March 28, 2024, 12:58:58 pm
Username:

Password:

Topic: No co to jest... jakiś lockerhunter którego nie zapraszałem gwałci mi baze  (Read 7059 times)

Cmd0

  • Posts: 14
    • View Profile
Loguje się a w bazie lata mi jakiś murzyn o nicku lockerhunter.... zabijam go a ten wraca z jakimś khanem i mnie okrada i zabija.... nikt go nie zapraszał, powyłączałem akcesy dla kogo się da, komputer w mojej bazie nie ma nawet o nim rekordu a ten se wchodzi jak do swojego namiotu?!?!?!?!...

(edit)
Znalazłem jednak rekord w kompie, a właściwie jakąś kpinę...    kolesia o nicku "wops" ze statusem invited...
Spoiler: show


Proszę o jakąś reakcję!...
(edit2)
Żeby nie było że ktoś go zapraszał
Spoiler: show


a potem on i tak sb wchodzi jak do swojego...
Spoiler: show

« Last Edit: August 20, 2016, 09:49:41 am by Kilgore »

Dende

  • Supporter
  • Posts: 171
    • View Profile
get base raped

Cmd0

  • Posts: 14
    • View Profile
Get khan dev...

Wichura

  • Posts: 239
    • View Profile
Był obecny przy kupnie bazy i cię otagował, czego nie zauważyłeś zapewne. Teraz widzi ją na mapie. Kiedyś wystarczyło takiego pacjenta ubić, a teraz to nie wiem.

Chyba, że to jakiś Nowy Wspaniały Bug, którego nie znam lub nie pamiętam z 2238.
« Last Edit: August 15, 2016, 09:23:32 am by Wichura »

Cmd0

  • Posts: 14
    • View Profile
No właśnie rozpieprzylem go dwa razy a on wrócił i to jeszcze z khanem do pomocy...

Mr. Morok

  • Guest
Loguje się a w bazie lata mi jakiś murzyn o nicku lockerhunter.... zabijam go a ten wraca z jakimś khanem i mnie okrada i zabija.... nikt go nie zapraszał, powyłączałem akcesy dla kogo się da, komputer w mojej bazie nie ma nawet o nim rekordu a ten se wchodzi jak do swojego namiotu?!?!?!?!...

(edit)
Znalazłem jednak rekord w kompie, a właściwie jakąś kpinę...    kolesia o nicku "wops" ze statusem invited...
Spoiler: show


Proszę o jakąś reakcję!...
(edit2)
Żeby nie było że ktoś go zapraszał
Spoiler: show


a potem on i tak sb wchodzi jak do swojego...
Spoiler: show


No życie no, zrób nową baze albo tenta.

Cmd0

  • Posts: 14
    • View Profile
No jakie życie jakie tenta, jakiś pedał włamał mi się bugiem albo hakiem/ devem i mam to tak zostawić?...
Ekonomicznie mnie to w sumie nie boli aż tak bardzo ale czasu co bym nie zrobił nie odzyskam.
No i jak postawie tenta to co, zrespi mi sie nagle turboplasma od Killgore'a? (w nagrodę dostałem).
3 samochody mam przeboleś?

mam marnować czas bo jakiś piedolec znowu sie znudzi i sobie dopisze bez pozwoleń rekordy do bazy?.

worldremaker

  • Supporter
  • Posts: 419
    • View Profile
No, tak to bywa, jak się bierze bazy czy tenty po kimś. Najlepiej stawiać samemu, od zera.

Wichura

  • Posts: 239
    • View Profile
Używanie deva do włamywania się komuś do bazy - cóż, powodzenia życzę. Nawet ja po słusznej dawce alkoholu nie dawałem się namówić na takie pomysły.
Zresztą po cholerę dev ma się komuś włamywać, skoro dowolną ilość dowolnych pikseli można sobie przywołać komendą w kilka sekund?

Dende

  • Supporter
  • Posts: 171
    • View Profile
I am lockerhunter and no dev was involved i been seeing he's bases for a while but there were empty and i could'nt remove them from my worldmap i decided to check the outpost yesterday and it had loot so i base raped it. As far my record on the faction pc i don't know how it got there.

Cmd0

  • Posts: 14
    • View Profile
Jak jest się devem to chyba jasne że nie po itemy i nie wiem czemu to za przykład podajesz, powodów może być multum , a bez powodu to nawet z nudów można. Może to jakieś włamanie, nie wnikam. Wiem że koleś miał nieprzyznany ode mnie akces do mojej bazy którego nie mogłem go pozbawić.. Czy bardziej jest popierdolone to że nikomu to nie przeszkadza, czy bezkarne używanie bugów  bez konsekwencji to pojęcia nie mam, pozdro....
(darujcie sb mądrzenie się i jakieś dyrdymały)


Wichura

  • Posts: 239
    • View Profile
Ja wprawdzie nie z nudów, tylko z ciekawości łaziłem czasami po bazach na superniewidzialności. Niczego nie zabierałem, czasem komuś zrespiłem jakieś kapsle z dupy w kieszeni. Potem się Rascal dąsał, że ekonomię rozpierdalam. No ale to inny serwer był, na Przeładowanym nie miałem i nie będę miał takich uprawnień.

Ale żeby nie było całkiem nie na temat - rozumiem dramę o piksele i stracony czas, ale weź pod uwagę, że admini dowolnego FOnlajna nie siedzą 24/7 wypatrując, komu by tu pomóc. Zaś jeśli bug, exploit czy inny babol jest trudny do znalezienia i naprawienia, to też niczego nie ułatwia.

Cmd0

  • Posts: 14
    • View Profile
No to właśnie jest bug 1
Jest zgłoszenie 2
Jest sprawca 3
Są screeny 4
Są logi 5
Jest administracja (prawdopodobnie) 6
i co?..... i gówno..

i nikt tu nie pisze o siedzeniu 24/7 sam temat ma przecież parę dni i siedząc godzinę w tygodniu można by na to zareagować. I co ma na cepu porównanie do innych fonline'ów? : |

worldremaker

  • Supporter
  • Posts: 419
    • View Profile
Jest administracja (prawdopodobnie) 6
Nie ma (na pewno) 7

Wichura

  • Posts: 239
    • View Profile
I co ma na cepu porównanie do innych fonline'ów? : |
Na celu nic szczególnego, ot poszedłem w dygresję jak dzik w lebiodę. Bywam lub bywałem na tym i owym serwerze, trochę chłodnych historyjek do opowiadania nazbierałem po drodze.

Swoją drogą całkiem racjonalnie i spokojnie to przyjmujesz, jak na standardy dramy o piksele. Był kiedyś taki koleś, któremu zginęła krowa, ten to dopiero odpierdalał.