April 29, 2024, 04:38:40 pm
Username:

Password:

Topic: Pytania i odpowiedzi  (Read 495198 times)

OldBoy

  • Posts: 132
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1470 on: August 12, 2015, 09:21:31 am »
Ranger to support perk. Jak masz 100% outdoora to idziesz do Tamiry na gas station i odpowiednio z nią gadasz. Po tym dostajesz tego perka. Nie ma wymagań co do levelu.
Tylko pack rat i strong back wymagają 6 levelu z support perków. Inne mają inne wymagania:
http://www.fonline-reloaded.net/wiki/index.php?title=Category:Support_Perks

dusky666

  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1471 on: August 12, 2015, 11:10:57 am »
Dzięki wielkie! Latałem po wiki, ale zanim bym trafił do tego lachona minął by tydzień.
I skąd taki newbie bez podpowiedzi by na to wpadł? Jeszcze raz dzięki : )

worldremaker

  • Supporter
  • Posts: 419
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1472 on: August 12, 2015, 11:26:42 am »
Musisz iść do Tamiry na Gordon Gas Station i z nią pogadać.

Edit:
Czytaj wiki do gry: http://www.fonline-reloaded.net/wiki/index.php?title=Ranger
« Last Edit: August 12, 2015, 11:29:17 am by worldremaker »

dusky666

  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1473 on: August 13, 2015, 12:43:02 pm »
Hmm, dziś znowu w kopalni zabito mnie granatem i NPC nic nie zrobili, ale tym razem byli dość blisko chlopka co go rzucil. Wychodzi na to ze zabijanie granatami w chronionych kopalniach jest bezkarne. Ale jedna kulka z karabinu czy pistoletu i guardy reagują.

Mad Matt

  • Posts: 1792
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1474 on: August 13, 2015, 01:04:59 pm »
To napewno był granat a nie dynamite/dynacord stick?
GUN FOR HIRE


dusky666

  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1475 on: August 13, 2015, 01:49:33 pm »
rzucił coś i ciepło mnie za prawie 400, a czy to granat czy dynamit... nie wiem niestety.

Grizzan

  • Posts: 127
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1476 on: August 13, 2015, 03:39:58 pm »
Hmm, dziś znowu w kopalni zabito mnie granatem i NPC nic nie zrobili, ale tym razem byli dość blisko chlopka co go rzucil. Wychodzi na to ze zabijanie granatami w chronionych kopalniach jest bezkarne. Ale jedna kulka z karabinu czy pistoletu i guardy reagują.
to jest tak ze po smierci nie widzisz na dalsza odleglosc niz chyba 3/5 hexow od twojego ciala, jezeli nic nie zrobiles (blokowanie przejscia/kradziez) to na pewno zdechl, tyle ze jak spadles na hita no to zwyczajnie mogl przesunac sie ta jedna kratke i ty po prostu tego nie widziales.
rzucił coś i ciepło mnie za prawie 400, a czy to granat czy dynamit... nie wiem niestety.
bylbys bardziej uzyteczny jakbys mowil w czym chociazby stales, czy kryt czy co... (jak bluesuit to plastic/kryt dynacord)

dusky666

  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1477 on: August 13, 2015, 06:07:59 pm »
miałem na sobie najsłabszą skórzaną zbroję, ale to nie był crit - to pamiętam bo mnie to zdziwiło. Zazwyczaj dostaje w beret z crita ;P Ale dobra, nie będę przecież sie rozklejal z powodu jednego deada ; )
A tak z ciekwości chcę zapytać o dwie rzeczy:
1) znacie może jakąś modyfikację która pokazuje pasek życia nad bohaterami (zamiast liczb)? Wydaje mi się, że taki mały pasek z hp byłby bardzo użyteczny ; ) (rzuciłem okiem na dział z modyfikacjami ale nic takiego nie znalazłem)
2) skoro ataki wchodzą po 300+ mając na sobie nawet metal armor, to jak tu kurcze przetrwać choćby pierwszy ruch przeciwnika?

« Last Edit: August 13, 2015, 11:21:30 pm by dusky666 »

racoon

  • Posts: 19
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1478 on: August 14, 2015, 02:40:42 am »
afaik nie ma takiej możliwości, jednak możesz zawsze sam napisać moda.

jeśli masz combat armor i perki toughness + even tougher to nawet z serii z 1 hexa ci tyle nikt nie strzeli. pancerz nie może być połamany, a metal armor ma gorsze resisty na normal dmg niż combat leather jacket

Mad Matt

  • Posts: 1792
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1479 on: August 16, 2015, 12:02:32 am »
Dokładnie, niewiele gorsze ale jednak. Co do wybuchów to o ile się nie mylę jeszcze słabiej broni. Skołuj sobie szybko CA i dasz radę :)
GUN FOR HIRE


Iska

  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1480 on: September 04, 2015, 10:18:22 am »
Na jakich zonach mogę znaleźć dużo jaskiń?Wiem głupie pytanie(tereny górzyste) ale może jest jakaś zona gdzie naprawdę wyjątkowo często idzie je złapać.
I drugie pytanie,mianowicie chodzi o skille,do ilu dobijać dane skille np FA,DOC-a czy też inne równie ważne skille
« Last Edit: September 04, 2015, 10:21:23 am by Iska »

Mad Matt

  • Posts: 1792
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1481 on: September 04, 2015, 07:02:50 pm »
Na jakich zonach mogę znaleźć dużo jaskiń?Wiem głupie pytanie(tereny górzyste) ale może jest jakaś zona gdzie naprawdę wyjątkowo często idzie je złapać.
I drugie pytanie,mianowicie chodzi o skille,do ilu dobijać dane skille np FA,DOC-a czy też inne równie ważne skille

Użyj książek ile wlezie, poza tym FA, DOC i OD warto sobie dobić po 100 pkt.
Tereny gorzyste polecam na zachód od NCR, ew. na północ od NCR zanim zacznie się miasto z Theme Park.
GUN FOR HIRE


Iska

  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1482 on: September 06, 2015, 01:54:48 pm »
Czy jest możliwość rozkręcenia wszystkich itemków które mam w eq?Jakaś komenda czy coś,bo rozkręcanie 7 już mnie dobija a troche itów się nazbierało

OldBoy

  • Posts: 132
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1483 on: September 06, 2015, 02:28:22 pm »
Musisz przypisać kombinacje do dismantlowania na heksie.
Otwierasz plik FOnline2238.cfg w notatniku i w sekcji Bindigns wpisujesz ScienceAtHex= i podajesz kombinacje klawiszy, które chcesz używać do tej komendy.
Kiedy już zdefiniujesz to kładziesz wszystkie itemy na ziemi, wciskasz kombinacje i surowce z rozbieranych rzeczy lądują w ekwipunku.
Maksymalnie 100 itemów za jednym razem. Później trzeba jeszcze raz klikać ;)
Link do wiki:
http://www.fonline-reloaded.net/wiki/index.php?title=FOnline2238.cfg

rafik

  • Posts: 38
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1484 on: September 13, 2015, 10:58:21 am »
Pytania świeżaka:)

1.Czy stawiając swój pierwszy namiot musze robić mape?
2.Czy przedmioty które zgromadze w namiocie/safe house i zabiją mi postać moge je później w jakiś sposób odzyskać tak samo jak w przypadku kasy trzymanej w banku ?

Pozdrawiam z Boneyard .