April 29, 2024, 04:40:17 pm
Username:

Password:

Topic: Pytania i odpowiedzi  (Read 495248 times)

Kilgore

  • Administrator
  • Posts: 1337
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #135 on: September 02, 2013, 12:07:23 pm »
Thx,

ale sie wku.... wracalem z wyprawy z 3 metal setami az tu nagle na encounterze rangersi i gekony, gdy przebiegalem jzu po turach stanalem kolo nich bo mi wyskozylo okienko od anitivirusa i mnie zabili bez ostrzezenia ;(

takie pytanko na szybko zabilem gracza w metal zbroi da sie z niego ja sciagnac?
Armor po graczach pojawia się jak zostają oni przeniesieni na respawn.

Dagon

  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #136 on: September 02, 2013, 01:07:20 pm »
Dzięki Kilgore, ale chyba nie do końca o to mi chodziło. Miałem taką sytuację w mieście, próbowałem kogoś okraść (wiem, haniebny czyn, ale takie życie) i nawet nie to, że miałem faila, tylko, że postać nie miała przy sobie żadnych dóbr. Czym prędzej uciekłem z miasta i okazało się, że ta osoba widnieje na mojej liście po lewej stronie jako "online" i szła za mną (dostałem informację o "follow") i jak zatrzymałem się na pustyni, to ten koleś był ze mną i mnie zastrzelił.

Zastanawiam się, co takiego zrobił?

Kolejna kwestia, jak naprawić armor i zbroję? Czy trzeba mieć wysoki poziom współczynnika repair? Również, czy wraz z awansem na wyższe levele, można zaznaczyć kolejne "wzmocnione" skille na szaro tak jak zaznaczało się trzy na początku?

Wiem, że dużo pytań, ale pozostaję Wam bardzo wdzięczny za odpowiedź :)

jacky

  • Supporter
  • Posts: 344
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #137 on: September 02, 2013, 01:12:09 pm »
Jeżeli wyszedl z tobą na mapę, to musiał cię otagować w miescie (prawy myszki i ikonka by dołączyć do drużyny). Jeżeli ktoś cię otaguje, to ma nad sobą kropkę, i by mógł za tobą wyjśc na mapę to musi być chyba do 15hexów od ciebie.
Jeżeli już wyjdziesz z nim poza miasto to możesz go zrzucic na mapie (przez ikonkę) lub nawet oddać mu przywództwo w drużynie (będzie on kierował cała grupą).
Aby tego uniknąć czytaj logi lub patrz czy ktoś cię nie otagował w miescie.

Kilgore

  • Administrator
  • Posts: 1337
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #138 on: September 02, 2013, 01:16:28 pm »
Kolejna kwestia, jak naprawić armor i zbroję? Czy trzeba mieć wysoki poziom współczynnika repair? Również, czy wraz z awansem na wyższe levele, można zaznaczyć kolejne "wzmocnione" skille na szaro tak jak zaznaczało się trzy na początku?
Repair skill jest max 125%, wyższy - większa szansa na udaną naprawę. Można podbić książkami Deans Electronics.
Możliwości wybrania 4 Tag skilla nie ma.

Piękna sygnatura jacku.

Cichyy

  • Posts: 15
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #139 on: September 02, 2013, 01:32:47 pm »
gdzie moge sprzedawac armory? jestem w NCR  ;/

jacky

  • Supporter
  • Posts: 344
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #140 on: September 02, 2013, 01:43:45 pm »
Piękna sygnatura jacku.

dziękuję, ale to nie koniec ;D jeszcze to zedytuję i pomniejszę.
« Last Edit: September 02, 2013, 01:50:57 pm by jacky »

BCS

  • Posts: 132
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #141 on: September 02, 2013, 03:05:16 pm »
gdzie moge sprzedawac armory? jestem w NCR  ;/

Pancerze skupuje Seymour, to ten na tym głównym ryneczku gdzie wszyscy stoją, koleś obok namiotu i dwóch stołów.
Czy dając jako główną umiejętność bojową Throwing, opłaca się brać Fast Shot? Ogólnie może by ktoś podał build na throwera :D

Cichyy

  • Posts: 15
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #142 on: September 02, 2013, 03:13:54 pm »
Metal najlepszym armorem?
http://www.fonline-reloaded.net/wiki/index.php?title=Category:Armors
nie sadze, co do tego sklepiku przesada sprzedawac metal armor z 160 bargter za 100kapsli..

Riczi

  • Posts: 7
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #143 on: September 02, 2013, 03:30:51 pm »
Radio do czego służy ??

BCS

  • Posts: 132
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #144 on: September 02, 2013, 04:33:32 pm »
@Up

Można przez nie gadać z graczami niezależnie od tego, gdzie się znajdują, o ile sami mają radio ustawione na tą samą częstotliwość. Takie PW w FOnline.

PipBoy

  • Guest
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #145 on: September 02, 2013, 05:10:26 pm »
Jeszcze jedno pytanie. Czy jest szansa, że do FIXa zostanie dodana opcja stwórz x przedmiotów (takie coś funkcjonuje w Fonline2) Jeżeli chcę stworzyć np 9 przedmiotów to muszę 9 razy wybierać przedmiot z listy i klikać FIX a tak wybierało by się przedmiot, wybierało z licznika 9 i już, mamy z głowy.

Tomowolf

  • Posts: 95
  • "You rules really begin to annoy me..."
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #146 on: September 02, 2013, 05:12:29 pm »
Jeszcze jedno pytanie. Czy jest szansa, że do FIXa zostanie dodana opcja stwórz x przedmiotów (takie coś funkcjonuje w Fonline2) Jeżeli chcę stworzyć np 9 przedmiotów to muszę 9 razy wybierać przedmiot z listy i klikać FIX a tak wybierało by się przedmiot, wybierało z licznika 9 i już, mamy z głowy.
Trza całego wtedy Fixboya od nowa napisać z tegom co słyszał, ale budziet na pewno, bo nie ma sensu kontynuować butthurt z 2238.
In game nick : ****.

BCS

  • Posts: 132
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #147 on: September 02, 2013, 05:28:53 pm »
Skąd mam brać Junk i Electronic parts? Jestem w NCR.

grzesznik17

  • Posts: 4
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #148 on: September 02, 2013, 06:15:05 pm »
Po pierwsze - Witam wszystkich! Jestem wielkim fanem Fallouta i przeszedłem 1,2 i 3. (1 i 2 setki razy). Aczkolwiek w tym online się jeszcze nie ogarniam, ale to kwestia czasu. Tak myślę. :)
1. Czy istnieje tu coś takiego jak depo? Bank na przedmioty i kapsle?
2. Czy jest możliwość wykupienia sobie jakiegoś domu czy coś? (widze w komentarzach, że ludzie piszą o bazach i namiotach, a ja nie wiem o co chodzi.)
3. Czy posiadanie LUCK na poziomie 1 to rozsądna opcja?
4. Czy można w jakiś łatwy sposób przerzucać przedmioty między postaciami?
Pozdrawiam i z góry dziękuję. :>

Cerberix

  • Posts: 178
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #149 on: September 02, 2013, 06:30:31 pm »
Po pierwsze - Witam wszystkich! Jestem wielkim fanem Fallouta i przeszedłem 1,2 i 3. (1 i 2 setki razy). Aczkolwiek w tym online się jeszcze nie ogarniam, ale to kwestia czasu. Tak myślę. :)
1. Czy istnieje tu coś takiego jak depo? Bank na przedmioty i kapsle?
2. Czy jest możliwość wykupienia sobie jakiegoś domu czy coś? (widze w komentarzach, że ludzie piszą o bazach i namiotach, a ja nie wiem o co chodzi.)
3. Czy posiadanie LUCK na poziomie 1 to rozsądna opcja?
4. Czy można w jakiś łatwy sposób przerzucać przedmioty między postaciami?
Pozdrawiam i z góry dziękuję. :>

Większość odpowiedzi znajdziesz na oficjalnym kanale youtube. Pokazane są bazy, system namiotów, crafting itd.