April 29, 2024, 04:42:31 pm
Username:

Password:

Topic: Pytania i odpowiedzi  (Read 495310 times)

Niwer

  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #750 on: September 28, 2013, 08:59:50 pm »
Dzięki, że nie napisałeś więcej odnośnie Red Object, bo tak nie uśmiechnąłbym się od ucha do ucha. Od teraz czytam "wszystkie" dialogi, a przynajmniej staram się.

nikczemnybobr

  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #751 on: September 29, 2013, 11:02:28 pm »
Czy brd wpływa na energy weapons (gatling)?

paco

  • Posts: 250
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #752 on: September 29, 2013, 11:14:08 pm »
Dzięki, że nie napisałeś więcej odnośnie Red Object, bo tak nie uśmiechnąłbym się od ucha do ucha. Od teraz czytam "wszystkie" dialogi, a przynajmniej staram się.
LESEN MACHT FREI
Czy Living Anatomy i Fast Shot dają +5 DMG niezależnie od broni, i czy jest to DMG na jedną kulę w serii?
Na to pytanie już kilka razy udzielono odpowiedzi. LA i FS dodają swoje efekty do sumy obrażeń dla jednostki. Tak jak ty opisałeś to tak działa BRD i MRD.
<wimp> crucify apaco and paco for telling you how to use a computer and get on irc
Quote from: Carl von Clausewitz
War is such a dangerous business that mistakes that come from kindness are the very worst.

Mungo

  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #753 on: September 30, 2013, 12:51:35 pm »
Mam pytanie odnośnie companiona. Powiedziałem mu, aby w razie gdy zostaniemy rozdzieleni, czekał w namiocie. Niefortunnie padł w jednej z potyczek i teraz nie mogę go nigdzie znaleźć. Byłem zarówno w bazie, jak i we wszystkich namiotach. Była to dopiero pierwsza śmierć mojego towarzysza, więc nie mam pojęcia co w takiej sytuacji. Gdy wychodzę na WM to pojawia się napis"You left your follower behind". Dodam tylko, że pokoju w hotelu nie mam wynajętego. Jakieś pomysły, gdzie on może się podziewać? :)

E:
W jakis sposób companion może umrzeć ostatecznie?
« Last Edit: September 30, 2013, 02:12:24 pm by Mungo »

krausser666

  • Posts: 58
  • TLS godlike buggy-lover
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #754 on: September 30, 2013, 03:43:13 pm »
Wpisz ~partypoints i sprawdz, czy dalej masz zajete 100 pkt za niego. Jezeli nie masz, to znaczy ze ostatecznie umarl. A jak masz, to poprostu przetrzep jeszcze raz namioty i baze. Powinien sam jak piesek do Ciebie przyleciec.

Patrick

  • Posts: 38
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #755 on: September 30, 2013, 04:54:50 pm »
Wpisz ~partypoints i sprawdz, czy dalej masz zajete 100 pkt za niego. Jezeli nie masz, to znaczy ze ostatecznie umarl. A jak masz, to poprostu przetrzep jeszcze raz namioty i baze. Powinien sam jak piesek do Ciebie przyleciec.
~partypoints i ~pp nie działa.

Mam pytanie odnośnie companiona. Powiedziałem mu, aby w razie gdy zostaniemy rozdzieleni, czekał w namiocie. Niefortunnie padł w jednej z potyczek i teraz nie mogę go nigdzie znaleźć. Byłem zarówno w bazie, jak i we wszystkich namiotach. Była to dopiero pierwsza śmierć mojego towarzysza, więc nie mam pojęcia co w takiej sytuacji. Gdy wychodzę na WM to pojawia się napis"You left your follower behind". Dodam tylko, że pokoju w hotelu nie mam wynajętego. Jakieś pomysły, gdzie on może się podziewać? :)

E:
W jakis sposób companion może umrzeć ostatecznie?
znaczy że jest on dokładnie w tej lokacji (z której wychodzisz na WM).
« Last Edit: September 30, 2013, 05:06:55 pm by Patrick »

Absolution

  • Supporter
  • Posts: 245
  • Do you Even Praise the Sun?
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #756 on: September 30, 2013, 05:14:58 pm »
działa, coś źle wpisujesz.

dwie tyldy? Tylda i "`"? To działa...

krausser666

  • Posts: 58
  • TLS godlike buggy-lover
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #757 on: September 30, 2013, 06:00:25 pm »
Ojej, Panie @Patrick, to chyba tylko Panu nie dziala ta komenda.

~partypoints dziala i ma sie dobrze.

krausser666

  • Posts: 58
  • TLS godlike buggy-lover
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #758 on: September 30, 2013, 07:23:07 pm »
skończ pierdolić kretynie

Czyzby podstawowka wkroczyla na forum?...A nie, to tylko niewychowani ludzie.

Po pierwsze - jestes kretynem bo nie wiesz, ze slave'y nie zaliczaja sie do PP. Mozesz miec 2 slave'ow niezaleznie od tego ile masz PP.
Po drugie - czytanie ze zrozumieniem - pytanie bylo o companionow, nie o slave'ow.
Po trzecie - tylko companions i mercenaries zabieraja party points. Wiec nie mow ze nie dziala, skoro nawet nie wiesz czego to dotyczy. A kazdy companion/merc zabierajacy PP dodaje jednego slota na slave'a.

Example - 0/100 pp - 2 niewolnikow
100/100 pp(jeden companion) - 3 niewolnikow.

Po czwarte - to nie jest jakies gimbazjalne forum, zebys mogl sobie pisac i wyzywac ludzi jak Ci sie podoba. Wiec opanuj slownictwo troche.

Kilgore

  • Administrator
  • Posts: 1337
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #759 on: September 30, 2013, 07:25:13 pm »
Radzę się pohamować i wyedytować te bluzgi albo będzie po baniku.

3.14

  • Posts: 135
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #760 on: September 30, 2013, 07:54:54 pm »
Grabki latają, piasek we włosach, już słyszę ten płacz gdy ktoś dostanie łopatką po głowie. Piaskownica...

...wracając do tematu - ktoś wie coś konkretnego na temat questu w którym można zdobyć bp na 223?
I may be broke, but I ain't broken (just twisted).

AlbertStarski

  • Posts: 87
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #761 on: October 01, 2013, 12:20:04 am »
Natknąłem się na to http://fo2238.fodev.net/wiki/The_Inoperative_Mr_Handy_Robot . Mów mi Mr. Handy : P

paco

  • Posts: 250
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #762 on: October 01, 2013, 01:18:23 am »
W FOR ten quest daje BP na super sledge.
<wimp> crucify apaco and paco for telling you how to use a computer and get on irc
Quote from: Carl von Clausewitz
War is such a dangerous business that mistakes that come from kindness are the very worst.

WantedMan

  • Posts: 175
  • Why So Serious ?
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #763 on: October 01, 2013, 07:54:29 am »
Ktoś mi dokładnie wytłumaczy jak  dostać bp na 223. Pistol ? Gdzie i jak ?

paco

  • Posts: 250
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #764 on: October 01, 2013, 11:22:47 am »
Oglos sie na targu albo szukaj w szafkach. Nie masz innego wyjscia.
<wimp> crucify apaco and paco for telling you how to use a computer and get on irc
Quote from: Carl von Clausewitz
War is such a dangerous business that mistakes that come from kindness are the very worst.