May 01, 2024, 10:51:28 pm
Username:

Password:

Topic: PROBLEMY Z KLIENTEM  (Read 28908 times)

Kilgore

  • Administrator
  • Posts: 1338
    • View Profile
Re: PROBLEMY Z KLIENTEM
« Reply #45 on: August 04, 2014, 08:22:51 pm »
Sprawdź czy firewall/antywirus nie blokuje Ci klienta fonline.

kudlaty

  • Supporter
  • Posts: 81
    • View Profile
Re: PROBLEMY Z KLIENTEM
« Reply #46 on: October 21, 2014, 11:56:02 am »
Witam ściągnąłem klient jednak jedyne co widze to czarny ekran ;/ win 7 64 bitowy

Zrób update gry (updater.exe), ewentualnie ustaw tryb zgodności z xp, lub odpal grę przez opcje 'uruchom jako administrator'. Jeśli nic nie działa to możesz spróbować zmienić ustawienia video na jakieś inne.
Shake ya ass
watch ya self
Shake ya ass
Show me what you workin with

ketyow

  • Posts: 6
    • View Profile
Re: PROBLEMY Z KLIENTEM
« Reply #47 on: October 31, 2014, 10:26:11 am »
Od wczoraj dostawałem ciągły komunikat "nie można połączyć z serwerem", wcześniej zdarzyło się parę razy, że wyrzuciło mnie z gry i nie mogłem się jakiś czas zalogować, ale zwykle po parunastu minutach przechodziło. Tym razem nie. Postanowiłem wyczyścić cache, po wyczyszczeniu i odpaleniu klienta najpierw mignie mi screen "please wait", dosłownie sekundę później ekran robi się szary, a po paru chwilach ekran robi się czarny, pojawia się kursor i słychać tylko niekończący się dźwięk latającej głowicy dysku twardego. Przerzuciłem grę na SSD, bo HDD szkoda na taką jazdę, zrobiłem nową instalkę, ale jest to samo - cały czas widzę diodę zajętości dysku. Przypuszczam, że po prostu nadal nie ma połączenia z serwerem i to cache się nie może pobrać do końca czy coś, ale nie bardzo wiem już co robić. Inni logują się teraz normalnie?

Dobra, zgłupiałem. Wygląda na to, że są dwie różne gry, a ja gram w FOnline2 i jestem na nie tym forum co trzeba  ;D
« Last Edit: October 31, 2014, 10:44:31 am by ketyow »

DocAN

  • Administrator
  • Posts: 795
  • Testing FO: Reloaded
    • View Profile
Re: PROBLEMY Z KLIENTEM
« Reply #48 on: October 31, 2014, 10:43:56 am »
Chyba już za dużo namieszałeś.

Wywal wszystko, ściągnij od nowa full client, sprawdź ustawienia czy wszystko masz dobrze ustawione: ip, port, ścieżki do plików.

Na 99% problem leży po Twojej stronie, ludzie normalnie grają .

ketyow

  • Posts: 6
    • View Profile
Re: PROBLEMY Z KLIENTEM
« Reply #49 on: October 31, 2014, 10:46:18 am »
Już wyjaśnione (patrz edit mojego postu), ja po prostu gram w inną grę. Ale możesz mi na szybko odpowiedzieć jaka jest różnica między nimi, bo teraz jestem już zupełnie zdezorientowany... Dobra, co nieco znalazłem. Trochę przykra ta konkurencyjność, ale cóż, spróbuję obu. Chociaż dla gracza, który zjadł zęby na starych Falloutach, a teraz zaczyna przygodę online, może być to trochę zaskakujące - przez myśl mi nie przeszło, że są dwa (czy tam więcej) Fallouty online.
« Last Edit: October 31, 2014, 11:01:33 am by ketyow »

jaws

  • Posts: 5
    • View Profile
Re: PROBLEMY Z KLIENTEM
« Reply #50 on: October 31, 2014, 01:02:30 pm »
Mam problem z Fonline 2 Reloaded, wczoraj normalnie grałem, a dzisiaj gdy próbuje wbić na serwer jest minutowy zamuł i komunikat "Nie można połączyć z serwerem"

Kilgore

  • Administrator
  • Posts: 1338
    • View Profile
Re: PROBLEMY Z KLIENTEM
« Reply #51 on: October 31, 2014, 01:05:07 pm »
Nie ma takiego serwera jak FOnline 2 Reloaded :) Zapewne masz klienta do innego serwera i tam próbujesz się połączyć.

Aby grać na FOnline: Reloaded, musisz mieć klienta Reloaded. Zobacz post wyżej.

jaws

  • Posts: 5
    • View Profile
Re: PROBLEMY Z KLIENTEM
« Reply #52 on: October 31, 2014, 01:49:03 pm »
To ja już się całkowicie pogubiłem. Mam FOnline 2, próbuje odpalić i pisze, że "Nie udało się połączyć z serwerem". Jeszcze przedwczoraj normalnie grałem...Czego to może być wina? CCleanerem potraktowałem dysk, mogły się w tym czasie usunąć jakieś pliczki? God Damn ;/

DocAN

  • Administrator
  • Posts: 795
  • Testing FO: Reloaded
    • View Profile
Re: PROBLEMY Z KLIENTEM
« Reply #53 on: October 31, 2014, 01:53:29 pm »
spróbuj pobrać clienta raz jeszcze:

http://forum.fonline-reloaded.net/index.php?topic=1.0

Cerberix

  • Posts: 178
    • View Profile
Re: PROBLEMY Z KLIENTEM
« Reply #54 on: October 31, 2014, 02:37:58 pm »
Chociaż dla gracza, który zjadł zęby na starych Falloutach, a teraz zaczyna przygodę online, może być to trochę zaskakujące - przez myśl mi nie przeszło, że są dwa (czy tam więcej) Fallouty online.

http://fodev.net/status/ aktualne serwery/gry choć to nie wszystkie. :P

ketyow

  • Posts: 6
    • View Profile
Re: PROBLEMY Z KLIENTEM
« Reply #55 on: October 31, 2014, 06:18:48 pm »
Nieźle, jest tego trochę.

jaws, masz FOnline 2, a piszesz na forum FOnline Reloaded - innej gry  ;) Dodam od razu w ramach wyjaśnienia (miałem ten sam przypadek przecież - ach my nooby), że FOnline 2 w chwili obecnej nie włączysz, bo leży po ataku "hakierskim" i nie wiadomo czy i kiedy uda się go ponownie postawić na nogi. Jest to okazja (z której skorzystałem), żeby pobrać Reloaded i sobie pograć. Uważnie czytaj też z której wikipedii korzystasz - zmiany w perkach są znaczne i trzeba inaczej budować postać. Moja z FOnline 2 jest do luftu, bo korzystałem z wiki do Reloaded  :o Można zgłupieć początkowo. Ostatecznie jednak fajnie, że jest więcej różnych produkcji, to dodatkowe godziny gry, więcej smaczków, więcej Fallouta.  :)

worldremaker

  • Supporter
  • Posts: 419
    • View Profile
Re: PROBLEMY Z KLIENTEM
« Reply #56 on: November 18, 2014, 01:04:34 pm »
Ostatnimi czasy klient co kilka minut "cyklicznie" laguje i z tego, co wiem to nie tylko u mnie. Nie wiem czy ma to jakiś związek z testami nowego klienta, ale tak się dzieje od czasu ich rozpoczęcia. Dziś to nawet podczas gry wywalało do logscreena.

Necromaniac

  • Guest
Re: PROBLEMY Z KLIENTEM
« Reply #57 on: March 22, 2015, 01:48:03 am »
Gdy odpalam klienta z normalnego .exe, crashuje podczas zrzucania na pasek. Gdy odpalam z GL.exe, nie crashuje, ale nie mogę przewijać mapy świata i automatycznie kieruje mi się ona w prawy dolny róg. Jest jakieś D3D.exe do Reloaded? Na D3D nigdy nie miałem problemów.

worldremaker

  • Supporter
  • Posts: 419
    • View Profile
Re: PROBLEMY Z KLIENTEM
« Reply #58 on: March 22, 2015, 10:12:37 am »
Gdy odpalam klienta z normalnego .exe, crashuje podczas zrzucania na pasek.
Tryb pełnoekranowy tak ma - wada tej rewizji engine.

Ator

  • Posts: 1
    • View Profile
Re: PROBLEMY Z KLIENTEM
« Reply #59 on: July 21, 2015, 07:38:50 am »
Witam wszystkich!

Po dłuższej przerwie (jakieś ok.3 miesiące) chciałem powrócić do gry, jednak nie potrafię się zalogować ("incorrect login or password"). Nigdzie nie doczytałem o zmianie serwera, więc zakładam, że ciągle jest ten sam (91.121.18.168 (play.fonline-reloaded.net). Czy jest możliwe, że moja postać uległa kasacji? :<