April 28, 2024, 06:56:06 pm
Username:

Password:

Topic: Pytania i odpowiedzi  (Read 495114 times)

OldBoy

  • Posts: 132
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1440 on: July 18, 2015, 01:32:45 pm »
Jakie obrażenia zadają Plastic Explosives?
Nie chodzi mi o typ tylko o siłę.

Kaaon

  • Guest
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1441 on: July 19, 2015, 09:04:38 pm »

zibi257

  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1442 on: July 20, 2015, 03:55:40 pm »
Gdzie mogę kupić nuka-cole?W barze Junktown nie ma.To co pozostaje robienie jej czy może szukanie na enco w skrzyneczkach chociaż nie zawsze się trafić może,czy też jest jakiś inny sposób na dostanie jej.

kiszon

  • Posts: 114
  • Bang Bang Smash
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1443 on: July 20, 2015, 05:22:26 pm »
Gdzie mogę kupić nuka-cole?W barze Junktown nie ma.To co pozostaje robienie jej czy może szukanie na enco w skrzyneczkach chociaż nie zawsze się trafić może,czy też jest jakiś inny sposób na dostanie jej.
możesz ją kupić w prawie każdym barze za pomocą dialogu (redding, bh, przynajmniej ja tam kupuje)

Kilgore

  • Administrator
  • Posts: 1337
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1444 on: July 20, 2015, 08:24:36 pm »
Gdzie mogę kupić nuka-cole?W barze Junktown nie ma.To co pozostaje robienie jej czy może szukanie na enco w skrzyneczkach chociaż nie zawsze się trafić może,czy też jest jakiś inny sposób na dostanie jej.

Jest w barze w Junktown (Skum Pitt).

LonleyDick

  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1445 on: July 27, 2015, 01:42:02 pm »
mozna miec 2 lub wiecej postaci korzystajacych z jednego namiotu???nie ma multlti konta czy cos w ten desen,bo wydawalo mi sie ze wczesniej bylo to zakazane

worldremaker

  • Supporter
  • Posts: 419
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1446 on: July 27, 2015, 01:59:08 pm »
mozna miec 2 lub wiecej postaci korzystajacych z jednego namiotu???
Tak. Zakładasz namiot i używasz trzech kawałków drewna na ognisku. Jak zbudujesz firecamp, to klikając na niego możesz utworzyć mapę do namiotu. Postać, która ją przeczyta będzie widzieć ten namiot na mapie świata.
nie ma multlti konta czy cos w ten desen,bo wydawalo mi sie ze wczesniej bylo to zakazane
I nadal jest, ale podczas PvP w jednym miejscu.

jim_beam

  • Posts: 4
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1447 on: August 02, 2015, 06:12:41 am »
Ale czy dzieje się tak, że jak ktoś ma ustawione TB na encounterze i wbijasz na ten encounter tuż obok tego kogoś to zanim możesz zareagować to ten ktoś może wykonać 2-3 tury pod rząd(tak działo się w starej wersji)?
ponawiam pytanie...

worldremaker

  • Supporter
  • Posts: 419
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1448 on: August 02, 2015, 08:33:06 am »
Tak, i zależy to od sekwencji - im wyższa tym szybciej wejdziesz do walki.

Koniko

  • Supporter
  • Posts: 495
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1449 on: August 04, 2015, 02:21:40 pm »
Czy żeby otrzymać support perk Faster Healing nadal wymagane jest 6 inta ?

Mad Matt

  • Posts: 1792
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1450 on: August 07, 2015, 12:15:29 am »
Czym różni się Rad resist.bonus z pancerza od tego z rad-x ?
I jeszcze jedno...czy rad resist.zmniejsza ilość promieniowania jakie otrzymujemy np przez ugryzienie aliena/centaura, czy jest to niezależne a dawka jest stała ?
GUN FOR HIRE


Koniko

  • Supporter
  • Posts: 495
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1451 on: August 07, 2015, 01:49:20 am »
Czym różni się Rad resist.bonus z pancerza od tego z rad-x ?
I jeszcze jedno...czy rad resist.zmniejsza ilość promieniowania jakie otrzymujemy np przez ugryzienie aliena/centaura, czy jest to niezależne a dawka jest stała ?

1.niczym to to samo tylko nie wyświetla
2.zmniejsza radiacje od wszystkiego lacznie z alienami

Grizzan

  • Posts: 127
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1452 on: August 07, 2015, 05:17:04 pm »
Ale czy dzieje się tak, że jak ktoś ma ustawione TB na encounterze i wbijasz na ten encounter tuż obok tego kogoś to zanim możesz zareagować to ten ktoś może wykonać 2-3 tury pod rząd(tak działo się w starej wersji)?
Tak, dalej sie tak dzieje ze po prostu omija cie tura, i za chuj nie wiem od czego zalezy to czy jedna czy dwie lub nawet trzy.
Podobno sequence sie liczy w TB, ale sprawdzalem z postacia 10 PE bonus sequence itp. i nie zauwazylem zadnej, powtorze zadnej kurwa roznicy.

TB niegrywalne, szczegolnie w "trapach" nad hubem czy obok gun runners jezeli tam ktos jeszcze stawia.

Mad Matt

  • Posts: 1792
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1453 on: August 08, 2015, 01:30:35 pm »
Ale czy dzieje się tak, że jak ktoś ma ustawione TB na encounterze i wbijasz na ten encounter tuż obok tego kogoś to zanim możesz zareagować to ten ktoś może wykonać 2-3 tury pod rząd(tak działo się w starej wersji)?
Tak, dalej sie tak dzieje ze po prostu omija cie tura, i za chuj nie wiem od czego zalezy to czy jedna czy dwie lub nawet trzy.
Podobno sequence sie liczy w TB, ale sprawdzalem z postacia 10 PE bonus sequence itp. i nie zauwazylem zadnej, powtorze zadnej kurwa roznicy.

TB niegrywalne, szczegolnie w "trapach" nad hubem czy obok gun runners jezeli tam ktos jeszcze stawia.

Dokładnie tak, sam robiłem testy ostatnio z tym sequence i nadal nie wiem od czego zależy ile tur jesteś w dupę...
GUN FOR HIRE


dusky666

  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1454 on: August 09, 2015, 09:17:52 pm »
Jeżeli zrobię postać z perkiem na postawienie Safe House, zrobię mapę z namiarami i dam ją innej postaci, po czym usunę postać która ten domek postawiła... to czy chawira zniknie, będzie niedostępna czy normalnie jak by nic się nie stało? ; ) Albo czy mogę taką postacią rozwinąć namiot innej postaci do poziomu domku?

I jeszcze jedno... jeżeli dobrze rozumiem wiki, stawiając bazę, mimochodem muszę stworzyć gildię, tak?
A co jeżeli jestem jedynym członkiem i wystąpię z tej gildii? Będę mógł wchodzić? Merce mnie nie posiatkują gdy takich bym posiadał? Bo w zasadzie mają nawalać do wszystkiego co nie z frakcji ; P
« Last Edit: August 09, 2015, 10:43:11 pm by dusky666 »