May 01, 2024, 01:48:54 pm
Username:

Password:

Topic: Kupno Bazy  (Read 3424 times)

zzuullll

  • Posts: 13
    • View Profile
Kupno Bazy
« on: September 05, 2013, 06:20:31 am »
Wyczytalem ze mozna kupic baze za kapsle moze mi ktos powiedziec gdzie to mozna zrobic w Redding lub Klamath. Czy po zakupie bazy moge sam ja postawic gdzie chce jak namiot ?
« Last Edit: September 05, 2013, 06:31:04 am by zzuullll »

Perteks

  • Wiki Editor
  • Posts: 425
    • View Profile
Re: Kupno Bazy
« Reply #1 on: September 05, 2013, 06:31:31 am »
To nie do końca tak, kupujesz construction site workera którego ustawiasz gdzie chcesz mieć baze i on tworzy ci construction site. Musisz dorzucić odpowiednią ilość materiału i wtedy z construction site powstaje baza.

10k za construction site workera, można go kupić w Redding (a nie w "czytaniu"), VC,NCR i chyba SF.

Gacut

  • Guest
Re: Kupno Bazy
« Reply #2 on: September 05, 2013, 06:49:32 am »
Alternatywą może być perk "Ranger" który daje możliwość postawienia Domku z workbenchem zamiast namiotu.

Perteks

  • Wiki Editor
  • Posts: 425
    • View Profile
Re: Kupno Bazy
« Reply #3 on: September 05, 2013, 08:29:27 am »
Alternatywą może być perk "Ranger" który daje możliwość postawienia Domku z workbenchem zamiast namiotu.
Ranger house miał workbencha, jesteś tego pewien?

Gacut

  • Guest
Re: Kupno Bazy
« Reply #4 on: September 05, 2013, 09:04:49 am »

Kilian

  • Posts: 51
    • View Profile
Re: Kupno Bazy
« Reply #5 on: September 05, 2013, 11:02:09 am »
Ciężko jest mi coś więcej powiedzieć na temat domku rangera z workbenchem, ponieważ za każdym razem, gdy próbuję porozmawiać na stacji benzynowej z tą punkówą o imieniu na T... to nie mam opcji by zdobyć perka. Ktoś coś wie?

PipBoy

  • Guest
Re: Kupno Bazy
« Reply #6 on: September 05, 2013, 11:09:27 am »
Spróbuj wybierać teksty w kolejności: 1, 1, 1, 2, 1, 2

Gacut

  • Guest
Re: Kupno Bazy
« Reply #7 on: September 05, 2013, 11:18:38 am »
Ciężko jest mi coś więcej powiedzieć na temat domku rangera z workbenchem, ponieważ za każdym razem, gdy próbuję porozmawiać na stacji benzynowej z tą punkówą o imieniu na T... to nie mam opcji by zdobyć perka. Ktoś coś wie?

Mi się udało. Fakt, miałem wiele porażek i mnie goniła. Ale wychodziłem i wchodziłem do lokacji kilka razy. Metodą prób i błędów udało mi się dostać perk. Wydaje mi się, że PipBoy podała poprawną kombinacje.

Uwierz

  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Kupno Bazy
« Reply #8 on: September 05, 2013, 07:08:14 pm »
Swoją drogą też mam pytanie odnośnie tematu. Jezeli chcemy z przyjaciółmi założyc frakcję, to musimy właśnie też zacząć od construction workera tak? Czy ta strefa konstrukcji po dodaniu materiałów zmieni się w jeden konkretny typ bazy? Na wiki jest kilka rodzajów baz, więc np aby miec jaskinie trzeba pojsc i kupic u npca jaskinie za te 35 k, czy najpierw worker, a później co? :>

Kilgore

  • Administrator
  • Posts: 1338
    • View Profile
Re: Kupno Bazy
« Reply #9 on: September 05, 2013, 07:41:33 pm »
Polecam workera, oszczędzicie mi pracy z zepsutym terminalem.