April 29, 2024, 04:08:30 pm
Username:

Password:

Topic: [BUILD] EW - Laser / Plasma  (Read 3826 times)

kerfi

  • Posts: 4
    • View Profile
[BUILD] EW - Laser / Plasma
« on: November 30, 2013, 11:48:05 am »
Witam.
Z racji, że gram z kumplami (na razie tylko we 3), którzy będą grać SG i BG ja chciałbym dla odmiany pójść w EW.
Na początek - do czego miałaby to być postać ? Pewnie byśmy więcej grali PvE (w sensie farma, czy coś, ale kto wie) - czy PvP ? Najpierw chciałbym się dowiedzieć opinii na temat buildu stworzonego przeze mnie oraz pomocy z kilkoma pytaniami.

1. http://www.nitue.net/#fcp/direct!id=10201 (ewentualnie http://zapodaj.net/c52fa46889160.jpg.html)
2. Traity - Fast Shot, Small Frame - reszta jak widać na nitue, czy na SS
3. Fast Shot vs Aim attack - tu najbardziej się zastanawiam - nie wiem jak zrobić tą postać - czy na oddanie jak najwięcej ataków w 10PA - bardziej interesuje mnie ta opcja, ale jak wypada na tle sniper'a EW ? Czy ma to sens, czy zdecydowanie lepiej dobić te 10LK i robić jak sniper'a z SG?
4. SPECIALE w buildzie jak widać zrobione bez uwzględniania dopałek. Nie wiem, czy koniecznie chciałbym się w to bawić - nie musi to być super postać - cieszyłbym się, gdyby byla względnie dobra. Chyba, że aż takie profity są z tego tytułu, z których na chwilę obecną sobie nie zdaje sprawy.
-------------podepne dodatkowo, gdyż nie wiem-----------
5. Craft - czy można mieć więcej niż 1 profkę ? Np SG i BG ?
6. Dopałki - ile się utrzymują ?


Pozdrawiam i czekam na komentarze.


september

  • Posts: 18
    • View Profile
Re: [BUILD] EW - Laser / Plasma
« Reply #1 on: November 30, 2013, 04:27:39 pm »
Nie taguj outdoora Ziomeczku, można to podbić za pomocą książek, które na przykład można kupić u bibliotekarki w Hubie.
Co do craftu - tak - można mieć więcej niż jedną jedną profkę. Powiem więcej, jeśli spełniasz wszystkie wymagania, to możesz mieć wszystkie profki.
Co do dopalaczy, to o ile mnie pamięć nie myli (niech mnie ktoś poprawi, jeśli pierdolę kacaboły), to wszystkie używki dające jakiś efekt na statystykach trwają w czasie rzeczywistym 30 minut. O ile też się nie mylę, to nie każde ćpanie się stackuje, to znaczy, że jak zaćpasz raz, to efekt kolejnego ćpania nie da Ci statystyk tylko przedłuży czas do tych trzydziestu minut.
« Last Edit: November 30, 2013, 04:31:54 pm by september »

kerfi

  • Posts: 4
    • View Profile
Re: [BUILD] EW - Laser / Plasma
« Reply #2 on: November 30, 2013, 05:51:56 pm »
Hehe, no tak, z tym outdoorsman to wyskoczyłem po byku - zostałoby EnergyWeapon, First, Doctor. Chyba te skoro bym chciał by to była postać względnie "użyteczna".
Co do książek - nie jestem jeszcze doświadczony, nie zwróciłem uwagi, że są :)
Dopalacze chyba ogarniam w takim razie ocb z nimi.

A co do Special'i i perksów ? Jak to ugryźć ? Bo wciąż nie wiem, co ma większy sens - a'la sniper z EW, czy można również się pobawić z FastShotem. Jak się sprawują oba pomysły zarówno w PvP jak i PvE ?

Juarez

  • Posts: 13
    • View Profile
Re: [BUILD] EW - Laser / Plasma
« Reply #3 on: November 30, 2013, 09:06:09 pm »
Mając  10ap masz do dyspozycji 2 serie z avengera lub 10 strzałów z plasma rifle na turę, także polecę Ci szczerze fast shot

adrenaline rush, tafnes, 3xbrd(bonus ranged damgex2, more ranged damage), brof(bonus rate of fire), reszta lifegivery

Taguj BG, ja mając 72% EW nie mam problemu ze strzałami ze średniej odległości z plazmy, więc po 24 lvlu po prostu wrzucasz punkciki w EW :)

kerfi

  • Posts: 4
    • View Profile
Re: [BUILD] EW - Laser / Plasma
« Reply #4 on: December 01, 2013, 12:47:30 pm »
Przyznam, że pomysł całkiem ciekawy :)
Tylko jak go ustawić?
St 7, Pe 6, En 10, Ch 1, In 6, Ag 10, Lk 1
FastShot + SmallFrame
Tagi BG, Fa, D

Tylko miast jednego BRD wziąłbym Lifegiver++ co by mieć ~285Hp, Minigun by na tym ucierpiał - ale i tak go nie lubię, więc pewnie bym przetrawił to.

Juarez

  • Posts: 13
    • View Profile
Re: [BUILD] EW - Laser / Plasma
« Reply #5 on: December 01, 2013, 02:55:16 pm »
Możesz w ogóle zrezygnować z BRD(zamienić na Action Boy) i korzystać z LSW, w ten sposób 14 strzałów na turę lub 3 serie+2 strzały, wymiataczos :) Przy LSW nie ma znaczenia BRD, bo po kiego nam na te 5 strzałów w serii? :P

kerfi

  • Posts: 4
    • View Profile
Re: [BUILD] EW - Laser / Plasma
« Reply #6 on: December 03, 2013, 06:23:16 pm »
ActionPoint zamiast BRD i MRD - to bym miał 12AP. Chyba nie można brać tego aż 4'krotnie.
Ale sam pomysł niezły, podoba mi się - BRD i MRD średnio mi pasowało ze względu na niechęć do minigun'a - krytyki też mi bezsensu no i nie będę brał 5Lk..
Na 3 serię z LSW, czy 12 strzałów z Laser/Plasma Rifle :) Całkiem całkiem mi się wydaje.

TomekDex

  • Posts: 73
    • View Profile
Re: [BUILD] EW - Laser / Plasma
« Reply #7 on: December 03, 2013, 09:40:27 pm »
Nie taguj outdoora Ziomeczku, można to podbić za pomocą książek, które na przykład można kupić u bibliotekarki w Hubie.
Co do bulidu to się nie znam ale wiem jedno na książecki działa otagowanie wiec zamiast 6 dostaje się 12. Osobiście otaguje to co chce mieć najwyżej.

Juarez

  • Posts: 13
    • View Profile
Re: [BUILD] EW - Laser / Plasma
« Reply #8 on: December 04, 2013, 03:45:04 pm »
kerfi - zapomniałeś o jecie :)