April 29, 2024, 06:44:57 am
Username:

Password:

Topic: Szukam Ekipy!  (Read 1545 times)

Agerom

  • Posts: 21
    • View Profile
Szukam Ekipy!
« on: January 26, 2014, 07:29:21 pm »
Witam!
Szukam NORMALNYCH ludzi do wspólnej gry! Jako że jestem samoukiem, i nabiłem w grze poziom 12, to radze sobie całkiem nieźle. Chciałbym w skrócie opisać siebie, jak i moją postać by łatwiej wam było ocenić czy nadaję się do którejś z waszych drużyn.

O MNIE

Mam na imię Michał, i mam 21 lat. Szukam do gry ludzi w moim wieku, znających jakieś granice rozsądku czy etyki, ludzi poważnych, lecz z poczuciem humoru ( Bo sam się za takiego człowieka uważam). Nie przepadam za policją (mam swoje powody), nie lubię pyskatych gówniarzy, i nienawidzę złodziei (Sam nie kradnę, i nie chcę by okradziono mnie), kanciarzy i fałszywych "polaczków", którzy są w stanie podjebać jakiś rare item tylko po to, by na losowym randomie z Moleratami paść i to stracić. Nie szukam bandy która ocieka w płaczących żebraków, którzy nie potrafią sobie poradzić sami. Szukam Ekipy zgranej w której każdy uzupełniałby się nawzajem ( i nie chodzi mi tutaj o pomoc typu "daj coś" ), gdzie każdy pełni jakąś rolę. Ja osobiście zaczynałem grę dosłownie z niczym, i wykreowałem swoją postać na swoje "widzimisię". NIGDY nie wyżebrałem od nikogo nawet jednej sztuki amunicji, wszystko zbierałem sobie sam, sam craftowałem, i sam wzbogaciłem się, także bez obaw, jestem jednym z nielicznych którzy NIE PŁASZCZĄ SIĘ O ITEMY.

Teraz powiem nieco o mojej postaci. Mój ludek to typ charyzmatycznego lidera (10 charyzmy), mogę zabierać ze sobą trochę followerów, i całą zgraję ludzi. Posiadam otagowane speech, i zdobyłem perka magnetic personality. Potrafię też nieźle handlować za sprawą otagowanego barter. Jestem łowcą niewolników, więc mógłbym dostarczyć też tanią siłę roboczą członkom gangu. Potrafię też produkować ARMORY i SMALL GUNSY, i głównie zarabiam kapsle w grze craftując combat shotguny, i wymieniam je u NPC na kapsle :) .Zadajecie sobie teraz pytanie, czy nadam się na polu walki, będąc kupcem i postacią charyzmatyczną? OTÓŻ JAK NAJBARDZIEJ! Moim ulubionym typem broni są shotguny i krótka broń automatyczna, zwłaszcza panzor jackhammer i combat shotgun, zadają one przyzwoite obrażenia, i posiadają tryb serii. Mam otagowane small guns i celność wynosi 95% na ostatnim hexie z każdej broni small guns. Moja strategia na walce opiera sie na traicie "fast shot", bonus ranged damage , bonus rate of fire i action boy. Bonus ranged damage przydaje mi sie do serii z SMG, ale SMG to tylko dodatek. Moim asem w rękawie są shotguny :) Moje combo 10agility + Fast shot + bonus rate of fire + action boy (2x) + shotgun(bonus -1ap) pozwala mi na wykonanie 12 pojedynczych strzałów z shotguna lub 3 serie z shotguna w ciągu tury :) Jedynym minusem mojej postaci to niskie HP (6end i brak lifegiverów).

MÓJ NICK W GRZE TO "MASTER LEADER"

Jeśli z mojego opisu wywnioskujecie że na coś się przydam, piszcie w tym temacie. A! I dzięki że byliście w stanie przeczytać te moje wypociny :) Dziękuję za uwagę

« Last Edit: January 26, 2014, 07:31:09 pm by Agerom »

manero

  • Supporter
  • Posts: 115
  • I love big guns and i cannot lie...
    • View Profile
Re: Szukam Ekipy!
« Reply #1 on: January 26, 2014, 07:32:15 pm »
Zadajecie sobie teraz pytanie, czy nadam się na polu walki, będąc kupcem i postacią charyzmatyczną? OTÓŻ JAK NAJBARDZIEJ!

A mi wyszło, że nie  :D
Bang Bang Smash

Agerom

  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Szukam Ekipy!
« Reply #2 on: January 26, 2014, 07:37:04 pm »
może "pure" fighterem nie jestem, ale i tak wyróżniam się od reszty :P Mało kto jest w stanie przeżyć 12 strzałów z panzora pod rząd w ciągu tury, w dodatku z amunicją dopasowaną do danej sytuacji i do armora przeciwnika :) PVP nie opiera się tylko na waleniu w oczy ze snajperki czy serii z miniguna, ja opracowałem swoją własną strategię by być postacią samowystarczalną, lecz potrafiącą się bronić :) I mysle ze mi się udało. Szczerze to nigdy nie chciało mi się pierdolić z milionem altów który każdy robi coś innego :P chciałem skupić się na jednej postaci