April 29, 2024, 04:46:47 pm
Username:

Password:

Topic: Pytania i odpowiedzi  (Read 495455 times)

Mad Matt

  • Posts: 1792
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1545 on: November 15, 2015, 06:03:22 pm »
Idź do Oldtown, znajduje się za sklepem Jacoba.
GUN FOR HIRE


Votip

  • Posts: 18
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1546 on: November 16, 2015, 10:19:41 pm »
Wielkie dzięki, teraz dosyć głupie pytanie. Jak naprawić broń?

Mad Matt

  • Posts: 1792
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1547 on: November 16, 2015, 10:38:37 pm »
Wejdź do okna ekwipunku, przełóż narzędzia np tool do slot 1.
Najedź kursorem na rzecz do naprawy, przyciśnij i przytrzymaj lewy przycisk myszy z rozwiniętej listy. Następnie wybierz ikonę przedstawiającą głowę Vault Boy'a. Z listy która się wyświetli wybierz skill Repair i gotowe.

Jako ciekawostke poczytaj sobie:

     Successful maintenance will repair an item to max condition, at the same time it will probably decrease overall max condition by:
        3-5% if used with Super Tool Kit in active slot
        6-7% if used with Wrench in active slot
        8-10% if used with Tool in active slot
        12-15% if used without additional tools

    There is a chance that max condition will not be decreased if you use tools:
        20% chance if you use Super Tool Kit
        15% chance if you use Wrench
        10% chance if you use Tool
GUN FOR HIRE


Votip

  • Posts: 18
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1548 on: November 21, 2015, 02:43:58 pm »
Jak zbić radiacje?

Awgy

  • Supporter
  • Posts: 383
  • Because of the reason
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1549 on: November 21, 2015, 02:50:25 pm »
Jak zbić radiacje?
najszybciej u doktora w junk Town w zależności od poziomu radiacji będzie taka przyjemność kosztować od 200 do  500 kapsli,  co i tak wychodzi taniej niż kupno radaway


Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


Votip

  • Posts: 18
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1550 on: November 21, 2015, 02:54:51 pm »
Ok, dzieki. A wiesz czemu moi koledzy widzą u mnie czerwony nick? http://scr.hu/4dlq/jfyot

Awgy

  • Supporter
  • Posts: 383
  • Because of the reason
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1551 on: November 21, 2015, 02:58:45 pm »
Ok, dzieki. A wiesz czemu moi koledzy widzą u mnie czerwony nick? http://scr.hu/4dlq/jfyot
Rypneli się pewnie przy tagowaniu i klikneli ikonke, "diabelka" ( vault boy z rogami) to zmienia oznaczona postac na czerwono. "aniołek" (vault boy z aureola)  na zielono.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Votip

  • Posts: 18
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1552 on: November 21, 2015, 03:03:19 pm »
Ok, dzieki. A wiesz czemu moi koledzy widzą u mnie czerwony nick? http://scr.hu/4dlq/jfyot
Rypneli się pewnie przy tagowaniu i klikneli ikonke, "diabelka" ( vault boy z rogami) to zmienia oznaczona postac na czerwono. "aniołek" (vault boy z aureola)  na zielono.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Dobra, jeszcze jedno pytanko, bo chcę założyć bazę (i frakcje jednoczesnie z kolegą), ale typ mowi że kolega mnie nie followuje, chociaż mnie followuje. Co zrobić?

Awgy

  • Supporter
  • Posts: 383
  • Because of the reason
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1553 on: November 21, 2015, 03:07:43 pm »
Idź do ncr z wybraną nazwa frakcji. Kolega ci tam nie potrzebny.  Powiedz kolesiowi jaka chcesz bazę zapłać 10k podaj nazwę frakcji, weź murzyna na mapę idź gdzie ma baza być i znim zagadaj ot jak zakłada się frakcje potem przez terminal zapraszasz kolegę i jesteście razem w jednej frakcji. Żeby wybrać nazwę wpisujesz ~ffn. enter.  potem polecam wcisnąć f2 i zapisać log bo przeglądanie tysiąca linijek tekstu w chatboxie to mordega.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


Votip

  • Posts: 18
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1554 on: November 21, 2015, 03:30:10 pm »
Idź do ncr z wybraną nazwa frakcji. Kolega ci tam nie potrzebny.  Powiedz kolesiowi jaka chcesz bazę zapłać 10k podaj nazwę frakcji, weź murzyna na mapę idź gdzie ma baza być i znim zagadaj ot jak zakłada się frakcje potem przez terminal zapraszasz kolegę i jesteście razem w jednej frakcji. Żeby wybrać nazwę wpisujesz ~ffn. enter.  potem polecam wcisnąć f2 i zapisać log bo przeglądanie tysiąca linijek tekstu w chatboxie to mordega.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Daje mu te 10k kapsli, on coś tam pisze, ja klikam say, wpisuje nazwę frakcji, a ten mi mówi że " Never heard of you guys. Sorry. Don't think i can help you. Nothing personal
"

Awgy

  • Supporter
  • Posts: 383
  • Because of the reason
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1555 on: November 21, 2015, 03:34:35 pm »
Idź do ncr z wybraną nazwa frakcji. Kolega ci tam nie potrzebny.  Powiedz kolesiowi jaka chcesz bazę zapłać 10k podaj nazwę frakcji, weź murzyna na mapę idź gdzie ma baza być i znim zagadaj ot jak zakłada się frakcje potem przez terminal zapraszasz kolegę i jesteście razem w jednej frakcji. Żeby wybrać nazwę wpisujesz ~ffn. enter.  potem polecam wcisnąć f2 i zapisać log bo przeglądanie tysiąca linijek tekstu w chatboxie to mordega.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Daje mu te 10k kapsli, on coś tam pisze, ja klikam say, wpisuje nazwę frakcji, a ten mi mówi że " Never heard of you guys. Sorry. Don't think i can help you. Nothing personal
"
Nazwe frakcji wybrałeś z ~ffn?  nazwa musi być wpisana z zachowaniem dużych liter. Nie dalej jak 3 dni temu zakładałem frakcje i poszło no problem

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


Votip

  • Posts: 18
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1556 on: November 21, 2015, 03:37:29 pm »
Idź do ncr z wybraną nazwa frakcji. Kolega ci tam nie potrzebny.  Powiedz kolesiowi jaka chcesz bazę zapłać 10k podaj nazwę frakcji, weź murzyna na mapę idź gdzie ma baza być i znim zagadaj ot jak zakłada się frakcje potem przez terminal zapraszasz kolegę i jesteście razem w jednej frakcji. Żeby wybrać nazwę wpisujesz ~ffn. enter.  potem polecam wcisnąć f2 i zapisać log bo przeglądanie tysiąca linijek tekstu w chatboxie to mordega.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Daje mu te 10k kapsli, on coś tam pisze, ja klikam say, wpisuje nazwę frakcji, a ten mi mówi że " Never heard of you guys. Sorry. Don't think i can help you. Nothing personal
"
Nazwe frakcji wybrałeś z ~ffn?  nazwa musi być wpisana z zachowaniem dużych liter. Nie dalej jak 3 dni temu zakładałem frakcje i poszło no problem

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Ale jakie ~ffn? mam to wpisać gdzieś?

Awgy

  • Supporter
  • Posts: 383
  • Because of the reason
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1557 on: November 21, 2015, 03:48:15 pm »
tak w grze jest zarejstrowane ok 1000 nazw frakcji do wyboru. Można dodać nazwę prosząc o to GMa na forum, ale ostatnio nie bardzo ich widać, więc nie liczył bym na dodanie, zatem w czacie wpisujesz ~ffn i enter.  Wyświetli się 1000 nazw frakcji do wyboru.  wciskasz F2 i w folderze z grą zrobi się txt z logiem całego chatboxa od momentu zalogowania.  wybierasz sobie nazwę i taka podajesz typowi od baz

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


Votip

  • Posts: 18
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1558 on: November 21, 2015, 04:33:30 pm »
Tych nazw ktore probowalem nie ma na liscie, a to dalej nie dziala

Koniko

  • Supporter
  • Posts: 495
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1559 on: November 21, 2015, 04:39:13 pm »
Tych nazw ktore probowalem nie ma na liscie, a to dalej nie dziala

Musisz wklepać jedną z nazw na liście ~ffn (free faction names).