April 25, 2024, 10:05:03 pm
Username:

Password:

Topic: REQUESTHELP - pomoc admina w grze  (Read 16069 times)

DocAN

  • Administrator
  • Posts: 795
  • Testing FO: Reloaded
    • View Profile
Re: REQUESTHELP - pomoc admina w grze
« Reply #15 on: November 20, 2013, 11:52:28 pm »
http://www.fonline-reloaded.net/files/Updater.exe
Updater server: play.fonline-reloaded.net
Port: 4040

TomekDex

  • Posts: 73
    • View Profile
Re: REQUESTHELP - pomoc admina w grze
« Reply #16 on: November 21, 2013, 03:39:30 pm »
Zgłoszenia problemów podczas gry, czyli +requesthelp, proszę pisać po polsku.

Polskojęzyczne sprawy dotyczące gry, kierować głównie do mnie (czyli cubik2k), na forum, na irc, za pomocą PM, czy też właśnie +requesthelp.

W miarę, ograniczonych, możliwości czasowych będę starał się pomóc.

cubik2k
Czy wszystkie dane tutaj są aktualne??

Kilgore

  • Administrator
  • Posts: 1336
    • View Profile
Re: REQUESTHELP - pomoc admina w grze
« Reply #17 on: November 21, 2013, 08:42:34 pm »
+requesthelp działa tak jak działał.

PM na forum do mnie albo DocAn'a. cubik2k jest niestety od pewnego czasu offline.

lahnek

  • Posts: 4
    • View Profile
Re: REQUESTHELP - pomoc admina w grze
« Reply #18 on: March 03, 2014, 11:37:47 am »
Cześć

Zgłaszałem problem w grze, ale nie udało mi się uzyskać pomocy. Pomógł mi kolega z którym wspólnie bazę zakładaliśmy.
Teraz ponownie problem się pojawił dlatego piszę z prośbą o radę lub wskazówki.

Założyliśmy bazę jakoś w połowie lutego razem z dobrym znajomym. Outpost jak się patrzy, parę dorobionych lockerów, żeby sprawniej segregować różne zbierane śmieci. Po około tygodniu moja główna postać wracając do bazy z jakiegoś encountera zauważyła, że mapa zniknęła. Poprosiłem kolegę by zerknął w terminal. Okazało się, że moja postać (dotychczasowy clan leader) została obalona. Po obaleniu spadł mi "poziom" w gildii na taki, który uniemożliwiał widoczność bazy. No ale ok, kolega przejął władzę i awansował mnie i od tego czasu wszyscy żyli radośni i szczęśliwi. Aż do dzisiaj.
Znowu latam po pustkowiu, wracam objuczony i znowu baza zniknęła. Prośba do kolegi, po krótkiej chwili dostaję informację, że terminal oznajmia wszem i wobec, że zrezygnowałem z bycia członkiem gangu. No młodzieniaszkiem już nie jestem, ale aż takiej sklerozy nie mam. I teraz pytanie, czy ciągle muszę prosić kolegę, by mnie wyciągał z opresji, przywracał, awansował? Czy jest to jakiś bug, którego może dałoby się naprawić?
Będę zobowiązany za pomoc.

duh7

  • Posts: 47
    • View Profile
Re: REQUESTHELP - pomoc admina w grze
« Reply #19 on: May 23, 2014, 05:19:48 am »
Chciałbym zgłosić problem który został stworzony przez graczy śmieciarzy w HUB.
Nie można obecnie wykonać zadania z przenoszeniem paczek przez śmieci które ktoś wyrzucił wokół karawany. To nic takiego bo można inaczej dostać exp ale jak się człowiek stara wczuć w rolę to takie coś naprawdę psuje humor.

Kilgore

  • Administrator
  • Posts: 1336
    • View Profile
Re: REQUESTHELP - pomoc admina w grze
« Reply #20 on: May 23, 2014, 08:03:55 pm »
Cześć

Zgłaszałem problem w grze, ale nie udało mi się uzyskać pomocy. Pomógł mi kolega z którym wspólnie bazę zakładaliśmy.
Teraz ponownie problem się pojawił dlatego piszę z prośbą o radę lub wskazówki.

Założyliśmy bazę jakoś w połowie lutego razem z dobrym znajomym. Outpost jak się patrzy, parę dorobionych lockerów, żeby sprawniej segregować różne zbierane śmieci. Po około tygodniu moja główna postać wracając do bazy z jakiegoś encountera zauważyła, że mapa zniknęła. Poprosiłem kolegę by zerknął w terminal. Okazało się, że moja postać (dotychczasowy clan leader) została obalona. Po obaleniu spadł mi "poziom" w gildii na taki, który uniemożliwiał widoczność bazy. No ale ok, kolega przejął władzę i awansował mnie i od tego czasu wszyscy żyli radośni i szczęśliwi. Aż do dzisiaj.
Znowu latam po pustkowiu, wracam objuczony i znowu baza zniknęła. Prośba do kolegi, po krótkiej chwili dostaję informację, że terminal oznajmia wszem i wobec, że zrezygnowałem z bycia członkiem gangu. No młodzieniaszkiem już nie jestem, ale aż takiej sklerozy nie mam. I teraz pytanie, czy ciągle muszę prosić kolegę, by mnie wyciągał z opresji, przywracał, awansował? Czy jest to jakiś bug, którego może dałoby się naprawić?
Będę zobowiązany za pomoc.

Nie musi, po prostu przestań dołączać do NPC faction, bo wiąże się to z rezygnacją z aktualnego gangu.

hctob

  • Posts: 4
  • Spider Murphy
    • View Profile
Re: REQUESTHELP - pomoc admina w grze
« Reply #21 on: February 27, 2015, 05:46:20 pm »
W San Francisco, od paru dni, dwóch tęgich panów blokuje wejście do salonu tatuażu. Próbowałem przepychać się łokciami, ale popatrzyli na mnie tylko spode łba więc dałem sobie spokój. Wysyłałem już requesthelp w grze, ale bez efektu. Da się ich jakoś przywrócić do porządku?

Iria

  • Posts: 6
    • View Profile
Re: REQUESTHELP - pomoc admina w grze
« Reply #22 on: March 15, 2015, 11:04:49 am »
Witam,

mam problem z postacią (Psotek), mianowicie wbiłem na niej 14 lvl, po paru relogach na inne postacie wróciłem na Psotka i ku mojemu zdziwieniu wrócił on na 4 lvl. Zużyte materiały do lvlowania nie wróciły. Z ciekawości spróbowałem znów wbić skilla repair książkami by móc wziąć perka do robienia broni (small guns 1), ale okazuje się iż nie mogę już książkami go podnosić mimo, iż jest na poziomie 12%, tak samo jak outdoorsman 10%.

Proszę o pomoc w tej sprawie.
Iria Rusty 108 > Sniper/Crippler
Emm Rusty 48 > Tank
Pasta Man 18 > Digger
______________________
Because there are some people, because it is in the life of a few moments.....

Kilgore

  • Administrator
  • Posts: 1336
    • View Profile
Re: REQUESTHELP - pomoc admina w grze
« Reply #23 on: March 16, 2015, 12:23:20 am »
Sprawdź PMkę.

Iria

  • Posts: 6
    • View Profile
Re: REQUESTHELP - pomoc admina w grze
« Reply #24 on: March 16, 2015, 08:56:08 pm »
Dzięki :)
Iria Rusty 108 > Sniper/Crippler
Emm Rusty 48 > Tank
Pasta Man 18 > Digger
______________________
Because there are some people, because it is in the life of a few moments.....

Kapitan Szynka

  • Posts: 2
    • View Profile
Re: REQUESTHELP - pomoc admina w grze
« Reply #25 on: July 17, 2015, 08:42:47 am »
Cześć, chciałbym zgłosić problem.
Wczoraj (16 lipca 2015) utworzyłem nowy namiot (trzeci, okolice Shady Sands(NCR)) i przeniosłem do niego rzeczy.
Dziś zalogowałem się do gry, namiot zniknął wraz z całym ekwipunkiem w nim złożonym.
Proszę o pomoc, szkoda mi kilku godzin gry na darmo...
Pozdrawiam
Kapitan Szynka

Dank Anel

  • Supporter
  • Posts: 260
  • Makes FOnline better since 2009
    • View Profile
Re: REQUESTHELP - pomoc admina w grze
« Reply #26 on: July 17, 2015, 09:02:18 am »
Cześć, chciałbym zgłosić problem.
Wczoraj (16 lipca 2015) utworzyłem nowy namiot (trzeci, okolice Shady Sands(NCR)) i przeniosłem do niego rzeczy.
Dziś zalogowałem się do gry, namiot zniknął wraz z całym ekwipunkiem w nim złożonym.
Proszę o pomoc, szkoda mi kilku godzin gry na darmo...
Pozdrawiam
Kapitan Szynka

Rollback Szynko.
fuck my grama fuck my engilsh... come fight little pusses!!!!!

<18:30:32> "blasma": zinthos feels unjustified and resentful due to his oppressor DA

Kilgore

  • Administrator
  • Posts: 1336
    • View Profile
Re: REQUESTHELP - pomoc admina w grze
« Reply #27 on: July 17, 2015, 09:11:24 am »
Niestety.

http://forum.fonline-reloaded.net/index.php?topic=8326.msg63581#msg63581

Problem został fixnięty więc nie powinien się już powtórzyć.

Kapitan Szynka

  • Posts: 2
    • View Profile
Re: REQUESTHELP - pomoc admina w grze
« Reply #28 on: July 17, 2015, 09:17:37 am »
ok, dzięki za szybką odpowiedź.
Szkoda, że takie sytuacje się zdarzają, potrafią skutecznie zniechęcić do dalszej gry...
Pozdrawiam.

Wichura

  • Posts: 239
    • View Profile
Re: REQUESTHELP - pomoc admina w grze
« Reply #29 on: July 17, 2015, 04:40:08 pm »
Musiałbyś zobaczyć co się działo swego czasu na 2238 w kwestii rollbacków. W pewnym momencie czas na serwerze zaczął się niemal cofać, tak często się zdarzały.