March 28, 2024, 01:12:19 pm
Username:

Password:

Topic: Serwery fonline  (Read 1973 times)

Kaskader

  • Posts: 28
    • View Profile
Serwery fonline
« on: December 10, 2017, 08:48:40 am »
Cześć.

Po długim czasie znów zagrałbym w fonline, gram solo i może podpowiecie na którym serwie można coś solo ugrać?
Zawsze myślałem, że requiem jest najbardziej pod pojedyńczego gracza, ale wykoksowane ruskie zabijają we wszystkich miastach bez powodu i nawet bazy nie można postawić nubowi. Nic tam nie ugram, do tego dochodzi bariera językowa.
A jak wygląda sprawa z reloaded i fonline2? Nie chcę żadnego raju dla bambi, ale pytam na którym serwie da się trochę pobawić na solo?
Pozdrawiam

PS. działają tu dalej jaskinie?

TatodziadekPL

  • Posts: 8
    • View Profile
Re: Serwery fonline
« Reply #1 on: December 10, 2017, 10:41:59 am »
W drugim sezonie grałem praktycznie solo (nie licząc paru wypadów do WH z Peacekeeperami oraz okazjonalnego loot-u od innych graczy 8) ) Co do 2 to za bardzo nie wiem bo nie grałem za dużo  ;D .




I tak, jaskinie działają

oczy

  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Serwery fonline
« Reply #2 on: December 10, 2017, 06:45:37 pm »
Ruchanie kapsli nie stanowi żadnego problemu. Namiot dostaniesz na drugim lewelu, fanty po szafkach i półkach są źródłem pierwszych szekli na pierwszy sprzęt, zrobisz kilka misji (które w tej edycji są na każdym kroku, trzeba być tylko Kundlem Burym), i za chwilę uciułasz sobie na samochód i bazę. Serwer przez no drop pośmiertny stał się bardziej noobfriendly, więc tylko robić drwala i łupać te skałki.

3.14

  • Posts: 135
    • View Profile
Re: Serwery fonline
« Reply #3 on: December 10, 2017, 07:04:15 pm »
Generalnie to jest raj dla bambi, zapraszamy.
I may be broke, but I ain't broken (just twisted).