April 29, 2024, 04:41:21 pm
Username:

Password:

Topic: Pytania i odpowiedzi  (Read 495273 times)

OldBoy

  • Posts: 132
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1485 on: September 13, 2015, 11:56:20 am »
1. bez ulepszenia paleniska nie możesz. mapę robisz kiedy chcesz. po śmierci nie trzeba stawiać nowego namiotu/safe housa. te które postawiłeś nie znikają
2. itemy w namiocie/safe housie nie znikają jak zginiesz tak samo jak kasa w banku

rafik

  • Posts: 38
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1486 on: September 13, 2015, 12:29:04 pm »
Dzieki za odpowiedz a czy jest mozliwe przenoszenie namiotow czy musze stawiac nowe bo wiem ze max do 10

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Juz doczytałem ,nie było pytania:)
« Last Edit: September 13, 2015, 04:49:36 pm by rafik »

Ion Cannon

  • Posts: 86
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1487 on: September 14, 2015, 09:58:23 am »
Pytania świeżaka:)

1.Czy stawiając swój pierwszy namiot musze robić mape?
2.Czy przedmioty które zgromadze w namiocie/safe house i zabiją mi postać moge je później w jakiś sposób odzyskać tak samo jak w przypadku kasy trzymanej w banku ?

Pozdrawiam z Boneyard .
1. Nie musisz, mapa jest przydatna do "dodawania" swoich innych postaci do namiotu/ów.
2. Oczywiście, że możesz je odzyskać, ponieważ po śmierci nadal widzisz swój namiot na mapie świata, oczywiście dopóki masz ten namiot.

rafik

  • Posts: 38
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1488 on: September 14, 2015, 10:55:56 am »
Udało sie komuś ukończyć Quest Iguana Pete's Missing Son? Latam po NCR Train Station ale z żadnym z Guardów nie mogę pogadać hmmm a może on nie zaginął i może trzeba ściemnić Pete:)
« Last Edit: September 14, 2015, 10:59:10 am by rafik »

jarok

  • Posts: 340
  • Howdy, partner.
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1489 on: September 14, 2015, 01:28:07 pm »
Na wiki sprawdzał? Może tam piszo co nieco  :)
I'm badass and I will kick your asses.

rafik

  • Posts: 38
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1490 on: September 14, 2015, 02:18:35 pm »
Na wiki sprawdzał? Może tam piszo co nieco  :)

No tak:) Wiki powiada że znajde go w NCR ale jest tam też taki hint że zanim będe mógł pogadać z synem Pete to musze poropzmawiac ze wszystkimi powiązanymi z Questem jak na razie węszyłem wśród ludzi szeryfa.Ha i zaliczyłem w NCR swój pierwszy zgon od typa w małej knajpce nie pamiętam imienia ale wyzwał mnie na pięśći :) na szczęście kase trzymam w banku i udało mi sie odzyskać armour ale reszte ktos zawinął.Ech piękna ta gra!

jarok

  • Posts: 340
  • Howdy, partner.
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1491 on: September 15, 2015, 11:53:49 am »
Typ z pięściami to nie kto inny jak synalek Tandi o ile dobrze pamiętam z dwójki. Do bitki zawsze chętny i do wypicia pierwszy he he he.
I'm badass and I will kick your asses.

rafik

  • Posts: 38
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1492 on: September 15, 2015, 01:08:27 pm »
Typ z pięściami to nie kto inny jak synalek Tandi o ile dobrze pamiętam z dwójki. Do bitki zawsze chętny i do wypicia pierwszy he he he.
Dokladnie tak :) i udalo sie zakonczyc Questa bo okazalo sie ze nie mam go na liscie w PipBoyu musialem wracac do Hub:)

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka


september

  • Posts: 18
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1493 on: September 23, 2015, 05:59:18 pm »
Podpowie ktoś gdzie można opchnąć amunicję dla NPC za wyjątkiem Mitcha w Hubie?

mkhammer

  • Posts: 152
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1494 on: September 23, 2015, 06:59:00 pm »
Podpowie ktoś gdzie można opchnąć amunicję dla NPC za wyjątkiem Mitcha w Hubie?
Nie podpowiem Ci dokładniej, ale wszystkim npcom którzy mają amunicje w swoim asortymencie - np. karzeł w gunnrunners, to samo jest z typami broni.

september

  • Posts: 18
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1495 on: September 23, 2015, 07:19:31 pm »
Jaka stypa, alt pod barter nie może handlować z ww. karłem, ponieważ nie umie posługiwać się pukawkami xD
Ale dzięki Ci, takiej właśnie informacji potrzebowałem.

mkhammer

  • Posts: 152
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1496 on: September 23, 2015, 07:37:16 pm »
Jaka stypa, alt pod barter nie może handlować z ww. karłem, ponieważ nie umie posługiwać się pukawkami xD
Ale dzięki Ci, takiej właśnie informacji potrzebowałem.
Podbij skill do 45 czy tam 60 (książki sg)

september

  • Posts: 18
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1497 on: September 24, 2015, 09:12:00 am »
Kupiłem własną kopalnię, zaprzęgnąłem murzynów, nie sprawdzili się, zaciukałem nierobów, uwiązałem krowę do dupy, wziąłem młot, rozpocząłem karierę górniczą, wykopałem wszystkie skałki, szukam na okrągło nowych, nie respią się.
Dlaczego? Czy istnieje jakiś określony czas respawnu? O co chodzi?

Bad_Lieutenant

  • Supporter
  • Posts: 98
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1498 on: September 24, 2015, 09:39:09 am »
a wydałeś polecenie tym murzynom żeby kopali? musisz z nimi pogadać będąc w kopalni i masz w linii dialogowej "I want you to dig me some resources" (czy coś podobnego) nie możesz ich też rozstawić w kopalni w przejściach oraz zbyt blisko siebie, bo się zablokują i nie będą kopać, a polecenie wydajesz im w miejscu gdzie mają stać

do tego nie wylogowuj się kiedy jesteś wewnątrz kopalni, bo niewolnicy uciekną, ale jak wyjdziesz na world mapę i poczekasz to po chwili do Ciebie dołączą (czasami się zdarza, że mogą uciec też do któregoś z namiotów i trzeba ich szukać) 

niewolnicy mają też limit 200kg surowców które mogą wykopać i jak nakopią do tej wartości to dalej nie będą dopóki im nie powiesz, żeby rzucili wszystko na ziemię - musisz ich sprawdzać co jakiś czas, żeby kopanie było efektywne (niewolnik może nieść więcej niż 200 kg jak gdzieś z nim idziesz i dałeś mu stos gratów, ale będzie kopał tylko do tej wagi)

nie próbowałem rozstawiać więcej niż 6 niewolników w jednej kopalni, ale podobno się da więcej

a respawn surowców zgodnie z wiki następuje po 5 minutach

september

  • Posts: 18
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1499 on: September 24, 2015, 10:34:24 am »
W sumie to chodziło mi tylko o to, że surowce się nie respiły jakoś dłużej. Co do niewolników to jedyne zastrzeżenie miałem, że po prostu wolno pracowali, ale to może było rzeczywiście spowodowane tym, że po prostu wpadali na siebie. Ale dzięki!