May 23, 2024, 06:28:23 am
Username:

Password:

Topic: Mały gang szuka ludzi  (Read 8368 times)

OldBoy

  • Posts: 132
    • View Profile
Re: Mały gang szuka ludzi
« Reply #15 on: October 26, 2014, 09:16:27 pm »
Już wiem czemu tak mało ludzi w to gra. Jak ktoś ciekawy to dlatego, że są takie hieny jak RaaaA i jego kumple, które zabijają nowych graczy tylko po to żeby zebrać jakieś ochłapy -.-

Piotreq

  • Guest
Re: Mały gang szuka ludzi
« Reply #16 on: October 26, 2014, 09:32:10 pm »
Raa, i jego kumple to zwykle nooby, ktore umieja strzelac do nowych, bo z nami im za ciezko. Ja chcialbym sie z Wami skontaktowac, coby dowalic typom. Jesli jestescie zainteresowani, piszcie do mnie na PW. Pozdrawiam! :)


skinwalker

  • Posts: 9
    • View Profile
Re: Mały gang szuka ludzi
« Reply #17 on: October 28, 2014, 12:30:12 pm »
HA HA HA

Piotreq

  • Guest
Re: Mały gang szuka ludzi
« Reply #18 on: October 28, 2014, 09:03:12 pm »
HA HA HA
Mniemam, iż jesteś jednym z nich? Cóż. Gdy się z Wami skończy, już tak do śmiechu Ci nie będzie ;)


raaaaa

  • Guest
Re: Mały gang szuka ludzi
« Reply #19 on: October 29, 2014, 04:21:37 pm »
no cóz;] do zobaczenia na wastlandzie;] i powodzenia..

nie zabijam dla ochłapów, mam proste zasady, jeśli jesteś w jakimś gangu z którym mam wojne giniesz.. i nie obchodzi mnie jaki masz level, nie masz gangu jesteś noobem chętnie Ci pomogę i dam sprzęt.

pozdrawiam
« Last Edit: October 29, 2014, 04:34:34 pm by raaaaa »

worldremaker

  • Supporter
  • Posts: 419
    • View Profile
Re: Mały gang szuka ludzi
« Reply #20 on: October 29, 2014, 04:57:33 pm »
Mam video z tej walki 1 vs 1. Kolega HenryPL spierdolił. :(


raaaaa

  • Guest
Re: Mały gang szuka ludzi
« Reply #21 on: October 29, 2014, 05:02:12 pm »
ano ;] wastland;] akurat zabiles raaa a nie raaaa ;]
a Twoja wypowiedz brzmi jakbys 2 pokonal, akurat Henry spierdolil nie stzrelajac nawet raz niewiadomo czemu.
 zabiles raaa a nie raaaa, moja nowa postać, która ekspila sobie, na filmie będzie widać jak podbiegłem i zrobiłem Ci hexa, niestety z takim skilem to bylo 100 dmg a nie 300.

pozdrawiam i czekam na rewanż ;]
« Last Edit: October 29, 2014, 05:36:05 pm by raaaaa »

worldremaker

  • Supporter
  • Posts: 419
    • View Profile
Re: Mały gang szuka ludzi
« Reply #22 on: October 29, 2014, 05:35:36 pm »
Szkoda, że polujesz tylko na nowych. Mam i zdjęcie z kolegą. :)

raaaaa

  • Guest
Re: Mały gang szuka ludzi
« Reply #23 on: October 29, 2014, 05:37:27 pm »
ja poluje na wszystkich ;] a kolega którego zabiłeś dziś nauczył sie, ze podnosi sie przedmioty crtl g ;] wiec kto tu morduje nowych?, zreszta ten raaa ktorego zabileś tez jest nowy ;]] pozdrawiam

aczkolwiek liczą sie fakty raaa zabity, wygraleś, good game ;]
« Last Edit: October 29, 2014, 05:39:21 pm by raaaaa »

worldremaker

  • Supporter
  • Posts: 419
    • View Profile
Re: Mały gang szuka ludzi
« Reply #24 on: October 29, 2014, 06:03:17 pm »
wiec kto tu morduje nowych?, zreszta ten raaa ktorego zabileś tez jest nowy ;]] pozdrawiam
Tylko jest różnica po między bluesuitami 70HP a tankami 250 HP - z tym drugim już sobie nie radzisz. xD

raaaaa

  • Guest
Re: Mały gang szuka ludzi
« Reply #25 on: October 29, 2014, 06:07:29 pm »
tak i Ty jestes najlepszy :D niech każdy obejrzy Twoj film z walki i wnioski wyciągnie sam jak wspaniale grasz ;]

worldremaker

  • Supporter
  • Posts: 419
    • View Profile
Re: Mały gang szuka ludzi
« Reply #26 on: October 29, 2014, 06:11:04 pm »
tak i Ty jestes najlepszy :D niech każdy obejrzy Twoj film z walki i wnioski wyciągnie sam jak wspaniale grasz ;]
A niech patrzą, jak nie udało Ci się uciec. xD

raaaaa

  • Guest
Re: Mały gang szuka ludzi
« Reply #27 on: October 29, 2014, 06:13:03 pm »
tak i patzra 20 sekunde:D jak dostales 2 bursty z bliska, a to ze to nowa postac i ten raa to pizda niegotowa do walki to inna sprawa;]

ps i zobacz 50 sekunde, jak biegalem dziwnie i czemu nie schowalem sie za murek, to apropo lagow, nie lubie sie tlumaczyc, mam nadzieje ze wnioski kazdy wyciagnie sam.

ale koniec juz pierdolenia;] do zoba na nastepnym enko! ;]
« Last Edit: October 29, 2014, 06:18:17 pm by raaaaa »

Blink

  • Supporter
  • Posts: 19
    • View Profile
Re: Mały gang szuka ludzi
« Reply #28 on: November 01, 2014, 11:20:19 am »
Nie ma co się puszyć jak nieogolone pussycaty ;D no może faktycznie czasem się przetopi jakogos swierzaka plasma w plame gnoju, ale głównie wh, silos z mutantami, czasem valut 15, na początku każdy jest karma dla mrowek, jak ci porządnie kupra nie przetrzepią, to wniosków nie wyciągniesz, jak grac a jak nie grac, od zwyklych powiedzenia "hi" gdy nagle kolo ciebie wyrastają 3 monstrumy w pa, a nie bezmyślnego uciekania 8hex od zagrożenia w kalesonach to wystarczy-przykro mi zmaronwales swoj ruch, moze nastepnym razem tego nie zrobisz. wiadomo ze jak ktos wchodzi w twoje enco to albo po to zeby cie wykonczyc bo jestes slabszy, albo z ciekawosci co tam jest i jak sobie to cos radzi radzi - bo mu sie nudzi(chyba czesciej z ciekawosci szukaja interakcji z innymi playerami). trafiasz tam na antypatycznego tluka, to chocby i mial 1hp i mial ksywe matka teresa to z usmiechem i ognikami beger w oczach walisz mu porosto w w ryj z turboplasmy i patrzysz jak sie ladnie rozpuszcza, a jak trafisz na kolesia ktora cos soba reprezentuje, to gadasz, poznajesz, - tak poznaje sie najlepszych graczy, najlepszy material do wspolpracy, ludzi ktorzy po ciebie wroca gdy trzeba- tak poznalem Raaa czy Cozdera. Gra z deficicji zakłada interacje ludzkie. gdy Ja swoja pierwsza postać ustawiłem na hand to hand, i gdybym nie zebrał ok 2000 naboi  ap 10mm  w brzuch, pewnie dalej brnął bym w to szaleństwo budując jaks dziwna postać która dostaje w jape o pierwszego lepszego kolesia z fast shot. Budujesz postać,  wyciągasz wnioski- ewoluujesz w cos lepszego.  A do tego masz może szczęście poznać kogoś z kim będzie ci się grało. Znalezienie takiego kogoś jest cenniejsze niż znalezienie implanta. I RÓWNIE rzadko się zdarza. Raaa to wściekły dziki jeż bojowy wyhodowany na padlinie ludzkiej, zmutowany z powodu częstego przebywania w wysokim promieniowaniu. Hexuje jak bog grzmotow i analnych kul ognistych- wiec ubijanie tankow i innych monstrumów chocby w pa, idzie mu jak jedzenie frytek w mc donaldzie- jedna za druga. Dobrze mieć go po swojej stronie bursta:) Nie ma co się spierać kto kogo zabił. czy tam kto komu piaskiem w oczy sieknął, nasze płuca czarne sa od zapachu gnijących ciał wastlandu. ale nigdy nie spotalem sie z sytuacja ze wchodzimy- koles wola - pomorzcie mi -, i nie otrzymał pomocy...
pozdrawiam:) mało pisze ale jak juz cos to zaraz wypracowanie

Piotreq

  • Guest
Re: Mały gang szuka ludzi
« Reply #29 on: November 02, 2014, 11:27:21 am »
Nie ma co się puszyć jak nieogolone pussycaty ;D no może faktycznie czasem się przetopi jakogos swierzaka plasma w plame gnoju, ale głównie wh, silos z mutantami, czasem valut 15, na początku każdy jest karma dla mrowek, jak ci porządnie kupra nie przetrzepią, to wniosków nie wyciągniesz, jak grac a jak nie grac, od zwyklych powiedzenia "hi" gdy nagle kolo ciebie wyrastają 3 monstrumy w pa, a nie bezmyślnego uciekania 8hex od zagrożenia w kalesonach to wystarczy-przykro mi zmaronwales swoj ruch, moze nastepnym razem tego nie zrobisz. wiadomo ze jak ktos wchodzi w twoje enco to albo po to zeby cie wykonczyc bo jestes slabszy, albo z ciekawosci co tam jest i jak sobie to cos radzi radzi - bo mu sie nudzi(chyba czesciej z ciekawosci szukaja interakcji z innymi playerami). trafiasz tam na antypatycznego tluka, to chocby i mial 1hp i mial ksywe matka teresa to z usmiechem i ognikami beger w oczach walisz mu porosto w w ryj z turboplasmy i patrzysz jak sie ladnie rozpuszcza, a jak trafisz na kolesia ktora cos soba reprezentuje, to gadasz, poznajesz, - tak poznaje sie najlepszych graczy, najlepszy material do wspolpracy, ludzi ktorzy po ciebie wroca gdy trzeba- tak poznalem Raaa czy Cozdera. Gra z deficicji zakłada interacje ludzkie. gdy Ja swoja pierwsza postać ustawiłem na hand to hand, i gdybym nie zebrał ok 2000 naboi  ap 10mm  w brzuch, pewnie dalej brnął bym w to szaleństwo budując jaks dziwna postać która dostaje w jape o pierwszego lepszego kolesia z fast shot. Budujesz postać,  wyciągasz wnioski- ewoluujesz w cos lepszego.  A do tego masz może szczęście poznać kogoś z kim będzie ci się grało. Znalezienie takiego kogoś jest cenniejsze niż znalezienie implanta. I RÓWNIE rzadko się zdarza. Raaa to wściekły dziki jeż bojowy wyhodowany na padlinie ludzkiej, zmutowany z powodu częstego przebywania w wysokim promieniowaniu. Hexuje jak bog grzmotow i analnych kul ognistych- wiec ubijanie tankow i innych monstrumów chocby w pa, idzie mu jak jedzenie frytek w mc donaldzie- jedna za druga. Dobrze mieć go po swojej stronie bursta:) Nie ma co się spierać kto kogo zabił. czy tam kto komu piaskiem w oczy sieknął, nasze płuca czarne sa od zapachu gnijących ciał wastlandu. ale nigdy nie spotalem sie z sytuacja ze wchodzimy- koles wola - pomorzcie mi -, i nie otrzymał pomocy...
pozdrawiam:) mało pisze ale jak juz cos to zaraz wypracowanie
Ty to w końcu grasz z TBBS czy z Raa? Najpierw wyrżnąłeś tamtych, i zmiana flagi? Nice :P