March 28, 2024, 09:33:36 pm
Username:

Password:

Topic: Super event  (Read 26289 times)

Fahrenheit

  • Posts: 65
    • View Profile
Super event
« on: October 15, 2013, 10:09:48 pm »
Super event, i had a blast, and many other players too, i bet.

Why not just let BBS shoot people freely in towns without consequences?

Fahrenheit

  • Posts: 65
    • View Profile
Re: Super event
« Reply #1 on: October 15, 2013, 10:10:18 pm »
me getting a blast

Strike

  • Guest
Re: Super event
« Reply #2 on: October 15, 2013, 10:12:43 pm »
Someone need me! Doc : D

Well anyway, BBS took the fun.

FireBoy

  • Posts: 16
  • Bang Bang Smash
    • View Profile
Re: Super event
« Reply #3 on: October 15, 2013, 10:39:46 pm »
Nice Event Thanks gays for Fan :)) BBS Safe This Event :))

AlbertStarski

  • Posts: 87
    • View Profile
Re: Super event
« Reply #4 on: October 15, 2013, 11:06:21 pm »
Nice Event Thanks gays for Fan :)) BBS Safe This Event :))

Yeah. Next time just be more precise and let us know, that we fight vs BBS mutants as well - GAYS.
« Last Edit: October 15, 2013, 11:21:51 pm by AlbertStarski »

Neuromancer

  • Supporter
  • Posts: 29
    • View Profile
Re: Super event
« Reply #5 on: October 15, 2013, 11:37:27 pm »
Albert to jakas nowość? Kurewski świat i musisz uważac na kurwy, zawsze patrzeć do tyłu i czekać na kurwy, które strzelają ludziom w plecy. Teraz weż pod uwagę jeszcze wątek częstych narzekań konkretnych ludzi. Jest w tym półświatku sprawa Tomowolfa i jego przekonań, slyszałem, że to serwer BBS-u, bo zostało im zabijanie niezorganizowanych bo fonline ponoć umarł a to nie jest nawet namiastka jego wskrzeszenia, takie rzeczy mowią ludzie. Warto żeby każdy nowy czy niezorganizowany wiedział z czym może mieć do czynienia. Co do Mariposy widzialem wszystko, wpada do NCR Overseer i obwieszcza event z mutami właśnie tam, na odpowiedzi czy brac broń mówi przyjdźcie zobaczycie. Wpada liczba ok 30 graczy i sie dobrze bawią w zabijaniu mutków, z których jest loot, mfc widziałem, jest mutów w chuj. także sielanka trwa w najlepsze, ludzie rozbiegani jak na pikniku zero sttresu, wpada bbs od tyłu i nakurwia po plecach, ludzie do mobow, bbs do ludzi, kilka chwil ludzi nie ma, respawn zajety, bbs wita. KOniec wątku jest taki do ncr wpada członek bbs i krzyczy: bbs dziękuje za lootfest w mariposie. Może przypadkowo weszli i zajebali, mozę, może, może a może jeśli idąć głosami ze admini to bbs, to tworca eventu wie kogo ile jest teraz, takze prosze mi overseer oglosic lootfest u mnie w tencie mam akurat paczke rozjebiemy wszystko, nie mysle tak ale mogę tak myśleć. Także popłakałem i napisałem bo zaczynam rozumieć sens postępowania wymienionego tomowolfa, nie mówię, że to prawda ale krystalicznej jasności nie ma, także mysleć sobie można...


"... when you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you ... " - F. Nietzsche

AlbertStarski

  • Posts: 87
    • View Profile
Re: Super event
« Reply #6 on: October 16, 2013, 12:01:35 am »
Nie są mi znane losy Tomawolva ani jego przekonań. Nie węszę też podstępu. W momencie obwieszczenia, poniesiony ciekawością, z miejsca ruszyłem do miejsca przeznaczenia. Owszem, gdy się zaczeło, wzburzyłem się ! A to właśnie z wymienioych przez Ciebie powodów. I chyba nie ma w tym nic dziwnego ? W końcu kto lubi być po tej mniej zorganizowanej stronie ? Pokornie wpisze kolrjne nicki do kajetu* i pójdę dalej. Można się było tego spodziewać. Nie widzę w tym nic złego, ale dostrzegam zagrożenie.

Tak, że strzeż się BBSie ! Gdyż na Twoje nikczemnosci i panoszenie, nie pozostaną bez echa. Jeśli chcesz wojny, będziesz ją miał ! : )

*Czy jest możliwość instalacji jakgoś ustrojstwa, pokazującego kto jest z kim ? Widziałem na skrinach takie eleganckie podswietlenie na nickach.
« Last Edit: October 16, 2013, 12:40:47 am by AlbertStarski »

adem

  • Guest
Re: Super event
« Reply #7 on: October 16, 2013, 12:15:02 am »
Neuromancer jakbys byl ciut bardziej inteligentny to bys skminil ze tu nie ma mojego zdania. Damn.

AlbertStarski

  • Posts: 87
    • View Profile
Re: Super event
« Reply #8 on: October 16, 2013, 12:17:54 am »
Warto żeby każdy nowy czy niezorganizowany wiedział z czym może mieć do czynienia.

[/quote]

I to właśnie jest nerw sprawy. Pytanie, w jaki sposób i kiedy taki nowy czy niezorganizowany ma się o tym przekonać ? Nie wszyscy podzielają przedstawiną przez Ciebie wizję świata. Tarcia na tym tle są więc zrozumiałe.

Jako ten nowy i niezorgranizowany zadaje sobie pytanie. Jakie są perspektywy dla nowych i niezorganizowanych ? bo jeżeli takie, jak ataki zorganizowanych na niedzielnych, bogu ducha winnych ciułaczy, to mówiąc krótko jest hahtkhohowo. I przy instalacji gry powinno być specjalne o tym powiadomienie i pytanie - czy chcę kontynuować ?
« Last Edit: October 16, 2013, 12:30:44 am by AlbertStarski »

Fahrenheit

  • Posts: 65
    • View Profile
Re: Super event
« Reply #9 on: October 16, 2013, 12:31:32 am »
Za dużo już widziałem BBSów odpierdalających takie gówno, żeby wierzyć w przypadkowość tego. Obrazek trafny, Neuromancer, I mad.
Rozumiem, macie swoją piaskownicę w której się świetnie bawicie i możecie robić co wam się tylko podoba. Szkoda tylko, że zapominacie, że do swojej piaskownicy się nie sra.

Całe szczęście, że są jeszcze inne serwery fonline.

adem

  • Guest
Re: Super event
« Reply #10 on: October 16, 2013, 12:32:07 am »
Albert problem jest inny jak 5 gości rozpierdala 30. Odpowiedz jest jedna. Pytanie jaka z tego przyjemność. Napisz cos a gościu wyzywa mnie już, własnie czytam wątek na fo2 forum o Tomowolfie i są zdjęcia ukazujące manierę doświadczonych graczy, adminów, potem się dziwią, że przy takim zachowaniu są o cokolwiek oskarżani.

AlbertStarski

  • Posts: 87
    • View Profile
Re: Super event
« Reply #11 on: October 16, 2013, 12:53:48 am »
Albert problem jest inny jak 5 gości rozpierdala 30. Odpowiedz jest jedna. Pytanie jaka z tego przyjemność. Napisz cos a gościu wyzywa mnie już, własnie czytam wątek na fo2 forum o Tomowolfie i są zdjęcia ukazujące manierę doświadczonych graczy, adminów, potem się dziwią, że przy takim zachowaniu są o cokolwiek oskarżani.


Wybacz, ale nie bardzo rozumiem. Nie jestem w temacie. Wasteland znam od miesiąca więc, to chyba zrozumiałe. Mnie w zasadzie interesuje jedna kwestia. Czy przeznaczeniem tego serwera jest PvP i walki frakcji (co widziałem na filmach z innych serwerów, zamieszczonych na youtube). Zwyczajnie zastanawiam się jaką przyjąć strategię i czy w ogóle znajdę sobie tutaj miejsce.
« Last Edit: October 16, 2013, 12:56:53 am by AlbertStarski »

Fahrenheit

  • Posts: 65
    • View Profile
Re: Super event
« Reply #12 on: October 16, 2013, 07:34:42 am »
Zastanawiam się jeszcze, co by było gdyby to inna frakcja postanowiła zrobić z eventu lootfest.. Czy gm by zareagował? Wiadomo, gra jest full pvp, ale przejmowanie serwerowego eventu na swoją korzyść to już inna sprawa.
No, CHYBA ŻE z góry było takie założenie, ale kim ja jestem, aby spekulować.

Letoo

  • Supporter
  • Posts: 462
  • I'll craft you up.
    • View Profile
Re: Super event
« Reply #13 on: October 16, 2013, 07:47:46 am »
Hell of an event, after few minutes of friendly mutant carnage, when people seemed to be working together and have plenty of fun everyone got bursted in the back by few morons who apparently can't tell a PVE event from TC any more and then camped the entrance instagibbing everyone who wanted to participate. From the bottom of heart -  Fuck you.

@Kilgore, if that's the kind of event you're going to organise you might just as well shove it. Either do it right or don't do it at all.

@BBS, I had a somewhat high regard for you for whatever reason... well, that's done.


« Last Edit: October 16, 2013, 07:59:41 am by Letoo »
Letoo's event foundation [click]

In game nicks:
Letoo
Letoatreidis


Find me on IRC @Letoo or on 1337 radio frq

adem

  • Guest
Re: Super event
« Reply #14 on: October 16, 2013, 07:55:45 am »
Btw spawn w lokacjach to jest komedia stulecia, jak wy ludzie gracie od czterech lat z takim czymś? Na logikę jeśli ktoś kampi to właśnie łatwiej go zaskoczyć, nie na odwrót. Kto szukając, zdobywając teren wchodzi prosto pod lufę do przedpokoju?