April 29, 2024, 04:41:01 pm
Username:

Password:

Topic: Pytania i odpowiedzi  (Read 495264 times)

DocAN

  • Administrator
  • Posts: 795
  • Testing FO: Reloaded
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1410 on: June 25, 2015, 06:06:23 pm »
Jakie wymagania trzeba spełnić aby brać zadania od Gun Runners (na noszenie walizek)?

Quote
Minimum Level 12.
At least 50% either Small Guns, Big Guns, or Energy Weapons skill.

Spełniam te wymagania ale dalej nie mogę przyjąć zadania. Wiki jest nieaktualna?

Hmm, z dobrym NPC rozmawiasz ?


Tym razem mam więcej pytań :D odnośnie prywatnej kopalni
- Kupiłem prywatną kopalnie za 40k to jest normalne?? czy zakupiłem jakąś mniejszą kopalnie
- niewolnicy przestają kopać po osiągnięciu 200 capacity?
- czy da się wybrać opcje żeby slave przestali zbierac minerały/iron ore i skupiały się tylko na high quality ore/minerals
- czy da się jeszcze zwiększyć liczbe posiadanych niewolników ponieważ mam tylko dwóch
z góry dzięki za odp szukałem już tych odpowiedzi lecz poległem ._.

- normalne
- wiecej nie zaladuja na plecy
- nie da sie, to niewolnik a nie poszukiwacz zlota
- tak, da sie --> wiki
« Last Edit: June 25, 2015, 06:09:37 pm by DocAN »

Vault-Tec

  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1411 on: June 25, 2015, 07:19:19 pm »
Hmm, z dobrym NPC rozmawiasz ?

Tak. Miałem negatywna reputację u GR (-50 rep) wystarczyło przekupić Ralpha dając mu po jednym kapslu tak aby mieć +1 rep.

http://forum.fonline-reloaded.net/index.php?topic=13.msg22586#msg22586

Mad Matt

  • Posts: 1792
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1412 on: June 25, 2015, 08:44:09 pm »
Z tego co wiem za każdego najemnika w drużynie możesz mieć niewolnika więcej przy sobie, najemnicy mogą zostac w baz I nie muszą być przy Tobie, gra i tak zaliczy dodatkową pulę niewolnikówmożliwych do złapania. Najlepiej machnij sobie alternatywną postać z dużym zapasem speech, charyzmy i support perkami. Będziesz miał od groma party points na najemników a co za tym idzie niewolników
GUN FOR HIRE


zinc

  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1413 on: June 28, 2015, 08:35:25 am »
Jestem totalnym newbie i mam kilka podejrzewam że głupich pytań, ale odpowiedź na nie ułatwi mi gre. Gram criplerem i początkowo ciężko mi sie expiło, teraz na 15 lvl jest już troche lepiej, powiedzcie mi co poza craftingiem i zwykłym grindem w okolicach miast the hub i junktown można zrobić aby przyśpieszyć expienie. Jak wygląda temat z karawanami bo zawsze dostaje informację od npc że nie ma karawan. Gdzie mógłbym expić na 15lvl tak by dawać sobie rade i mieć z tego dobry exp. Kupiłem też książki ale nie wiedziałem ze można tylko 10max przeczytać czy jest jakiś npc ktory je kupi?
« Last Edit: June 28, 2015, 08:43:44 am by zinc »

Mad Matt

  • Posts: 1792
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1414 on: June 28, 2015, 08:57:39 am »
Tak między nami możesz na forum założyć temat w sekcji sell items i odsprzedac książki innym graczom po 1k. Expi się dobrze na Floatersach i Centaurach na pustyni, poza tym z karawan sporo wpada.
GUN FOR HIRE


OldBoy

  • Posts: 132
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1415 on: June 28, 2015, 09:44:07 am »
Quote
Jak wygląda temat z karawanami bo zawsze dostaje informację od npc że nie ma karawan.

W Hubie jest npc, który podaje lokalizację karawan. Polecam trasy Junktown => Hub => Junktown karawaną Stockman Association i karawany Gun Runnersów. Jeszcze można się zabrać z Hang transportation z Hub do Boneyard. Na początek.

zinc

  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1416 on: June 28, 2015, 11:40:54 am »
Quote
Jak wygląda temat z karawanami bo zawsze dostaje informację od npc że nie ma karawan.

W Hubie jest npc, który podaje lokalizację karawan. Polecam trasy Junktown => Hub => Junktown karawaną Stockman Association i karawany Gun Runnersów. Jeszcze można się zabrać z Hang transportation z Hub do Boneyard. Na początek.

sprawdziłem gdzie znajduje sie karawana, jej lokalizacja nie zmienia sie mam czekac aż wróci do the hub? Caravan master mi mowi ze nie ma pracy :(

OldBoy

  • Posts: 132
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1417 on: June 28, 2015, 01:48:16 pm »
Zmienia się. Zawsze możesz udać się do miasta gdzie aktualnie przebywa karawana i zabrać się z nią.

Mad Matt

  • Posts: 1792
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1418 on: June 28, 2015, 03:07:13 pm »
Może się chwilowo nie zmieniać podczas walk, poza tym powinna płynnie iść dalej....dopóki nie zginą...
GUN FOR HIRE


Shinbei

  • Posts: 19
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1419 on: June 30, 2015, 01:14:25 pm »
Wiecie gdzie można pospacerować samotnie w szukaniu "rare" itemów typu bozar czy gauss? Nie ważne jak bardzo jest na to mała szansa 46lvl

OldBoy

  • Posts: 132
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1420 on: June 30, 2015, 01:52:11 pm »
Z tego co widzę to karawana Stockman Association chyba się zacięła >.>

Mad Matt

  • Posts: 1792
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1421 on: June 30, 2015, 02:40:19 pm »
Wiecie gdzie można pospacerować samotnie w szukaniu "rare" itemów typu bozar czy gauss? Nie ważne jak bardzo jest na to mała szansa 46lvl

Spaceruj po północnych obrzeżach mapy, może trafisz Special Encounter. Powodzenia.
GUN FOR HIRE


Ion Cannon

  • Posts: 86
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1422 on: June 30, 2015, 03:07:08 pm »
Wiecie gdzie można pospacerować samotnie w szukaniu "rare" itemów typu bozar czy gauss? Nie ważne jak bardzo jest na to mała szansa 46lvl

Spaceruj po północnych obrzeżach mapy, może trafisz Special Encounter. Powodzenia.
E, po przestudiowaniu sorsa, i jeżeli to jest aktualnie, to nie ma znaczenia od koordynatów a rodzaju "terenu", pewnie speciale występują tylko na miejskich/nadmorskich, a pewne na pustyni, zależne też to jest także od lvla (4minimum) (im większy tym lepiej, powyżej 48 nie ma różnicy)

Mad Matt

  • Posts: 1792
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1423 on: June 30, 2015, 03:46:25 pm »
Zgadzam się, ale na północnych obrzeżach rzadko kogo spotkasz więc mniej player encounterów. No, i przede wszystkim masz pustynię. Czyli masz Abandoned Bunker i Old Military Base
GUN FOR HIRE


Shinbei

  • Posts: 19
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1424 on: July 01, 2015, 11:00:52 am »
Po przestudiowaniu sorsa? W sensie co to jest ten "sors"