April 27, 2024, 06:52:47 am
Username:

Password:

Topic: Pytania i odpowiedzi  (Read 495024 times)

Cerberix

  • Posts: 178
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1425 on: July 01, 2015, 11:15:54 am »
SDK do Reloaded, tutaj więcej info.

zinc

  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1426 on: July 04, 2015, 07:59:26 am »
Skończyłem już mój build jeżeli chodzi o perki bo mam 26 lvl, gram criplerem. Jak wygląda balans postaci, bo nie powiem ale bg tank w konfrontacji ze mna nie ma praktycznie żadnych problemów. Zazwyczaj walka konczy sie po 1 turze. Jeżeli nie uda mi sie wytrącić broni z reki bądź powalić to gine w kolejnej turze. Możliwe że coś robię źle, jak wygląda taktyka w przypadku criplera bo wydawało mi sie że wiem co mam robić, ale teraz to już nic nie wiem.

mkhammer

  • Posts: 152
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1427 on: July 04, 2015, 08:09:22 am »
Skończyłem już mój build jeżeli chodzi o perki bo mam 26 lvl, gram criplerem. Jak wygląda balans postaci, bo nie powiem ale bg tank w konfrontacji ze mna nie ma praktycznie żadnych problemów. Zazwyczaj walka konczy sie po 1 turze. Jeżeli nie uda mi sie wytrącić broni z reki bądź powalić to gine w kolejnej turze. Możliwe że coś robię źle, jak wygląda taktyka w przypadku criplera bo wydawało mi sie że wiem co mam robić, ale teraz to już nic nie wiem.


BG to dobra kontra na snipera/kriplera, gdyż pewnie typ ma dużo siły to nie dasz rady mu wytrącić broni i w dodatku zakładam, że jak jak jesteś sniper, to pewnie jesteś papier.

Rozważ builda z perkami toughness, even tougher i lifegiverami.


Ogólnie sniper to nie jest postać do grania solo. Sniper potrzebuje osłony w postaci bazook/gattlingów.
« Last Edit: July 04, 2015, 08:13:44 am by mkhammer »

worldremaker

  • Supporter
  • Posts: 419
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1428 on: July 04, 2015, 08:54:28 am »
Shullbit. Mam build sneak snipera z sg i bg pod tb oraz rt. Mając 124hp potrafię położyć kilka postaci w tb oraz wyrządzić solidne szkody przeciwnikom w rt. Cripler nie jest łatwą postacią do opanowania. Ma skomplikowany build, często nawet dostosowany pod indywidualne potrzeby i umiejętności PvP gracza. Nie jest też tak, że tankowi nie wytrącisz broni. Nie wiem też co chcesz osiągnąć, ale 26 lev w przypadku cripplera to stanowczo za mało.
Musisz też poćwiczyć grę taką postacią.
« Last Edit: July 04, 2015, 08:58:02 am by worldremaker »

Grizzan

  • Posts: 127
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1429 on: July 04, 2015, 03:48:52 pm »
Skończyłem już mój build jeżeli chodzi o perki bo mam 26 lvl, gram criplerem. Jak wygląda balans postaci, bo nie powiem ale bg tank w konfrontacji ze mna nie ma praktycznie żadnych problemów. Zazwyczaj walka konczy sie po 1 turze. Jeżeli nie uda mi sie wytrącić broni z reki bądź powalić to gine w kolejnej turze. Możliwe że coś robię źle, jak wygląda taktyka w przypadku criplera bo wydawało mi sie że wiem co mam robić, ale teraz to już nic nie wiem.
Lepsze pytanie dlaczego grasz cripplerem w TB?

W RT pewno crippler lepszy, ale ciezko powiedziec jak nie dumpujesz builda. Graj RT to kogos polamiesz, TB zbugowane od lat i chujowe

Shinbei

  • Posts: 19
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1430 on: July 09, 2015, 12:19:09 pm »
Wie ktos gdzie mozna zakupic nuka cole/papieroski i piwko? Wczesniej jakos raz bylem w junktown u "Skum Pita" lecz od jakiegos czasu nie moge go spotkac to od czegos zalezy?

Hoot

  • Posts: 117
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1431 on: July 09, 2015, 02:02:01 pm »
Sprawdź czy nie siedzi przypadkiem na zapleczu, wiem że znika na którąś porę dnia ;) i tam można go znaleźć

Shinbei

  • Posts: 19
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1432 on: July 09, 2015, 04:56:10 pm »
Holender miales racje :D dzieki

jim_beam

  • Posts: 4
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1433 on: July 13, 2015, 12:30:43 pm »
Skończyłem już mój build jeżeli chodzi o perki bo mam 26 lvl, gram criplerem. Jak wygląda balans postaci, bo nie powiem ale bg tank w konfrontacji ze mna nie ma praktycznie żadnych problemów. Zazwyczaj walka konczy sie po 1 turze. Jeżeli nie uda mi sie wytrącić broni z reki bądź powalić to gine w kolejnej turze. Możliwe że coś robię źle, jak wygląda taktyka w przypadku criplera bo wydawało mi sie że wiem co mam robić, ale teraz to już nic nie wiem.
Lepsze pytanie dlaczego grasz cripplerem w TB?

W RT pewno crippler lepszy, ale ciezko powiedziec jak nie dumpujesz builda. Graj RT to kogos polamiesz, TB zbugowane od lat i chujowe
Czy dalej jest tak, że wbijam na encounter w TB i przeciwnicy napierdalają przez kilka tur zanim można zareagować?

siemanko tak w ogóle

Shinbei

  • Posts: 19
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1434 on: July 14, 2015, 12:21:44 am »
Jest jakis specjalny perk do wchodzenia w rozne strony miasta? przykladowo zebym w junktown moglbym sobie wybrac ze chce sie pojawic po poludniowej stronie

OldBoy

  • Posts: 132
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1435 on: July 14, 2015, 12:57:35 am »
Nie. Po prostu klikasz w Town/World na mapie świata i wybierasz, którym wejściem chcesz wejść.

Shinbei

  • Posts: 19
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1436 on: July 14, 2015, 12:20:08 pm »
Dzieki

jim_beam

  • Posts: 4
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1437 on: July 17, 2015, 05:28:31 pm »
Skończyłem już mój build jeżeli chodzi o perki bo mam 26 lvl, gram criplerem. Jak wygląda balans postaci, bo nie powiem ale bg tank w konfrontacji ze mna nie ma praktycznie żadnych problemów. Zazwyczaj walka konczy sie po 1 turze. Jeżeli nie uda mi sie wytrącić broni z reki bądź powalić to gine w kolejnej turze. Możliwe że coś robię źle, jak wygląda taktyka w przypadku criplera bo wydawało mi sie że wiem co mam robić, ale teraz to już nic nie wiem.
Lepsze pytanie dlaczego grasz cripplerem w TB?

W RT pewno crippler lepszy, ale ciezko powiedziec jak nie dumpujesz builda. Graj RT to kogos polamiesz, TB zbugowane od lat i chujowe
Czy dalej jest tak, że wbijam na encounter w TB i przeciwnicy napierdalają przez kilka tur zanim można zareagować?

siemanko tak w ogóle
ktoś coś wie?

worldremaker

  • Supporter
  • Posts: 419
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1438 on: July 17, 2015, 05:58:53 pm »
Jasne. Grasz postacią pod RT w trybie TB.

jim_beam

  • Posts: 4
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1439 on: July 17, 2015, 06:01:46 pm »
Ale czy dzieje się tak, że jak ktoś ma ustawione TB na encounterze i wbijasz na ten encounter tuż obok tego kogoś to zanim możesz zareagować to ten ktoś może wykonać 2-3 tury pod rząd(tak działo się w starej wersji)?