March 29, 2024, 02:23:15 am
Username:

Password:

Topic: Re: Pytania i odpowiedzi  (Read 8207 times)

Shinbei

  • Posts: 19
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #30 on: July 09, 2015, 12:16:27 pm »
Wie kto

Shinbei

  • Posts: 19
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #31 on: July 15, 2015, 01:33:20 am »
Do otwierania footlockersa w wh (oczywiscie po wyczysczeniu) jest potrzebne wyrzezbione lockpicking? czesto sie z wh cos dobrego looci?

OldBoy

  • Posts: 132
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #32 on: July 17, 2015, 11:28:59 am »
Czy ktoś kupuje u Montaga w Adytum dragi?
Z tego co widzę to zrobiłem u niego tylko quest, a żadnych handlowych opcji nie widzę w rozmowie z nim.

Grizzan

  • Posts: 127
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #33 on: August 12, 2015, 02:54:52 pm »
Jeżeli zrobię postać z perkiem na postawienie Safe House, zrobię mapę z namiarami i dam ją innej postaci, po czym usunę postać która ten domek postawiła... to czy chawira zniknie, będzie niedostępna czy normalnie jak by nic się nie stało? ; ) Albo czy mogę taką postacią rozwinąć namiot innej postaci do poziomu domku?

I jeszcze jedno... jeżeli dobrze rozumiem wiki, stawiając bazę, mimochodem muszę stworzyć gildię, tak?
A co jeżeli jestem jedynym członkiem i wystąpię z tej gildii? Będę mógł wchodzić? Merce mnie nie posiatkują gdy takich bym posiadał? Bo w zasadzie mają nawalać do wszystkiego co nie z frakcji ; P
Sam uzywam tenty (nie rozni sie niczym od safe house poza wygladem) postaci ktorych nie ma juz w grze, bo zostaly usuniete lub perma zbanowane. Ale zostawilem sobie mapy do tych tentow, wiec moge na kazdej postaci ich uzywac. Tenty nie znikaja (mam swoje od poczatku sesji). Problem w tym ze jak sie straci mape a chce sie uzyskac dostep innym altem wtedy juz chuj dupa palec.

Stawiajac baze musisz zrobic frakcje, aby uzyskac liste wolnych nazw wpisz ~ffn
Jezeli postawisz frakcje/baze i jestes jedynym czlonkiem to chuj, nawet nie wiem czy jest taka mozliwosc. Ale wiem ze jak dodasz inne alty to wtedy liderem bazy jest ten ktory ma najwyzsza range (trusted/important member).
Polecam zrobic baze altem ktorym nie grasz za czesto, lub nawet zrobic nowego ktory bedzie tylko od zarzadzania bazy po czym mozesz swoje alty po prostu zaprosic do frakcji, a komputer przestawic na to zeby pokazywal baze kazdemu kto jest invited.
Nie mam pewnosci czy da sie alty dodawac jako friends na liscie, bo robilem to z inna frakcja wtedy merce nic nie robia jezeli dobrze ich ustawisz.

Votip

  • Posts: 18
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #34 on: November 13, 2015, 02:21:06 pm »
Zdobądź x drewna, x metal parts i zrób x szpadli(shovel) przy publicznym workbenchu. Tak, to takie proste ;)
To i tak mi nie pomoże, bo nie wiem kto zleca zadanie, a jak nie wiem to nie będę mógł dostać nagrody, tak?

Grizzanmk2

  • Posts: 49
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #35 on: June 07, 2016, 01:14:50 pm »
Cześć, nie grałem w reloaded od wyjścia gra, z związku z tym mam kilka pytań.

1.W jakim stadium jest serwer? Kiedy można spodziewać się wipe?
2.Kto jest główną siłą w reloaded? Nie lubię grać w top frakcjach, interesuje mnie mniejsza frakcja.
3.Czy są tu rerolle?
4. Długo trwa expienie do poziomu na którym da się grać pvp?
1Nie ma updatów bo dev kładzie huja na zdechłą grę, więc wipe to samo nikt nie wie kiedy będzie ale myślę że za rok może być
2Powiedziałbym że The Khans, ale nie interesują mnie takie rzeczy więc lepiej jak jakaś małpa pvp Ci powie
3Są, dajesz 10 tysięcy kapsli do ekwipunku następnie wpisujesz ~deleteself hasło (Po trzech minutach postać znika, na ziemi pojawia się hintbook z jej poziomem który używasz na nowej postaci żeby przywrócić level)
4Nie ma tutaj limitu poziomu więc zależy jaki masz build, taki 30 level to myślę że z godzina. Do 3 godzin jeżeli grasz od zera. (wbiłem po wipe ~30 na crafterze w 3-4h licząc zbieranie i craftowanie podstawowego sprzętu, następne alty to już chuj)
Spoiler: show
RIP 2238




jarok

  • Posts: 339
  • Howdy, partner.
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #36 on: June 07, 2016, 04:17:49 pm »
Lepiej aby kładli chuje niż wypuszczali niedorobiony produkt jak aop, albo ea i bethesda ;) Już widzę tę  gównoburzę, drame, teksty w stylu mieli tyle czasu na dopracowanie, jak mogli zjebać. Z drugiej strony czas działa na niekorzyść, bo już teraz gracze mają wielkie oczekiwania i są mega zahajpowani. Sytuacja identyczna do tej z HL3 o tyle tylko nowy sezon Reloaded ma realne szanse na wyjście niż HL3.
Według wypowiedzi Corrosive, ukończone zostało 99%. Ile w tym prawdy?
I'm badass and I will kick your asses.

Grizzanmk2

  • Posts: 49
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #37 on: June 07, 2016, 04:28:42 pm »
Lepiej aby kładli chuje niż wypuszczali niedorobiony produkt jak aop, albo ea i bethesda ;) Już widzę tę  gównoburzę, drame, teksty w stylu mieli tyle czasu na dopracowanie, jak mogli zjebać. Z drugiej strony czas działa na niekorzyść, bo już teraz gracze mają wielkie oczekiwania i są mega zahajpowani. Sytuacja identyczna do tej z HL3 o tyle tylko nowy sezon Reloaded ma realne szanse na wyjście niż HL3.
Według wypowiedzi Corrosive, ukończone zostało 99%. Ile w tym prawdy?
sugerujesz ze reloaded nie jest z tych niedorobionych?
Spoiler: show
RIP 2238




jarok

  • Posts: 339
  • Howdy, partner.
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #38 on: June 07, 2016, 04:51:15 pm »
Nie ma gier idealnych, zawsze znajdzie się coś co można zmienić, poprawić, spróbować zbalansować. Nie znam się na wytwarzaniu oprogramowania, ale od znajomego wiem, że to czasochłonne proces składający się na wiele czynników. Ciągle zmiany pod klienta, pisanie dokumentacji, testowanie, naprawianie powstających błędów w kodzie. To wszystko wymaga czasu i zasobów. Zapewne szybciej doczekaliśmy się upragnionego wipe, gdyby nad grą pracowało kilkudziesięciu koderów, grafików, pisarzy, testerów. Nie wiem jak wygląda praca ludzi od Reloaded, nie wiem nawet ilu ich tak na prawdę pracuję nad grą, ale jedno jest pewne, nie mają wystarczających zasobów na przyśpieszenie rozwoju stąd też konkursy na nowe lokacje. Szkoda, że uczestniczą w nich raptem dwie, trzy osoby, które faktycznie przysiadły i coś własnego od siebie dali.
Swoją małą cegiełkę dołożyłem na tyle ile mogłem, chyba to lepsze niż siedzenie i czekanie.

Nie ma też sensu porównywać Reloaded oraz Aop. Inna liga, inny target, ale przyznaj nie popisali się wipem, niesmak pozostał.
I'm badass and I will kick your asses.

Grizzanmk2

  • Posts: 49
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #39 on: June 07, 2016, 05:24:50 pm »
Nie ma gier idealnych, zawsze znajdzie się coś co można zmienić, poprawić, spróbować zbalansować. Nie znam się na wytwarzaniu oprogramowania, ale od znajomego wiem, że to czasochłonne proces składający się na wiele czynników. Ciągle zmiany pod klienta, pisanie dokumentacji, testowanie, naprawianie powstających błędów w kodzie. To wszystko wymaga czasu i zasobów. Zapewne szybciej doczekaliśmy się upragnionego wipe, gdyby nad grą pracowało kilkudziesięciu koderów, grafików, pisarzy, testerów. Nie wiem jak wygląda praca ludzi od Reloaded, nie wiem nawet ilu ich tak na prawdę pracuję nad grą, ale jedno jest pewne, nie mają wystarczających zasobów na przyśpieszenie rozwoju stąd też konkursy na nowe lokacje. Szkoda, że uczestniczą w nich raptem dwie, trzy osoby, które faktycznie przysiadły i coś własnego od siebie dali.
Swoją małą cegiełkę dołożyłem na tyle ile mogłem, chyba to lepsze niż siedzenie i czekanie.

Nie ma też sensu porównywać Reloaded oraz Aop. Inna liga, inny target, ale przyznaj nie popisali się wipem, niesmak pozostał.
imo głównym problemem tutaj jest to, że serwer jest za bardzo noob friendly jak na fallouta przez co nawet community spadło. Gdyby grało tak dużo ludzi jak wcześniej, pewnie nawet jakieś małe update by się pojawiały a tak to nie ma dziwoty że każdy ma wyjebane, dla kogo tutaj coś poprawiać?

o aop to nawet szkoda się wypowiadać, całkiem inaczej gra tam wygląda ale przyznaję że wipe to był jeden wielki żart i nawet żałuję że ściągałem clienta na nowo żeby spróbować bo nie było warto.
Spoiler: show
RIP 2238




akardion

  • Posts: 10
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #40 on: November 04, 2016, 03:06:37 pm »
Ok, a jak się zapisać do karawany? W Hub mam karawan mastera, mówi mi tylko kiedy ruszają, a w biurach mogę tylko powiedzieć szefom karawany coś w stylu "bunga bunga ugh agh" i każą mi wy... wynosić się gdzieś.

Mexican Jesus

  • Guest
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #41 on: September 05, 2017, 07:38:37 pm »
Siemka, zestuckowałem sie w dwóch nowych zadaniach, i nie wiem.
Pierwsze dotyczny głównej linii fabularnej. Po pobraniu danych z Krypty 15 mam udać się do Vault City i pobrać dane z krypty 8, niestety nie da sie dostac do zadnego komputera. W zadaniu pisze że można pobrać dane nie wchodząc do krypty, z zewnątrz, ale biegam, gadam z kazdym i nic. Juz ktoś to wykonał?
Drugie zadanie z bractwa stali. Mam dogadać się z Gun Runnersami na temat dostawy broni i amunicji, by to zrobić muszę zescoutować po 8 kratek w okół niektórych miast. Zrobiłem to dokładnie w ten sam sposób jak w queście poprzednio, gdy trzeba to było zrobić w Glow, ale po powrocie do gun runnersów nie mam opcji dialogowej na temat tego zadania. Wie ktos o co chodzi?

I takie inne pytanie, chodzi i perka odkrywającego całą mape, którą można wziąc od Mantisa na stacji kolejowej. Wykonałem wymagane rzeczy, pojawiła mi się dana opcja dialogowa, w dialogu WYRAŹNIE pisze, że od tego momentu powinienem mieć wypełnioną całą mape świata w 100%, ale perk nie pojawia się, a mapa nie jest odkryta. Bug jakis, czy cos zle zrobiłem?

@Up Weapon Handling jest useless, i tak bedziesz 95% miał zazwyczaj.

komputer masz w information center