Ci więcej granatów ;>

Mardock

  • Posts: 19
    • View Profile
Re: Podatek Górniczy
« Reply #10 on: September 17, 2013, 11:24:52 am »
Uważaj Bomba, bo ktoś Cię wpisze w temacie listy gończe ;]

Jakby to cokolwiek zmieniało.

paco

  • Posts: 250
    • View Profile
Re: Podatek Górniczy
« Reply #11 on: September 17, 2013, 12:07:34 pm »
<wimp> crucify apaco and paco for telling you how to use a computer and get on irc
Quote from: Carl von Clausewitz
War is such a dangerous business that mistakes that come from kindness are the very worst.

BrowaR

  • Posts: 22
    • View Profile
Re: Podatek Górniczy
« Reply #12 on: September 17, 2013, 09:47:19 pm »
Hehehe. Ja też zbieram podatki...
...bezpośrednio z kieszeni.

Myślę, że już zebrałem ich więcej od ciebie :P Mam skuteczniejsze metody niż szantaż.

Tonguskaa

  • Posts: 8
    • View Profile
Re: Podatek Górniczy
« Reply #13 on: September 18, 2013, 02:21:22 am »
Piekna incjatywa! Jestem jak najbardziej za.