April 27, 2024, 11:56:43 pm
Username:

Password:

Topic: Pomoc w hth build  (Read 1965 times)

Darksider

  • Supporter
  • Posts: 59
    • View Profile
Pomoc w hth build
« on: February 18, 2014, 07:30:30 am »
Cześć,
Potrzebuję pomocy w stworzeniu builda na HtH. Zupełnie nie znam się na tego typu buildach. Nie wiem czy chce go na krytyki czy zwykłe ciosy, co lepsze? Chciałbym by miał max Hp oraz DR. Będę wdzięczny za pomoc :)

lahnek

  • Posts: 4
    • View Profile
Re: Pomoc w hth build
« Reply #1 on: February 18, 2014, 09:04:34 pm »
cześć Panie kolego

http://forum.fonline-reloaded.net/index.php?topic=2348.0
W linku masz tutorial dostępny na tym forum. w propozycjach builda masz jeden całkiem ciekawy pod hth. A dalej to już musisz próbować.

ps. W zakładce wskazanej przeze mnie powyżej masz jeszcze 2-3 tematy z buildami gotowymi albo ze wskazówkami co warto brać i dlaczego.

Powodzenia!

Darksider

  • Supporter
  • Posts: 59
    • View Profile
Re: Pomoc w hth build
« Reply #2 on: February 19, 2014, 07:52:42 am »
Ok dziękuję. Widziałem już ten build. Niestety nie spełnia moich wymagań.
Jest to postać nastawiona na krytyki. Moje doświarczenie z close combat było takie że wykonywali dużo ataków i często, które powalały więc chyba były to buildy pod trait heavy handed.
200Hp to za mało.

Darksider

  • Supporter
  • Posts: 59
    • View Profile
Re: Pomoc w hth build
« Reply #3 on: March 04, 2014, 07:36:11 am »
Jak to jest z tym hth? Czy opłaca się brać traita heavy handed? Czy ten trait znacznie zmniejsza szanse na dobre trafienie krytyczne? Czy łączenie go z perkiem better hth criticals jest głupotą? Czy zrobienie postaci bez traita havy naded również pozwoli powalać przeciwników na ziemię? Będę wdzięczny za informację :)

duh7

  • Posts: 47
    • View Profile
Re: Pomoc w hth build
« Reply #4 on: April 12, 2014, 08:20:21 pm »
Hth chyba nie jest najlepszą opcją albo polscy gracze idąc po najmniejszej lini oporu odrzucają ten styl gry :( . Ja próbuje coś wykombinować ciekawego ale potrzebuje pomocy.