April 28, 2024, 07:03:25 pm
Username:

Password:

Topic: Prywatna kopalnia - czyli rozterki początkującego sztygara.  (Read 3007 times)

AlbertStarski

  • Posts: 87
    • View Profile
Prywatna kopalnia - czyli rozterki początkującego sztygara.
« on: September 14, 2013, 01:55:09 am »
Hej,

Rozważam wejście w byznes wydobywczy. Na forum znalazłem wzmaniki o ograniczonej żywotności kopalni (co znacznie ostudziło mój zapał). Miały to być dwa tygodnie. Czy powyższe jest prawdą ? O jakich dwóch tygodniach mowa ? Czy te tygodnie upływają zgdonie z kalendarzem gregoriańskim ? Czy falloutowym ?

paco

  • Posts: 250
    • View Profile
Re: Prywatna kopalnia - czyli rozterki początkującego sztygara.
« Reply #1 on: September 14, 2013, 02:11:11 am »
Gregoriańskim.
<wimp> crucify apaco and paco for telling you how to use a computer and get on irc
Quote from: Carl von Clausewitz
War is such a dangerous business that mistakes that come from kindness are the very worst.

BCS

  • Posts: 132
    • View Profile
Re: Prywatna kopalnia - czyli rozterki początkującego sztygara.
« Reply #2 on: September 14, 2013, 04:33:26 am »
Spokojnie, wsadzasz niewolnika do kopalni, i ta kasa zwraca ci się migiem. Co prawda w skałkach, a wiadomo, kapsle sa bezcenne, ale to na prawdę opłacalny biznes. Tylko obowiązkowo musisz mieć murzyna.

Kombajn

  • Posts: 40
    • View Profile
Re: Prywatna kopalnia - czyli rozterki początkującego sztygara.
« Reply #3 on: September 14, 2013, 08:28:18 am »
Nawet, jeśli kopalnia znika po 2 tygodniach (jeśli już to na pewno po 2 tygodniach czasu realnego) to uwierz, że zwróci Ci się pięknie z nawiązką. I fakt, najlepiej, aby do takiej kopalni wrzucić 1-2 niewolników, żeby kopali cały czas, tylko trzeba ich doglądać, bo czasami się obijają (skrypt się wali albo co).

AlbertStarski

  • Posts: 87
    • View Profile
Re: Prywatna kopalnia - czyli rozterki początkującego sztygara.
« Reply #4 on: September 14, 2013, 02:51:02 pm »
Dziękuję za Wasze sugestie ! Mam kolejną zagwozdkę. Ilu sztygarów mogę zagonić do roboty w jednej kopalni ? A konkretnie, nad iloma niewolnikami mogę sprawowoać kontrolę. Wertuję wiki i forum, czytam o PP jednak nie spotkałem jednoznacznej informacji o maksymalnej możliwej ich liczbie. Wiki zdaje się sugerować, że dwóch. Jak to jest ?

Pozdrawiam i dziękuję

Ps.
Kombajn. Świetne posty na sq.xup.pl : )

skasio

  • Posts: 15
    • View Profile
Re: Prywatna kopalnia - czyli rozterki początkującego sztygara.
« Reply #5 on: September 14, 2013, 04:15:31 pm »
6 mudżynów to maksimum. Fun fact - z 1CH możesz mieć w kopalni 4 chłopa, ale przy 3CH już 5. Ostatniego bambo ogarniesz z 9CH.
- This is Fallout!
- Fallout? THIS! IS! FARMVILLE!

Carebears.

paco

  • Posts: 250
    • View Profile
Re: Prywatna kopalnia - czyli rozterki początkującego sztygara.
« Reply #6 on: September 14, 2013, 06:15:51 pm »
Fun fact - z 1CH możesz mieć w kopalni 4 chłopa, ale przy 3CH już 5. Ostatniego bambo ogarniesz z 9CH.
الله أكبر
محمد جهاد
تكبيرتكبير
<wimp> crucify apaco and paco for telling you how to use a computer and get on irc
Quote from: Carl von Clausewitz
War is such a dangerous business that mistakes that come from kindness are the very worst.

zzuullll

  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Prywatna kopalnia - czyli rozterki początkującego sztygara.
« Reply #7 on: September 15, 2013, 05:04:18 am »
Prosze o pomoc z tymi mudzinami. Zostawilem 2 w kopalni i kopali przez pare godzin teraz jak chce z nimi pogadac mam napis ze sa BUSY. Tak stoje obok nich ok 15 min i to sie nie zmienia. Czy moze ktos ma rozwiazanie na ten problem (BUG).

Kilgore

  • Administrator
  • Posts: 1337
    • View Profile
Re: Prywatna kopalnia - czyli rozterki początkującego sztygara.
« Reply #8 on: September 15, 2013, 06:13:53 am »
Alt+right click i regroup do skutku az sie odblokują

cosey

  • Supporter
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Prywatna kopalnia - czyli rozterki początkującego sztygara.
« Reply #9 on: September 15, 2013, 11:07:53 am »
Wyloguj się w kopalni na 5 min i wyjdź na mapę po chwili będą w twojej drużynie i możesz ich odprowadzić do kopalni.

Pugna

  • Posts: 85
    • View Profile
Re: Prywatna kopalnia - czyli rozterki początkującego sztygara.
« Reply #10 on: September 15, 2013, 01:49:52 pm »
Z mojego skromnego doświadczenia powiem, że jednak się opłaca. Cisza i spokój fakt mniej minerałów ale po te zwykłe i tak lecę do normalnej strzeżonej kopalni. Wystarczy narobić 100 alloys oraz amunicji i masz w junktown albo hubie 15k bez problemu jak trafisz na respawn kapsli, a jak nie trafisz to można kupić dragi lub coś innego.
Jeżeli chodzi o koszt kopalni to zarobienie 70k pln jest kwestią 3-4 dni max dla początkującego gracza.

Radio 899