March 28, 2024, 10:14:40 am
Username:

Password:

Topic: Brak Dropu, co o tym myślicie?  (Read 11426 times)

Pieskov

  • Posts: 72
    • View Profile
Brak Dropu, co o tym myślicie?
« on: September 08, 2017, 07:05:58 pm »
Dziwi mnie że tak masywna zmiana przeszła w ogóle bez echa, przecież full loot i PK to była nieodłącza część FOnline od zawsze, a teraz została usunięta. Jakie macie o tym opinie? W harde PvP nigdy sie nie bawiłem, i zawsze grałem na czilku, ale jednak boli brak tego dreszczyku i adrealiny. Obecnie nie ma co sie bac smierci, ba, czasami nawet warto zdechnąć specjalnie, te parenascie procent z pancerza i broni to nic. Jaka jest wasza opinia?

Kilgore

  • Administrator
  • Posts: 1335
    • View Profile
Re: Brak Dropu, co o tym myślicie?
« Reply #1 on: September 08, 2017, 09:01:35 pm »
Bez echa to przeszła reszta changeloga, bo na brak dropu już został wylany ocean łez, ragequity i inne bzdury.

https://forum.fonline-reloaded.net/index.php?board=30.0

Mad Matt

  • Posts: 1792
    • View Profile
Re: Brak Dropu, co o tym myślicie?
« Reply #2 on: September 08, 2017, 09:48:18 pm »
Jak wyżej, na temat braku drop'u przy śmierci było ok. 5 tematów i każdy pełen wymiocin, łez i potu. Mało za to było postów na temat reszty zmian :)
GUN FOR HIRE


Wichura

  • Posts: 239
    • View Profile
Re: Brak Dropu, co o tym myślicie?
« Reply #3 on: September 08, 2017, 10:45:43 pm »
Gdzie te wszystkie wafle "grające dla funu" a nie marnych pikseli? Hue hue hue.

Pierwszy od dawna wieczór, gdy mogę na luzie zasiąść do piwniczenia i już mi się to podoba. Zamiast mozolnie kopać godzinami jakieś durne skałki skleciłem jeden malaryczny pistolecik i sobie hasam raźno, klikając w beczki i ludki. Zajebisty pomysł, kliknąłbym lajka ale nie umiem.

OldBoy

  • Posts: 132
    • View Profile
Re: Brak Dropu, co o tym myślicie?
« Reply #4 on: September 09, 2017, 12:24:10 pm »
Gdyby było info na fejsie pewnie trochę więcej graczy by przyszło :)

Jak dla mnie pozytywna zmiana. Ktoś początkujący kto chce pogadać z nieznajomymi na pustkowiach nie jest już karany za próbowanie nawiązania kontaktu przez utratę flintów, junku i paru capsów ;)

Wichura

  • Posts: 239
    • View Profile
Re: Brak Dropu, co o tym myślicie?
« Reply #5 on: September 09, 2017, 02:18:59 pm »
Właśnie sobie odgrzebałem ze śmietnika wątki pełne szlochu o piksele. Ojajebię, czegoś tak smakowitego nie czytałem od czasu zaginionej krowy Xoena.

Awgy

  • Supporter
  • Posts: 383
  • Because of the reason
    • View Profile
Re: Brak Dropu, co o tym myślicie?
« Reply #6 on: September 09, 2017, 02:27:01 pm »
Wichura czy ten pieseł nie był w kolorze kiedyś?

Mad Matt

  • Posts: 1792
    • View Profile
Re: Brak Dropu, co o tym myślicie?
« Reply #7 on: September 09, 2017, 02:52:15 pm »
@Awgy, był.  ;)

@Wichura, tylko nie przesadzaj ze spożyciem tych płacz-tematów, nadmiar soli w organizmie szkodzi :D
GUN FOR HIRE


Wichura

  • Posts: 239
    • View Profile
Re: Brak Dropu, co o tym myślicie?
« Reply #8 on: September 09, 2017, 07:43:38 pm »
Wichura czy ten pieseł nie był w kolorze kiedyś?
Był, ale nic nie jest wieczne, również psi żywot.

@Wichura, tylko nie przesadzaj ze spożyciem tych płacz-tematów, nadmiar soli w organizmie szkodzi :D
Mam uber-resisty na takie rzeczy, byłem z Xoenem w gangu krótko przed tym, jak zginęła mu krowa. Od 2009 tkwię w tym bagienku mniej lub bardziej intensywnie, widziałem już niezwykłe rzeczy, turboabusy, statki płonące w gwiazdozbiorze Oriona i tak dalej.


Tytułowy pomysł musi dopiero rozwinąć skrzydła, ale dostrzegam w nim spory potencjał. Wymiana społeczności na mniej rakotwórczą będzie ciekawym zjawiskiem i sporą nowością w stęchłym nieco półświatku FOnlajnów. Na razie rechoczę beztrosko, czytając ejakulaty płaczliwych pizdusiów, którym zabrano hexbota do wygrywania w grę i możliwość psucia rozrywki milczącej większości graczy. Najtrudniej wpaść na rzeczy najprostsze.
« Last Edit: September 09, 2017, 07:45:59 pm by Wichura »

Mad Matt

  • Posts: 1792
    • View Profile
Re: Brak Dropu, co o tym myślicie?
« Reply #9 on: September 10, 2017, 11:01:20 am »
...

Współczuję, ze względu na psa. Znam ten ból.

Co do społeczności to zaskakujące, że devsi pozbywając się hexowania (mało w sumie racjonalnej czynności) i wrzucając do gry no-loot, jednocześnie odtrącili grono nienawistnych i toksycznych graczy.

Swoją drogą mnie to mega cieszy, miałem dość włażenia do Glow, czyszczenia całego dungeonu tylko po to żeby dostać kilkanaście serii na raz z minigun'ów bo przy kraterze na spawnie siedziała rozlokowana grupa Khanów czy innych trutni prując mnie na kawałki i kradnąc cały urobek. To samo z WH i Reno, ja się mega cieszę.

Nie wspominając o dziesiątkach innych smaczków jak np. statted armory ściągane czasami z losowego NPCa :D
Nawet jeśli są "broken" :D
GUN FOR HIRE


Mad Matt

  • Posts: 1792
    • View Profile
Re: Brak Dropu, co o tym myślicie?
« Reply #10 on: September 11, 2017, 11:22:10 am »
A miał w sumie ktoś kiedykolwiek pancerz który by się nadawał jeszcze do czegokolwiek? Mnie się trafiła działająca broń, ale pancerz nigdy.
GUN FOR HIRE


Pieskov

  • Posts: 72
    • View Profile
Re: Brak Dropu, co o tym myślicie?
« Reply #11 on: September 11, 2017, 09:56:12 pm »
Tez mi sie nigdy pancerz "działający" nie trafił, przynajmniej z random enco, bo z dungeonów itp. zawsze 100% itemki są.

jokeusa

  • Posts: 156
    • View Profile
Re: Brak Dropu, co o tym myślicie?
« Reply #12 on: September 12, 2017, 03:41:01 pm »
Nie da sie naprawiac zniszczonych armorów mając Best of a Bad Lot?
Reality is a momentary dream but a dream is a reality for an eternity.

Kilgore

  • Administrator
  • Posts: 1335
    • View Profile
Re: Brak Dropu, co o tym myślicie?
« Reply #13 on: September 12, 2017, 06:09:41 pm »
Z changeloga

Quote
- Encounter NPCs drop only broken armors if any,

Mad Matt

  • Posts: 1792
    • View Profile
Re: Brak Dropu, co o tym myślicie?
« Reply #14 on: September 12, 2017, 07:53:42 pm »
Z changeloga

Quote
- Encounter NPCs drop only broken armors if any,

Kilgore to mamy impas, bo ja miałem kilku NPCów w enco którzy byli nieco mocniejsi np raidersi co strzelali 3 razy z mausera zamiast dwóch razy i mieli lepsze krytyki, ale mieli dobrej jakości pancerze.

Wtedy rozumiem pasowałoby do opisu z changeloga:

- Encounters have a chance to spawn powerful enemies - they might drop items with bonus;

ale co w przypadku kiedy taki NPC drop'i broken statted armor, bo tak też miałem. Bug czy możliwość wystąpienia tego jest już normalną częścią gry?
GUN FOR HIRE