April 28, 2024, 04:51:01 am
Username:

Password:

Topic: Re: NCR andrzejki :)  (Read 1503 times)

KoneserWydalin

  • Posts: 18
    • View Profile
Re: NCR andrzejki :)
« on: December 01, 2013, 02:19:45 am »

amnesia haze

  • Posts: 62
    • View Profile
Re: Re: NCR andrzejki :)
« Reply #1 on: December 01, 2013, 02:48:09 am »
wow. 5 min. later...




... =D

KoneserWydalin

  • Posts: 18
    • View Profile
Re: Re: NCR andrzejki :)
« Reply #2 on: December 01, 2013, 09:50:20 am »
Wow, specjalnie klikaliśmy w kolesi z BOSu, by nas zabijali, wow, te obrazki bez kontekstu, wow, tyle znaczeń, wow, później ich zabiliśmy, wow, umierając przy tym, wow, tacy kiepscy gracze, wow, tyle śmierci.

Myślisz, że jak udało Ci się okraść bazę Marshala, a później wmówić częsci osób, że to nie Ty, to jesteś teraz jakimś mistrzem manipulacji?

PS.

« Last Edit: December 01, 2013, 09:53:48 am by KoneserWydalin »

amnesia haze

  • Posts: 62
    • View Profile
Re: Re: NCR andrzejki :)
« Reply #3 on: December 01, 2013, 08:50:16 pm »
biedna gimbaza. :D



wszyscy już wiedzą, że razem z coachem ojebaliście kogo się tylko dało, bo to tylko tyle na ile was stać. mógłbyś chociaż przestać już robić z siebie debila, wyszłoby to wszystkim na dobre.  :) http://forum.fonline-reloaded.net/index.php?topic=2549.0

KoneserWydalin

  • Posts: 18
    • View Profile
Re: Re: NCR andrzejki :)
« Reply #4 on: December 01, 2013, 10:24:49 pm »
No własnie Haze. Wszędzie musisz siać zamęt i niezgodę? Jeśli nie umiesz żyć zgodnie w społeczeństwie, to nie zyj w ogóle. Dumny z siebie jesteś? Teraz na pewno masie osób jest przykro, że tak się zachowałeś. Ja wiem, że uczucia innych nie mają dla Ciebie najmniejszego znaczenia, bo jesteś socjopatycznym gimnazjalistą, ale mógłbyś mieć na uwadze fakt, że to wcale dużo dobrego w Twoją przyszłośc nie wniesie. Nie możesz wkroczyc w dorosłe życie jako zbuntowany chłopiec pełen nienawiści do wszystkich i wszystkiego, rzucający obelgami na lewo i prawo. Wierz mi, nie tędy droga. Na razie pewnie wydaje Ci się, że jesteś taki fajny, bo wszystkim dogryzasz i potrafisz pogarszac ich stan emocjonalny, wydaje Ci się że masz potęgę wpływania na czyjś humor, ale prędzej czy później zobaczysz, że to ślepa uliczka, która prowadzi tylko do samotności i cierpienia. Proszę, przemyśl to jeszcze raz. Nie dla mnie. Dla siebie samego.

amnesia haze

  • Posts: 62
    • View Profile
Re: Re: NCR andrzejki :)
« Reply #5 on: December 02, 2013, 12:12:34 am »
goń się bbsowy pajacu vel. carlos you first, który zdążył ojebać ravena, marshalla, mnie i wolę nie wiedzieć kogo tam jeszcze. ty nie pierdol kto z kim nie umie żyć tylko dlaczego ja nie chce grać z debilami. to chyba proste, przynajmniej dla ludzi w miarę dojrzałych emocjonalnie. 

amnesia haze

  • Posts: 62
    • View Profile
Re: Re: NCR andrzejki :)
« Reply #6 on: December 02, 2013, 12:14:34 am »
ale jedno trzeba przyznać. trzeba mieć niezły tupet żeby mówić jedno a robić drugie.

KoneserWydalin

  • Posts: 18
    • View Profile
Re: Re: NCR andrzejki :)
« Reply #7 on: December 02, 2013, 11:18:14 am »
Ukradłem tylko raz, Tobie, zdolność rozpoczynania zdań wielką literą.

Quote
ale jedno trzeba przyznać. trzeba mieć niezły tupet żeby mówić jedno a robić drugie.


No lepiej bym tego nie ujął, złodzieju.