April 29, 2024, 04:39:31 pm
Username:

Password:

Topic: Pytania i odpowiedzi  (Read 495219 times)

Awgy

  • Supporter
  • Posts: 383
  • Because of the reason
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1515 on: October 11, 2015, 01:01:06 pm »
Pamiętajmy tylko, że wszystkie BP łącznie kosztują 729 tyś kapsli a z treasure hunter perkiem często można trafić drogie BP w lockerach np.  rocket launcher, minigun czy combat helmet. Wiadomo, że zadko ale implantów i tier4 też szukamy po mapie zanim dorobimy się tylu capsow, że nie wiadomo co z nimi robić

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


Mad Matt

  • Posts: 1792
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1516 on: October 11, 2015, 01:20:29 pm »
Sprzedawaj Combat Shotguny lub zrob dwa razy mutant quest. Jedną przesyłkę otwórz, druga daj Bractwu Stali. Masz od groma wysoko poziomowych blueprintow. Poza tym nie musisz zbierać wszystkich na raz.
GUN FOR HIRE


Awgy

  • Supporter
  • Posts: 383
  • Because of the reason
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1517 on: October 11, 2015, 01:22:11 pm »
jakie BP daje bractwo za tą teczkę? bo nigdy im nie nioslem

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Mad Matt

  • Posts: 1792
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1518 on: October 11, 2015, 02:13:39 pm »
http://www.fonline-reloaded.net/wiki/index.php?title=Gun_Runners_Caravan_Package


Conclusions
-Complete the quest as intended by giving the Metal Case to Marshal. Then get reward items (from Ralph).
-Or trade the case to BoS for a Minigun blueprint (and Plasma Pistol plans. You need to talk to the Men in Metal armor in front of the Brotherhood safehouse in NRC).
-Or keep the case and open it to get the blueprints inside.
-This quest is repeatable after a random 6-9 hours after you get reward from Ralph.
-Give the Metal Case to the Raiders faction to get some alternate items (drugs? Needs confirmation).


there is a supersledge and something else BP too
GUN FOR HIRE


rafik

  • Posts: 38
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1519 on: October 11, 2015, 02:37:40 pm »
Wyglada ciekawie sprobuje tego questa pozniej uzupelnie stimpaki i mozna ruszac :)

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka


Mad Matt

  • Posts: 1792
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1520 on: October 11, 2015, 02:56:48 pm »
Wyglada ciekawie sprobuje tego questa pozniej uzupelnie stimpaki i mozna ruszac :)

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Jeśli potrzebowałbyś pomocy, wyślij wiadomość na priv. Do questa przydatny jest wysoki lockpick i dobra postać pod walkę z mutantami posiadającymi ciężki sprzęt. Na początku polecam w Turn Based.
GUN FOR HIRE


jarok

  • Posts: 340
  • Howdy, partner.
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1521 on: October 14, 2015, 01:10:55 pm »
Co jest w walizce z zadania Gun Runners odnośnie mutantów? Jak nie dostarcze walizki do Gun Runners i przekaże ją dla Bractwa to coś dostanę i jakie są konsekwencje od GR?
I'm badass and I will kick your asses.

Awgy

  • Supporter
  • Posts: 383
  • Because of the reason
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1522 on: October 14, 2015, 01:39:47 pm »
Co jest w walizce z zadania Gun Runners odnośnie mutantów? Jak nie dostarcze walizki do Gun Runners i przekaże ją dla Bractwa to coś dostanę i jakie są konsekwencje od GR?
kilka BP. laser rifle, plasma pistol, chyba lsw i coś BP.  Od bractwa za walizkę dostaniesz supersledge nie minigun na wiki jest błąd. konsekwencją jest minus do repa ok.  750 punktów. potrzeba 2 questów żeby to potem odrobić a nagrody bp są słabe wiec nie polecam, chyba że jakimś altem jednorazowo.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


Mad Matt

  • Posts: 1792
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1523 on: October 14, 2015, 03:36:39 pm »
750? Ja mowie że zgubilem I trace tylko 250 repa :D
Nie gadaj, że walisz do nich tekstem że ktos dal Ci lepsza oferte :D
GUN FOR HIRE


Awgy

  • Supporter
  • Posts: 383
  • Because of the reason
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1524 on: October 14, 2015, 04:12:40 pm »
750? Ja mowie że zgubilem I trace tylko 250 repa :D
Nie gadaj, że walisz do nich tekstem że ktos dal Ci lepsza oferte :D
Możliwe, że to za courier case jest - 750 i mi się coś pomerdało. Wiem, że tego z Mutie Quest otwierać się nie opłaca. Ten z Courier quest to loteria.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


Mad Matt

  • Posts: 1792
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1525 on: October 14, 2015, 05:03:41 pm »
750? Ja mowie że zgubilem I trace tylko 250 repa :D
Nie gadaj, że walisz do nich tekstem że ktos dal Ci lepsza oferte :D
Możliwe, że to za courier case jest - 750 i mi się coś pomerdało. Wiem, że tego z Mutie Quest otwierać się nie opłaca. Ten z Courier quest to loteria.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Oplaca się, po wymaksowaniu repki u GR. Robisz questa, kradniesz BP. Repka spada do 750, dostarczasz pakunek GR do SF. Masz 850-900 repki. Czekasz 5h, robisz quest znowu. Oddajesz BP bractwu. Masz ok.550-600 repki. Czekasz 5h, możesz zawieźć towar GR do SF z obawy przed utratą repki. Za 5h znowu robisz mutant quest, tym razem im oddajesz. Masz +500 czyli tysiąc repki. Cały czas mogłeś korzystać z ich adv.workbench plus dostałeś za darmo od groma BP, zamiast ich standardowej nagrody. Nie licząc unikatowych przedmiotów z Jaskini Mutkow, trzech gatlingów, mnóstwa ciężkiej broni i amunicji.
GUN FOR HIRE


Dank Anel

  • Supporter
  • Posts: 260
  • Makes FOnline better since 2009
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1526 on: November 04, 2015, 01:25:37 pm »
Pamiętajmy tylko, że wszystkie BP łącznie kosztują 729 tyś kapsli a z treasure hunter perkiem często można trafić drogie BP w lockerach np.  rocket launcher, minigun czy combat helmet. Wiadomo, że zadko ale implantów i tier4 też szukamy po mapie zanim dorobimy się tylu capsow, że nie wiadomo co z nimi robić

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Treasure hunter jest gownem, za przeproszeniem.

Daje wiecej smieci, a obniza szanse na znalezienie rzadszych rzeczy.
fuck my grama fuck my engilsh... come fight little pusses!!!!!

<18:30:32> "blasma": zinthos feels unjustified and resentful due to his oppressor DA

worldremaker

  • Supporter
  • Posts: 419
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1527 on: November 04, 2015, 07:04:44 pm »
Lepiej postarać się o kapsle i kupić te BP. Zajmuje to znacznie mniej czasu niż szukanie ich po urban lockerach.

rafik

  • Posts: 38
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1528 on: November 04, 2015, 09:08:41 pm »
Lepiej postarać się o kapsle i kupić te BP. Zajmuje to znacznie mniej czasu niż szukanie ich po urban lockerach.
I mniej nerwow bo czesto w takich miejscach mozna sie natknac na typa z minigunem :) przy okazji jak sie trafi locker to czemu nie ale zeby latac i szukac to lepiej wlasnie np.cos pokrafcic sprzedac i kupic bp.

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka


jarok

  • Posts: 340
  • Howdy, partner.
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1529 on: November 05, 2015, 02:18:18 pm »
Odkąd bp można kupować nie widzę sensu biegania i szukania po ruinach. Co prawda nadal jest to przyjemna forma spędzania wolnego czasu na pustkowiach to jednak dla samych bp zbyt czasochłonna.
I'm badass and I will kick your asses.