April 24, 2024, 10:08:14 pm
Username:

Password:

Topic: Brak Dropu, co o tym myślicie?  (Read 11502 times)

Shamessa

  • Posts: 201
  • Freelancer
    • View Profile
    • Rulers and Empires
Re: Brak Dropu, co o tym myślicie?
« Reply #30 on: September 24, 2017, 06:42:16 pm »

Swoją drogą mnie to mega cieszy, miałem dość włażenia do Glow, czyszczenia całego dungeonu tylko po to żeby dostać kilkanaście serii na raz z minigun'ów bo przy kraterze na spawnie siedziała rozlokowana grupa Khanów czy innych trutni prując mnie na kawałki i kradnąc cały urobek. To samo z WH i Reno, ja się mega cieszę.

Nie wspominając o dziesiątkach innych smaczków jak np. statted armory ściągane czasami z losowego NPCa :D
Nawet jeśli są "broken" :D

Wyjscie z Glow było skopane i powinny być 3-4 opcje wyjścia - walka toczyłaby się w środku.

Ja w tej chwili nie widzę sensu grania - po co mi był sprzęt? Aby móc walczyć w PvP i mieć szansę. Po co pracowałem na lepszy sprzęt? Aby mieć lepszy sprzęt niż większość graczy? Dlaczego chciałem mieć lepszy sprzęt? Aby wygrywac pojedynki z lepszymi graczami i zdobywać dobry sprzęt także z nich. A dlaczego polowałem na PKowcow? Bo jak gineli wiele razy w tym samym miejscu, to ich to odstraszało.

No, tego... teraz sobie biegam goluśki i się śmieję, jak ktoś mnie ubija - gość polował godzinę na mnie i stracił amunicję, a ja w tym czasie zyskałem masę junków itd. Zero ryzyka - ale też funu zero, bo po cholerę mi sprzęt, skoro idę sobie na pustynię i po prostu biegam jak godlike z opóźnionym zapłonem. Padnę? Phi, zaraz wrócę i o nic się nie martwię.

----

Pozostałe zmiany, zwłaszcza craftowe - in plus. Bronie, z tego co czytałem, też pozytywnie odebrałem. Questów jeszcze nie robiłem, tych nowych, ale jakoś nie widzę sensu grania, jeśli nie ma celu wyższego niż zbieranie materiałów, które nie są potrzebne do niczego mi w tej chwili.
Freelancer

jokeusa

  • Posts: 156
    • View Profile
Re: Brak Dropu, co o tym myślicie?
« Reply #31 on: September 25, 2017, 07:01:58 pm »

Swoją drogą mnie to mega cieszy, miałem dość włażenia do Glow, czyszczenia całego dungeonu tylko po to żeby dostać kilkanaście serii na raz z minigun'ów bo przy kraterze na spawnie siedziała rozlokowana grupa Khanów czy innych trutni prując mnie na kawałki i kradnąc cały urobek. To samo z WH i Reno, ja się mega cieszę.

Nie wspominając o dziesiątkach innych smaczków jak np. statted armory ściągane czasami z losowego NPCa :D
Nawet jeśli są "broken" :D

Wyjscie z Glow było skopane i powinny być 3-4 opcje wyjścia - walka toczyłaby się w środku.

Ja w tej chwili nie widzę sensu grania - po co mi był sprzęt? Aby móc walczyć w PvP i mieć szansę. Po co pracowałem na lepszy sprzęt? Aby mieć lepszy sprzęt niż większość graczy? Dlaczego chciałem mieć lepszy sprzęt? Aby wygrywac pojedynki z lepszymi graczami i zdobywać dobry sprzęt także z nich. A dlaczego polowałem na PKowcow? Bo jak gineli wiele razy w tym samym miejscu, to ich to odstraszało.

No, tego... teraz sobie biegam goluśki i się śmieję, jak ktoś mnie ubija - gość polował godzinę na mnie i stracił amunicję, a ja w tym czasie zyskałem masę junków itd. Zero ryzyka - ale też funu zero, bo po cholerę mi sprzęt, skoro idę sobie na pustynię i po prostu biegam jak godlike z opóźnionym zapłonem. Padnę? Phi, zaraz wrócę i o nic się nie martwię.

----

Pozostałe zmiany, zwłaszcza craftowe - in plus. Bronie, z tego co czytałem, też pozytywnie odebrałem. Questów jeszcze nie robiłem, tych nowych, ale jakoś nie widzę sensu grania, jeśli nie ma celu wyższego niż zbieranie materiałów, które nie są potrzebne do niczego mi w tej chwili.
Pat Pat, za dużo narzekasz! Jak tam AO?  :D
Reality is a momentary dream but a dream is a reality for an eternity.

Pieskov

  • Posts: 72
    • View Profile
Re: Brak Dropu, co o tym myślicie?
« Reply #32 on: September 25, 2017, 11:28:42 pm »
No, tego... teraz sobie biegam goluśki i się śmieję, jak ktoś mnie ubija - gość polował godzinę na mnie i stracił amunicję, a ja w tym czasie zyskałem masę junków itd. Zero ryzyka - ale też funu zero, bo po cholerę mi sprzęt, skoro idę sobie na pustynię i po prostu biegam jak godlike z opóźnionym zapłonem. Padnę? Phi, zaraz wrócę i o nic się nie martwię.

No niestety to podsumowuje ten sezon. Obecnie PvP nie jest nieopłacalne, obecnie go nie ma. Zero ryzyka, zero dreszczyku, nawet na PvE, padne, co z tego? Naprawie sprzęt i z bani. Questy dodane to też niestety lipa, 90% z nich to
1. Idź zabij coś w danej lokacji 2. Idź, pogadaj z tym typem.
Początkowo byłem nawet pozytywnie nastawiony na zmiany, ale im dalej, tym nudniej. Aha, no i część zajebistych zadań typu "Idź zrób coś w tym wielkim w chuj miejscu, nie mając jakiejkolwiek podpowiedzi o co chodzi", czyli idziesz, gadasz z KAŻDYM JEDNYM NPC w miescie, bo 0 wskazówek co i jak. Aż mi sie odbiły ruskie mody do Gothica.

manero

  • Supporter
  • Posts: 115
  • I love big guns and i cannot lie...
    • View Profile
Re: Brak Dropu, co o tym myślicie?
« Reply #33 on: September 26, 2017, 10:45:19 am »
Grałem w tą gównianą grę od 2009 do 2015 roku. Głównie PvP i z tego co pamiętam nigdy nie napierdalaliśmy się dla lootu, zawartości TC boxa czy adrenaliny w gaciach bo może stracę swój zajebiuścieńki pulse rifle czy gauss pistol. Zawsze chodziło o pokonanie przeciwnika, a nie bzdety w rodzaju ściągnięcia komuś z dupy CA czy wyrwania pukawi, a jeśli pojawiała się adrenalina to raczej z powodu misternie knutego planu który mógł wypalić lub nie i doprowadzić do zwycięstwa lub porażki. Także no loot to dla mnie no problem.
Bang Bang Smash

Wichura

  • Posts: 239
    • View Profile
Re: Brak Dropu, co o tym myślicie?
« Reply #34 on: September 26, 2017, 10:58:10 am »
O kurwa, Manero żyje, ale numer.

Mad Matt

  • Posts: 1792
    • View Profile
Re: Brak Dropu, co o tym myślicie?
« Reply #35 on: September 26, 2017, 03:44:01 pm »
Też jestem zaskoczony, że jeszcze żyje :D
Swoją drogą trafił w punkt, celna uwaga.
GUN FOR HIRE


2238mudcrab

  • Posts: 34
    • View Profile
Re: Brak Dropu, co o tym myślicie?
« Reply #36 on: November 14, 2017, 03:42:04 am »
Zawsze chodziło o pokonanie przeciwnika, a nie bzdety w rodzaju ściągnięcia komuś z dupy CA czy wyrwania pukawi
Dlatego trzymaliście alty do lootowania nad miastami? :D

jankes

  • Posts: 34
    • View Profile
Re: Brak Dropu, co o tym myślicie?
« Reply #37 on: August 05, 2018, 10:15:23 am »
Osobiscie nie wiem jak to jest gdy traci sie caly ekwipunek po smiercu wiec moj glos moze nie miec duzego znaczenia ale powiem tyle ze rozwianie ma swoje plusy i minusy jak wszystko w otaczajacym nas swiecie :D Moze przesadzilem ale wracajac do tematu uwazam, ze powinny istniec w grze obszary, ktore przeznaczone dla graczy szukajacych mocnych wrazen i dreszczyku emocji ze w kazdej chwili moga stracic swoj majatek ktorym aktualnie dysponuja. Powiedzmy, ze w takich obszarach mozna zgarnac duze ilosci drogich i unikalnych przedmiotow ale wiaze sie to z ryzykiem smierci i tym samym stracenia sprzetu. Tak jak gra w kasynach w Zlomowie czy Nowym Reno niemilosiernie wciaga i czlowiek budzi sie z reka w nocniku tracac ciezko zarobione kapsle :D

Mysle ze byloby to ciekawym urozmaiceniem dla poszukiwaczy przygod a jeszcze lepsze bylaby mozliwosc zabrania przedmiotow od kogos innego kto kiedys zginal w takim miejscu. Wyobrazam sobie tajemnicze kupki przedmiotow po poleglych podroznikach :D

Big Hat Logan

  • Posts: 35
  • I'm too old for this.
    • View Profile
Re: Brak Dropu, co o tym myślicie?
« Reply #38 on: August 05, 2018, 10:05:27 pm »
Osobiscie nie wiem jak to jest gdy traci sie caly ekwipunek po smiercu wiec moj glos moze nie miec duzego znaczenia ale powiem tyle ze rozwianie ma swoje plusy i minusy jak wszystko w otaczajacym nas swiecie :D Moze przesadzilem ale wracajac do tematu uwazam, ze powinny istniec w grze obszary, ktore przeznaczone dla graczy szukajacych mocnych wrazen i dreszczyku emocji ze w kazdej chwili moga stracic swoj majatek ktorym aktualnie dysponuja. Powiedzmy, ze w takich obszarach mozna zgarnac duze ilosci drogich i unikalnych przedmiotow ale wiaze sie to z ryzykiem smierci i tym samym stracenia sprzetu. Tak jak gra w kasynach w Zlomowie czy Nowym Reno niemilosiernie wciaga i czlowiek budzi sie z reka w nocniku tracac ciezko zarobione kapsle :D

Mysle ze byloby to ciekawym urozmaiceniem dla poszukiwaczy przygod a jeszcze lepsze bylaby mozliwosc zabrania przedmiotow od kogos innego kto kiedys zginal w takim miejscu. Wyobrazam sobie tajemnicze kupki przedmiotow po poleglych podroznikach :D
Szczerze mówiąc, powinni po prostu przynieść spadek łupów w sezonie 2. Wystarczy porównać liczbę graczy od S2 do S3. Nie można kłócić się z tymi statystykami lol.
This place is melting my mind. The inactivity is repressive!

jankes

  • Posts: 34
    • View Profile
Re: Brak Dropu, co o tym myślicie?
« Reply #39 on: August 06, 2018, 11:53:15 am »
Ja mysle ze mozna przywrocic ale tylko w okreslonych lokalizacjach gdzie warto wiedziec ze
ryzyko = mozliwosc zyskania czegos cennego.

Tak podczas zwyklej rozgrywki i chodzenia po miastach czy losowych zdarzeniach lepiej zostawic no loot drop poniewaz dosyc czesto mozna zginac przez bugi, lagi w grze lub zwykle niedopatrzenie. Wiele razy gre zlagowalo bo strzela do mnie kilka przeciwnikow (komputerowi) ja staram sie uciec ale moja postac cofa do tylu przez lag i w glupi sposob gine zabity przez lag. Wkurzylbym sie niemilosiernie gdybym przez lag stracil cenne przedmioty i mysle ze wiele osob rowniez :D