March 29, 2024, 01:36:25 pm
Username:

Password:

Topic: Magyarok? Magyarok!  (Read 21049 times)

Imperator

  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Magyarok? Magyarok!
« Reply #75 on: August 22, 2017, 07:08:10 am »
Ezek a magyarok... ;D
Mindig fosztogatják a romok között kószáló emberiségmaradványokat. Azonban, ebben a szezonban nem csak TBre fektetünk hangsúlyt, hanem a valós idejű játékra is. A San Francisco Fooler frakció újra beteszi a lábat a pusztába, felvegyverkezve, talpig harciöltözékben. Együtt fog harcolni a territóriumért és a zsákmányért szövetségeseivel, bajtársaival. A puszta kegyetlen, kiszámíthatatlan, de ez nem jelenti azt, hogy a remény és bizalom elveszett. Egy új kor veszi kezdetét a FOnline történelmében. Magyarok, Ti kik eddig más nemzetekkel harcoltatok, gyertek és csatlakozzatok pusztító erőnkhöz és mutassuk meg a többi frakciónak, mire vagyunk képesek. Sok idő telt már el mióta utoljára harcoltunk ezen a szerveren, de nem jelenti azt, hogy felejtettünk. Erősek vagyunk és rendezettek!
Augusztus 31-én elkezdődik a játszma.
Maximum létszámmal tizenegy-tizenketten vagyunk magyarok jelenleg. Magunkmellett tudhatunk már további hét-nyolc szövetséges sztalkert akik külföldiül beszélnek. Várjuk más magyarok jelentkezését is, akik játszani fognak ebben a szezonban!:)

Axel.

Amita Rush

  • Guest
Re: Magyarok? Magyarok!
« Reply #76 on: August 22, 2017, 09:40:04 am »
Szevasztok! Örömmel olvasom, hogy jöttök vissza.

Discord #generalban megtaláltok.

- Rush.

ui. Bojler eladó.
« Last Edit: August 22, 2017, 09:46:19 am by Amita Rush »

Imperator

  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Magyarok? Magyarok!
« Reply #77 on: August 22, 2017, 11:43:13 am »
Oszt vízköves-e?  :o :D
Dobok majd egy TS címet meg jelszót. ;) Szeptemberben megindulunk.

chabes

  • Posts: 60
    • View Profile
Re: Magyarok? Magyarok!
« Reply #78 on: August 22, 2017, 04:37:34 pm »
szevasztok!
jó látni végre valami kommentet a magyar témában és örülök annak is hogy készülődtök. de van itt egy kis bökkenő, még pedig az, hogy valószínűleg az augusztus végi wipe egy kamu szar. elvileg alig 1 hét és wipe, de semmi téma róla, semmi prewipe madness vagy ilyesmiről nem hallottam idáig.
páran magyarok jelenleg a forbidden societyban játszunk, szám szerint 4 en vagyunk, ha esetleg pár embernek még mindig lenne kedve tolni velünk (mivel hogy wipe nem hiszem hogy lesz), nyugodtan dobjon nekem egy pmet vagy csak írjatok ide, és küldök mindenkinek ts elérhetőséget! elég sok cuccot felhalmoztunk, tudunk adni implantolt karaktereket használatra, vagy akár könyveket és pénzt implantokra a későbbiekben.

köszönöm a figyelmet, én csabi voltam, sziasztok!

Imperator

  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Magyarok? Magyarok!
« Reply #79 on: August 22, 2017, 08:17:06 pm »
Lesz wipe ne aggódjatok. Csabesz, Ti csatlakoznátok hozzánk vagy maradtok a jelenlegi klánotokkal?

chabes

  • Posts: 60
    • View Profile
Re: Magyarok? Magyarok!
« Reply #80 on: August 22, 2017, 09:51:54 pm »
az a helyzet hogy ez konkrétan a mi klánunk és nem szívesen oszlatnánk fel a csapatot vagy dobnánk el ezt a nevet. de szerintem valamiféle szövetség simán szóbajöhet.

Amita Rush

  • Guest
Re: Magyarok? Magyarok!
« Reply #81 on: August 23, 2017, 02:27:48 am »
Jól összerázódott csapatunk van már, így egy szövetséggel veletek simán dominálni fogjuk közösen a szervert..
Pl ma éjjel is szétszopattunk mindenkit, aztán amikor már elment a kedvük a TCtől, levadásztuk ezeket a buzikat is
. :D
« Last Edit: August 23, 2017, 02:34:56 am by Amita Rush »

Imperator

  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Magyarok? Magyarok!
« Reply #82 on: August 23, 2017, 06:24:01 am »
Értem, megértem. :) Én is fogok más klánnal játszani, ha úgy van. Hawks kb húsz taggal vissza fog jönni játszani, ha minden igaz. Én rengeteget játszottam anno velük, ha lehet most is odaállok melléjük, ha olyan a szituáció. Ezzel csak annyit akarok kifejezni, hogy mindenkinek meglehet a saját internacionális bandája, de attól még jó lenne olykor-olykor csak magyarok menni akciózni. :)
Szövetségről vagy MNTről szónak kell lennie, nem vitás. Én nem akarok swarmként dominálni a szerveren csak jókat akarok játszani. Taktikával amennyire lehet.
Attól tartok, hogy nem csak a Hawks fog visszajönni wipe után, ami igazából nem is gond. Nemtudom jelenleg kik játszanak a szerón, melyik klánok. De egy wipe utáni 300-380as loginra számítok azért. Még ha ebből csak 150 is játékos. A játékosok 3/4e lesz benne nagyjából a régi neves klánokban. Kíváncsi vagyok kik vándorolnak vissza.  ;D
Ha ma otthon leszek akkor felnézek hozzátok, ha dobtok egy karit, hogy játszak. Nem is tudom mikor játszottam utoljára reloadeden.  :D Pmben dobhatnátok egy tst meg jelszót hozzá. :)

chabes

  • Posts: 60
    • View Profile
Re: Magyarok? Magyarok!
« Reply #83 on: August 23, 2017, 01:40:50 pm »
ment a pm