March 28, 2024, 11:01:35 am
Username:

Password:

Topic: Brak Dropu, co o tym myślicie?  (Read 11427 times)

polakduzy

  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Brak Dropu, co o tym myślicie?
« Reply #15 on: September 12, 2017, 09:53:36 pm »
Bez echa to przeszła reszta changeloga, bo na brak dropu już został wylany ocean łez, ragequity i inne bzdury.

https://forum.fonline-reloaded.net/index.php?board=30.0
to może ja się wypowiem na temat innych zmian
- TC Takiego dramatycznego tc nie było nawet w deszert jurop
- Crafting JUNK POWA
- Scavening : dobre uzupełnienie do systemu tc (czyli respimy jeszcze wiecej gówna w tc lookerze)
- Hex Shoting -,- (aoe Avenger burstujący ludzi za tobą )
Ogólnie bardzo fajny server PVE jeszcze lepiej by sie grało jak by mnie administracji a od banowała bo na proxy się średnio ex-pi na mole ratach
#Typowy Czosnek

Wichura

  • Posts: 239
    • View Profile
Re: Brak Dropu, co o tym myślicie?
« Reply #16 on: September 12, 2017, 10:10:59 pm »
- TC Takiego dramatycznego tc nie było nawet w deszert jurop
Czyli może to krok w dobrą stronę, znaczy żeby wyjebać to w kosmos w ogóle jak już nikogo nie będzie interesowało?

Kilgore

  • Administrator
  • Posts: 1335
    • View Profile
Re: Brak Dropu, co o tym myślicie?
« Reply #17 on: September 13, 2017, 07:09:13 am »
Forum to jedno, a rzeczywistość to drugie. Co wieczór widzę przynajmniej 2-3 gangi bijące się w Town Controlu o różne miasta, czyli wszystko po staremu.

Najwyraźniej większość płaczu o TC pochodzi od forumowo-discordowych specjalistów pvp, którzy mają problem z wyexpieniem postaci - bo floatery silnym poisonem biją, bo "1-hex zbugowany", lub zwycięskie "nie gram bo jestem zmuszony do robienia questów bez konsekwencji".

No z czym do ludzi? Niektórzy okopali się w PvP opartym na starym, pochodzącym z 2010 roku systemie, obrośli p....ewną częścią ciała i oczekują, żeby ktoś ich brał na poważnie.

Wichura

  • Posts: 239
    • View Profile
Re: Brak Dropu, co o tym myślicie?
« Reply #18 on: September 13, 2017, 07:35:35 am »
Miasta zmieniające kolor też widuję, więc pewnie ktoś się w to bawi. Ale o ile kojarzę forumowe szlochy TC zawsze było chujowe i coś tam jeszcze, tak samo jak gra zawsze była martwa, a licznik graczy spadał. Nothing to see here, move along.

"nie gram bo jestem zmuszony do robienia questów bez konsekwencji"
Musiałbym wyjarać wiadro haszu, żeby wymyślić coś takiego.

Pieskov

  • Posts: 72
    • View Profile
Re: Brak Dropu, co o tym myślicie?
« Reply #19 on: September 14, 2017, 07:49:05 pm »
Ja wlasciwie jedyne na co narzekam, to chyba kwestia balansu. 95% chłopa z LSW biega, snajperów, czegokolwiek innego zero. Questy fajne, szkoda że niektóre pobugowane, np, te w BOS.

Mad Matt

  • Posts: 1792
    • View Profile
Re: Brak Dropu, co o tym myślicie?
« Reply #20 on: September 14, 2017, 08:12:47 pm »
Nie dziwi mnie to, w tamtej sesji też każdy latał z LSW (przynajmniej większość).
Ekonomiczny, bo nie kosztuje za wiele, mało zużywa amunicji i dodatkowo dość taniej, celny ogień, dobra penetracja amunicji, i potężne uszkodzenia sprawiają że każdy z tym lata jak z multitoolem.
GUN FOR HIRE


Awgy

  • Supporter
  • Posts: 383
  • Because of the reason
    • View Profile
Re: Brak Dropu, co o tym myślicie?
« Reply #21 on: September 14, 2017, 08:22:01 pm »
Zgadza sie w PvE LSW bylo zawsze numero uno dla wiekszosci. Za to jak widziałem kogos z mojego teamu z LSW na TC to mu kazałem isc na karawane z tym a nie na PvP.

Seki

  • Posts: 223
    • View Profile
Re: Brak Dropu, co o tym myślicie?
« Reply #22 on: September 14, 2017, 08:24:03 pm »
Nie dziwi mnie to, w tamtej sesji też każdy latał z LSW (przynajmniej większość).
widac ze za malo pvp grasz  ;D
sprawdz sobie pvp filmiki z tc ile graczy biegalo z lsw
tylko pare khanow, nikt wiecej

Mad Matt

  • Posts: 1792
    • View Profile
Re: Brak Dropu, co o tym myślicie?
« Reply #23 on: September 14, 2017, 08:44:11 pm »
Nie dziwi mnie to, w tamtej sesji też każdy latał z LSW (przynajmniej większość).
widac ze za malo pvp grasz  ;D
sprawdz sobie pvp filmiki z tc ile graczy biegalo z lsw
tylko pare khanow, nikt wiecej

Chodziło mi o nabijanie EXP, PvE itp nie mówiłem o stricte PvP gdzie królowały Avengery, Ext.L.Rifles, Pancory, itp. Spokojnie :)
GUN FOR HIRE


Seki

  • Posts: 223
    • View Profile
Re: Brak Dropu, co o tym myślicie?
« Reply #24 on: September 14, 2017, 09:01:41 pm »
Chodziło mi o nabijanie EXP, PvE itp nie mówiłem o stricte PvP gdzie królowały Avengery, Ext.L.Rifles, Pancory, itp. Spokojnie :)
do nabijania expa byly najlepsze : 1. crafting 2. karawany na ktorych najlepiej hexowac wiec lsw bylo nie przydatne do nieczego

Mad Matt

  • Posts: 1792
    • View Profile
Re: Brak Dropu, co o tym myślicie?
« Reply #25 on: September 14, 2017, 10:13:32 pm »
Oczywiście jak ktoś umiał hexować albo w ogóle wiedział o hexowaniu to jasne, ale lwia część nowych graczy waliła z LSW.
Osobiście pamiętam masy graczy z którymi grałem i którzy prali z LSW.
GUN FOR HIRE


Fake Taxi

  • Supporter
  • Posts: 65
    • View Profile
Re: Brak Dropu, co o tym myślicie?
« Reply #26 on: September 16, 2017, 06:26:59 pm »
Za to jak widziałem kogos z mojego teamu z LSW na TC to mu kazałem isc na karawane z tym a nie na PvP.
Oj tam, oj tam... :)
2x brd, mrd, crity i można było z lsw biegać po tc. Co prawda taka postać była papierkiem, ale hity wchodziły ładne.
« Last Edit: September 16, 2017, 06:33:04 pm by Fake Taxi »

Pieskov

  • Posts: 72
    • View Profile
Re: Brak Dropu, co o tym myślicie?
« Reply #27 on: September 16, 2017, 07:46:30 pm »
Oj tam, oj tam... :)
2x brd, mrd, crity i można było z lsw biegać po tc. Co prawda taka postać była papierkiem, ale hity wchodziły ładne.
Moze w poprzednim sezonie tak było, ale obecnie DMG "critowy" w porównaniu do DMG wyciąganego przez tanka 10 END, full tank perki jest praktycznie identyczny, a do tego sie jest niezajebable, i to jest dosc poteżny problem.

Fake Taxi

  • Supporter
  • Posts: 65
    • View Profile
Re: Brak Dropu, co o tym myślicie?
« Reply #28 on: September 16, 2017, 11:31:34 pm »
Miałem na myśli właśnie sezon 2. Teraz mam podobną postać i póki co jest spoko, no ale zobaczymy jak będzie dalej. Jak coś to deleteself i lecimy dalej :)

Pieskov

  • Posts: 72
    • View Profile
Re: Brak Dropu, co o tym myślicie?
« Reply #29 on: September 17, 2017, 01:07:03 am »
No ja juz z 15 razy rerolla dałem, próbując, i zwyczajny Tank bez krytów jak narazie > wszystko i to mocno, ale cały czas sobie kombinuje, bo capsów cała masa.