April 29, 2024, 04:44:57 pm
Username:

Password:

Topic: Pytania i odpowiedzi  (Read 495392 times)

worldremaker

  • Supporter
  • Posts: 419
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1455 on: August 10, 2015, 05:36:41 am »
Jeżeli zrobię postać z perkiem na postawienie Safe House, zrobię mapę z namiarami i dam ją innej postaci, po czym usunę postać która ten domek postawiła... to czy chawira zniknie, będzie niedostępna czy normalnie jak by nic się nie stało? ; )
Safe house będzie widoczny dla tej postaci, która przeczyta mapę.

Albo czy mogę taką postacią rozwinąć namiot innej postaci do poziomu domku?
Jedyny upgrade w namiocie to primitive workbench. Jak chcesz safe house to stawiasz nowy.

I jeszcze jedno... jeżeli dobrze rozumiem wiki, stawiając bazę, mimochodem muszę stworzyć gildię, tak?
Tak.

A co jeżeli jestem jedynym członkiem i wystąpię z tej gildii? Będę mógł wchodzić? Merce mnie nie posiatkują gdy takich bym posiadał? Bo w zasadzie mają nawalać do wszystkiego co nie z frakcji ; P
Wszelkiego rodzaju followersi NPC nie atakują teraz postaci graczy. Bazy zapewne przestaną być też widoczne po wystąpieniu z frakcji. Najlepiej stworzyć sobie postać alternatywną, która będzie zarządzać Twoją frakcją - wystawiać zaproszenia, ustawiać hideouty, itp.

Bad_Lieutenant

  • Supporter
  • Posts: 98
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1456 on: August 10, 2015, 06:58:27 am »
Albo czy mogę taką postacią rozwinąć namiot innej postaci do poziomu domku?

Nie możesz upgradeować namiotów innych postaci,  nawet jeśli przeczytałeś mapę i są one widoczne na world mapie

dusky666

  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1457 on: August 10, 2015, 03:39:41 pm »
Dzięki serdeczne za pomoc : )
A chciałbym jeszcze zapytać o radio. Czy istnieje jakiś umowny, ogólny kanał, na którym można pogadać? Coś a'la world chat? Bo bywają momenty, że chce się przystanąć i pobajerzyć ; ))

ravenp

  • Posts: 91
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1458 on: August 10, 2015, 04:02:44 pm »
Dzięki serdeczne za pomoc : )
A chciałbym jeszcze zapytać o radio. Czy istnieje jakiś umowny, ogólny kanał, na którym można pogadać? Coś a'la world chat? Bo bywają momenty, że chce się przystanąć i pobajerzyć ; ))
kanal 0

mkhammer

  • Posts: 152
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1459 on: August 10, 2015, 05:17:16 pm »
Dzięki serdeczne za pomoc : )
A chciałbym jeszcze zapytać o radio. Czy istnieje jakiś umowny, ogólny kanał, na którym można pogadać? Coś a'la world chat? Bo bywają momenty, że chce się przystanąć i pobajerzyć ; ))

Na północy Huba często dużo polaczków stoi, możesz podejść i zagadać :D

dusky666

  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1460 on: August 10, 2015, 10:47:48 pm »
Zagadywałem parokrotnie, ale czasami czlowiek w terenie i nudą wieje ; )
Aha.. standardowo mam następne pytanie. Jak się do jasnej ciasnej handluje z innymi graczami? Aż nie chce się wierzyć by nie było takiej opcji

Mad Matt

  • Posts: 1792
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1461 on: August 11, 2015, 02:41:34 am »
Stań tuż obok jegomoscia, kliknij lewy przycisk myszy, przytrzymaj. Z rozwijanego menu wybierz ikonkę handlu z "dolarem", good luck
GUN FOR HIRE


dusky666

  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1462 on: August 11, 2015, 10:33:10 am »
Dzięki : ) Ciekawe ze raz mi ta ikonka wyskakuje a raz nie. Ale to juz da sie przebolec, za 2-3 razem pojawia mi sie ta opcja.
A teraz ciekawostka z innej beczki: parę dni temu buszowałem po chronionej kopalni niedaleko Junktown i jakis nader zyczliwy polak złozył mnie na jednego hita za 400+ (chyba granat, akurat miałem włączone okienko z ekwipunkiem). I ku mojemu zdziwieniu guardy nie zareagowały, mimo że mialy go w polu widzenia. A wiem że działają, bo wczoraj była niezła jadka w tej samej kopalni i strzelały jak powinny. To kwestia buga czy tacy jednostrzałowcy po prostu nie dają możliwości by guardy zdążyły zareagować? ; P
Aha.. i pozdrawiam złodzieja który buchnął mi 16k...

P.S.
Walka turowa w PvP to chyba nie działa w tej grze. Bo padam nie wykonując nawet jednego ruchu
« Last Edit: August 11, 2015, 10:43:11 am by dusky666 »

OldBoy

  • Posts: 132
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1463 on: August 11, 2015, 11:17:13 am »
Quote
Ciekawe ze raz mi ta ikonka wyskakuje a raz nie. Ale to juz da sie przebolec, za 2-3 razem pojawia mi sie ta opcja.

Musisz być blisko, chyba na 1-2 hexy. Jak jesteś dalej to się nie pojawia.

Quote
i pozdrawiam złodzieja który buchnął mi 16k

kasę trzymaj w ręku. no chyba, że Cię zabił, a potem okradł ;)

Quote
Walka turowa w PvP to chyba nie działa w tej grze. Bo padam nie wykonując nawet jednego ruchu

Jak wchodzisz w enco to tracisz turę(czasem nawet dwie zależnie od sekwencji).
Szkoda, że nie ma nietykalności dopóki nie przyjdzie Twoja tura, tak to jesteś mięsem armatnim  ;D

Mad Matt

  • Posts: 1792
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1464 on: August 11, 2015, 11:20:18 am »
Też mnie dziwi czemu nie zareagowali, albo może zareagowali dopiero jak padłeś...dziwne.
Chyba że podstawił Ci jakoś bombę...wtedy cóż, Twój pech.
Co do złodzieja, taka gra...full loot i pełne PvP :)

Walka turowa działa, tylko jak wejdziesz komuś do walki to musisz chwilę zaczekać...
GUN FOR HIRE


dusky666

  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1465 on: August 11, 2015, 11:45:27 am »
Kuźwa, faktycznie, można przecież w dłoni kase trzymać. Jaki to człowiek bywa durny... uszzz
Bolesne błędy uczą. No ale jak się chce być zajebistym, to trza zagryźć wargi ;P
Właśnie sprawdzałem tą kopalnię pod kątem widoku guardów (czy ja ich widzę, bo czy oni.. nie wiem ile mają te npc domyślnie percepcji) i kurcze.. to ja mogę się jednak mylić.
Bo są miejsca gdzie faktycznie te guardy mogą mieć martwe pole widzenia.

Muszę was poprosić o jeszcze jedno. Jak to jest z tym perkiem "dodger"? Pisze na nim, że ciężej w nas trafić, ale z drugiej strony dodaje AC, dzięki któremu ciężej nas trafić w ruchu. Czyli zadziała on kiedy stoimy czy nie?

Jeżeli działa tylko w ruchu, a do tego nie można nigdzie resetować talentów, to chyba zaczne ze szczęścia klaskać jajami : /
« Last Edit: August 11, 2015, 12:40:51 pm by dusky666 »

Mad Matt

  • Posts: 1792
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1466 on: August 11, 2015, 02:24:57 pm »
Możesz wykonać reroll za 10k kapsli. AC działa wtedy gdy biegasz w RT, w TB jeśli co najmniej połowa AP została zuzyta na ruch, lub w ogóle nie została użyta.
GUN FOR HIRE


OldBoy

  • Posts: 132
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1467 on: August 11, 2015, 02:54:12 pm »
Quote
Możesz wykonać reroll za 10k kapsli.

Przed tym stwórz mapy do Twoich tentów, przekaż kontrolę nad krowami, niewolnikami i kompanami innemu charakterowi, a najlepiej jakbyś miał własną gildie do której zaprosisz nowo stworzony charakter, żeby bezpiecznie przeczytać te wszystkie mapy.
Reroll polega na tym, że kasujesz swoją postać z 10k kapsli przy sobie. Wylogowujesz się, czekasz 5 minut, po czym tworzysz nową postać(może mieć tą samą nazwę i hasło jak przed chwilą skasowana).
Przelogowujesz się na lidera gildii, zapraszasz swoją nowo stworzoną postać, przenosisz mapy do wszystkich tentów do bazy, idziesz nową postacią do bazy(akceptujesz zaproszenie, albo i nie), czytasz wszystkie mapy, idziesz do tenta gdzie skasowałeś swoją poprzednią postać, bierzesz achievment book z ziemi i używasz tyle razy ile leveli miała Twoja postać, przy okazji wydając skill pointy i biorąc perki jakie chcesz. The end.  :D

dusky666

  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1468 on: August 11, 2015, 04:47:24 pm »
Tak.. niestety zapomniałem o jebanym banku i kasie w nim.
117k w plecy... niech to chuj. Ależ ta gra potrafi wkurzyć. Aż se ide zajarać.
 Dziś jest zły dzień.. zły... ; )

dusky666

  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1469 on: August 12, 2015, 08:36:14 am »
Cały czas pod górkę... ; p
Poddaje się.. jak jest do jasnej anielki z tym perkiem RANGER? Dowaliłem outdoora do 100... wbilem 3 lvl.. nic... wpadł 6 lvl... nic. A na wiki pisze ze min wymagania to 100 outdora.