May 01, 2024, 01:08:56 am
Username:

Password:

Topic: Karawany i bank  (Read 1179 times)

Wellegar

  • Posts: 12
    • View Profile
Karawany i bank
« on: September 15, 2013, 05:21:00 pm »
Mam pytanie co do karawan, juz w dwa razy rozwalilem z kumplami karawane npc-ów i wyczytalem na forum oraz na wiki ze NIBy mozna ja przejac lub ukrasc z niej rzeczy. Z tego co przeczytalem to trzeba uzyc na krowie lock picka oraz osobno na wagonie, niestety co bym nie zrobil nie moglem kliknac osobno na krowe. Otwierajac   wagon ciagle wychodzil "Fail to lock" ale nie pojawiał sie cd na skill.  Karawana ma ustawione ze automatycznie rusza dalej po pewnym czasie, glupie jest to ze npc nawet jak ich sie zabije po czasie ida dalej ( chodzace trupy :O ale wagon zostaje) razem z lootem i  jak tu byc porzadnym bandyta?. CZy ktos wie  jak okraśc karawane ? trzeba spelnic jakies warunki czy cos ?

Czy da sie kupic karawane ( ponoc w Hub) jak ta to gdzie i u kogo ?

Pytanie numer dwa bandytów JAK OKRASC BANK!?  mam sporo lockpika a za diabla nie moge otworzyc tych zasranych drzwi. Nie wiem czy sie nawet da ale czy gdy juz okradnie sie bank to kasa ktora schowali do niego gracze bedzie  stracona?


Nie wiem czy tylko ja probowalem tych rzeczy ale podzielcie sie raiderska wiedza
Pozdrawiam
Czlowiek ktory strzeli wam w plecy Wellegar

Prayer

  • Guest
Re: Karawany i bank
« Reply #1 on: September 15, 2013, 05:40:53 pm »
Musisz mieć 150 lockpicka + extanded lockpick sets i po bardzo wielu próbach powinno w końcu udać się otworzyć drzwi do sejfu w banku, tyle, że od razu wszyscy zaczną do Ciebie strzelać.