April 24, 2024, 12:45:57 pm
Username:

Password:

Topic: Magyarok? Magyarok!  (Read 21177 times)

Mona

  • Wiki Editor
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Magyarok? Magyarok!
« Reply #15 on: April 02, 2014, 06:19:05 pm »
Qapla'! :)

Cooper

  • Posts: 7
    • View Profile
Re: Magyarok? Magyarok!
« Reply #16 on: April 03, 2014, 09:24:29 am »
Olyan magyarokat keresünk, akik nem csak "barbibabásat" szeretnének játszani a szerveren, hanem benne vannak a legnagyobb PVP csatákban. Jelenleg három jelentős klán uralkodik a szerveren, BBS, Young killers, Ultra Violence. Mi szeretnénk ezekkel a klánokkal felvenni a versenyt. Jelenleg 2 magyar tagunk van, de már így is foglaltunk várost, és nem kevésszer okoztunk meglepetést a "nagyoknak". Jelenleg The Shadows Hunters néven játszunk.  Aki úgy gondolja, hogy szívesen csatlakozna hozzánk, kérem írjon nekem privátban, vagy jöjjön fel RaidCall-on a következő ID-re: 5968785, Corporation A.T.O.M.

Mindenben segítünk, fejlődésben, craftolásban, ami csak kell, ahhoz, hogy egy erős csapatot kovácsoljunk össze.

The Account/ "D", ha nektek is megjönne a kedvetek a PVP-hez, szóljatok. :)

Mona

  • Wiki Editor
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Magyarok? Magyarok!
« Reply #17 on: April 03, 2014, 10:16:23 am »
Szia, szövetségesként ajánlom a Wastelander Alliance-t:
http://forum.fonline-reloaded.net/index.php?topic=4075.0

Cooper

  • Posts: 7
    • View Profile
Re: Magyarok? Magyarok!
« Reply #18 on: April 03, 2014, 04:26:20 pm »
Köszi Mona! Te hogy állsz a pvp-vel? :)

zinthos

  • Guest
Re: Magyarok? Magyarok!
« Reply #19 on: July 27, 2014, 01:19:15 pm »
bump
aktív még valaki?

Urukhai

  • Posts: 254
    • View Profile
Re: Magyarok? Magyarok!
« Reply #20 on: July 29, 2014, 06:09:34 am »
Holy shit! A Klingon Hungarian gang! :O

Holy cow  :o. I think they are preparing something bad, look at all these posts !!!
I think they gonna gather some guys from Austria and then it will be the end for FOnline. Austro hungarian SWARM  :o :o :o

niggah

  • Posts: 13
  • wacca lokin at
    • View Profile
Re: Magyarok? Magyarok!
« Reply #21 on: September 18, 2014, 10:12:08 am »
mi a helyzet, hol vagytok amikó vatytok  ;D

eddig csak csabex -val futottam össze  :D

zinthos

  • Guest
Re: Magyarok? Magyarok!
« Reply #22 on: September 18, 2014, 01:11:30 pm »
mi a helyzet, hol vagytok amikó vatytok  ;D

eddig csak csabex -val futottam össze  :D
grat

Boneyard amúgy, meg néha hub

Daryl

  • Guest
Re: Magyarok? Magyarok!
« Reply #23 on: September 19, 2014, 08:07:46 am »
Hmmm if I remember correctly couple of years ago there was a Hungarian gang (PvP) and they where quite good. Good luck any ways.

niggah

  • Posts: 13
  • wacca lokin at
    • View Profile
Re: Magyarok? Magyarok!
« Reply #24 on: September 19, 2014, 09:03:07 am »
mi jó van bonéba ?

zinthos

  • Guest
Re: Magyarok? Magyarok!
« Reply #25 on: September 19, 2014, 11:51:10 am »
mi jó van bonéba ?
Mostanság már semmi, de régen voltak nagy PvP-k. Már csak a warehouse miatt vagyok ott, meg a bázisom is ott van.
Nincs kedvetek wipe után összehozni valami factiont? :D

niggah

  • Posts: 13
  • wacca lokin at
    • View Profile
Re: Magyarok? Magyarok!
« Reply #26 on: September 19, 2014, 03:47:19 pm »
eddig akárhányszor mentem oda mire betötött a map már félbevágot vmi laser-rifle npc


ami a faction illeti :D épp összegályáztam egy Scrapheap bázisra való anyagot csak kell +3 tag h elkezdhessem az építkezést ;D

Apocalypt0

  • Guest
Re: Magyarok? Magyarok!
« Reply #27 on: November 01, 2014, 01:39:20 pm »
Halóka!
Van egy másik szerver ami nemrég indul újra Fonline kettő néven fut.
Én és a haverjaim elkezdünk lassan játszani rajta. Rólunk annyit kell tudni, hogy 2010 óta űzzük a pusztában, sok mindenen átharcoltuk már magunkat.
Személy szerint én minden nagy klánban voltam már zsoldos van tapasztalat, sőt volt nemzetközi klánom is aminek én voltam a feje.
Az FO:2238 szerveren kezdtük, majd mikor lekapcsolták beindult az FO kettő és ott fojtattuk a mesterséget.
Mint azt az elején is írtam, újra nekiülünk játszani és, ha vannak magyarok meg a FOnline világában szívesen látjuk őket nállunk a másik szerveren. Segítünk amit tudunk, nem hanyagoljuk el a társainkat, ha látjuk rajtuk, hogy akarnak, hogy képesek küzdeni az életben maradásért.
A szerverről még annyit, hogy a mostani harmadik szezonja a szervernek a legjobb amit eddig a fonlineből kihoztak. Visszaadja azt a régi, ősi érzést ami az ember genetikájában van, az életben maradásra való törekvést. Ezt a FallOut játékokban is megtapasztalhattunk már, igaz egyedül. Az emberben viszont ott van a csordaszellem, többen többre vagyunk képesek mint egyedül. Gyertek, ha van kedvetek/időtök és képviseljük a magyarokat a szerveren. Mutassuk meg, hogy ez a kis nemzet nem is olyan kicsi! :)
Privát üzenetben lehet érdeklődni vagy a mailem: apocalypto0@freemail.hu
Köszönöm a figyelmet! Minden jót! :)

szarokutya

  • Posts: 3
  • Ahoj Poplacsek!
    • View Profile
Re: Magyarok? Magyarok!
« Reply #28 on: November 08, 2014, 09:10:33 am »
Hello mindenkinek! Jó látni hogy vannak Magyarok is :) Remélem találkozunk bent!

Slowhand

  • Posts: 278
  • Go for the eye, Boo! Go for the eyes!
    • View Profile
Re: Magyarok? Magyarok!
« Reply #29 on: December 08, 2014, 09:15:08 am »
Szervusztok.

Aktiv meg a magyar tarsasag itt? Vagy azon a masik szeron vagytok?

En PvPznek ha van kivel, foleg kozelharcoskent :) Meg szinte barmi mas aktivitast kiprobalnek amit ez a jatek nyujt.

Jatekban megtalaltok radio 0 channelel, vagy TS-re is kozbe feljovok. Foleg HUB-ban vagyok mert ott craftolok szintert.

Udv.