April 29, 2024, 04:45:20 pm
Username:

Password:

Topic: Pytania i odpowiedzi  (Read 495404 times)

paco

  • Posts: 250
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #675 on: September 21, 2013, 04:25:53 pm »
Pierwszy budynek po lewej jak wchodzisz głównym wejściem
<wimp> crucify apaco and paco for telling you how to use a computer and get on irc
Quote from: Carl von Clausewitz
War is such a dangerous business that mistakes that come from kindness are the very worst.

DeathCloud

  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #676 on: September 21, 2013, 04:57:03 pm »
Jak przestać być Vault City  citizen ?

paco

  • Posts: 250
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #677 on: September 21, 2013, 06:57:29 pm »
Znajdź komputer ich frakcji i się sam wypisz.
<wimp> crucify apaco and paco for telling you how to use a computer and get on irc
Quote from: Carl von Clausewitz
War is such a dangerous business that mistakes that come from kindness are the very worst.

UbaBuba

  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #678 on: September 21, 2013, 08:42:11 pm »
Majac special encounter z vertibirdem da sie w jakis sposob do niego dostac majac tylko 30 lockpicka?

Kilgore

  • Administrator
  • Posts: 1337
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #679 on: September 21, 2013, 08:54:27 pm »
Klucz leży w lokacji, trzeba dokładnie poszukać.

Pugna

  • Posts: 85
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #680 on: September 22, 2013, 08:46:45 am »
Pytanie po ilu minutach respią zabite npc?

Oraz jak wiadomo perki można brać do 24 lvla, a co z HP czy rośnie nadal po 24 poziomie z kolejnymi lvlami tak jak ilość skill pointsów do rozdania?
Radio 899

Cerberix

  • Posts: 178
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #681 on: September 22, 2013, 09:35:31 am »
Pytanie co jaki czas mogę wykonywać zadania dla Gun Runners?

juniorkm7

  • Supporter
  • Posts: 29
  • Mess with the best - Die like the rest!
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #682 on: September 22, 2013, 12:09:06 pm »
W co lepiej inwestować traity?
Jako 1 biorę Small Guns, 2 Outdoorsman no właśnie a co wziąć jako 3?
Myślę nad: BG, EW, Sneaking, Traps

Tomowolf

  • Posts: 95
  • "You rules really begin to annoy me..."
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #683 on: September 22, 2013, 12:29:41 pm »
W co lepiej inwestować traity?
Jako 1 biorę Small Guns, 2 Outdoorsman no właśnie a co wziąć jako 3?
Myślę nad: BG, EW, Sneaking, Traps
Zależy ile masz inta, jeśli coś około 7 - 8 to możesz brać sneak, na poziomie około 41- 45 będziesz miał 300% sneaka, czasem Ci się przyda w uniknięciu walki.
In game nick : ****.

Pugna

  • Posts: 85
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #684 on: September 22, 2013, 06:24:34 pm »
Pytanie po ilu minutach respią zabite npc?

Oraz jak wiadomo perki można brać do 24 lvla, a co z HP czy rośnie nadal po 24 poziomie z kolejnymi lvlami tak jak ilość skill pointsów do rozdania?

Nadal proszę o odpowiedz.

Oraz w związku z dzisiejszym update co to jest Dynacord i czy to mozna krafcić :D
Radio 899

Kilgore

  • Administrator
  • Posts: 1337
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #685 on: September 22, 2013, 06:27:04 pm »
Większość respawnuje się po 10 minutach. Są wyjątki, np. TC controller, który respawnuje się o wiele szybciej.

Dynacordy można crafcić mając profesję Demolition Expert(2).

AlbertStarski

  • Posts: 87
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #686 on: September 22, 2013, 08:05:55 pm »
Hej,

1. Zrobiłem postać pod chemie. Do tego celu specjalnie dobrałem perk Chem Resistant:

"You are immune to drug addiction effects but regain only half the regular number of current hit points when using medicines."

Po zażyciu Jet'a uzależniłem się. Dlaczego ?

2. Jak to jest z ksiażami do first aid ? Pytam ponownie. Otatnio dostałem odpowiedź, że nie są dostępne, tymczasem przed momentem udało mi się jedną dostać w sklepie. To bardzo istotne dla mnie ponieważ te klika % puntków do First aid przesądza o skucesie lub klęsce mojego bulidu.

3. Czy obleganie pewnych lokacji przez złośliwych graczy jest "legalne" ? Na tankerze w San Francisco siedzi grupa cwaniaków i kroją każdego kto wchodzi na pokład.  Czy nie powinno się sankcjonować takich zagrywek ? Czy przynajmniej wzmocnic straże, bo po dwóch tygodniach gry, byle grupa obwiesi może sobie hulać do woli i rozwalić całą załogę. Czy od tego nie jest town control ?

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi
« Last Edit: September 22, 2013, 08:43:23 pm by AlbertStarski »

paco

  • Posts: 250
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #687 on: September 22, 2013, 08:44:31 pm »
Po zażyciu Jet'a uzależniłem się. Dlaczego ?
Nie ma ucieczki przed uzależnieniem od jeta. U lekarza kupisz antidotum na uzależnienie od jeta za 4k.
2. Jak to jest z ksiażami do first aid ? Pytam ponownie. Otatnio dostałem odpowiedź, że nie są dostępne, tymczasem przed momentem udało mi się jedną dostać w sklepie. To bardzo istotne dla mnie ponieważ te klika % puntków do First aid przesądza o skucesie lub klęsce mojego bulidu.
Pewnie że są dostępne. Tylko że wcale nie działają.
3. Czy obleganie pewnych lokacji przez złośliwych graczy jest "legalne" ? Na tankerze w San Francisco siedzi grupa cwaniaków i kroją każdego kto wchodzi na pokład.  Czy nie powinno się sankcjonować takich zagrywek ? No bo od czego jest town control ?
W SF nie ma TC. Poczekaj aż mama ich zawoła na obiad albo jak będą sie zbierać do gimbazy. Wtedy napewno ich nie będzie.
<wimp> crucify apaco and paco for telling you how to use a computer and get on irc
Quote from: Carl von Clausewitz
War is such a dangerous business that mistakes that come from kindness are the very worst.

Pugna

  • Posts: 85
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #688 on: September 22, 2013, 08:48:55 pm »
Hej,

1. Zrobiłem postać pod chemie. Do tego celu specjalnie dobrałem perk Chem Resistant:

"You are immune to drug addiction effects but regain only half the regular number of current hit points when using medicines."

Po zażyciu Jet'a uzależniłem się. Dlaczego ?

2. Jak to jest z ksiażami do first aid ? Pytam ponownie. Otatnio dostałem odpowiedź, że nie są dostępne, tymczasem przed momentem udało mi się jedną dostać w sklepie. To bardzo istotne dla mnie ponieważ te klika % puntków do First aid przesądza o skucesie lub klęsce mojego bulidu.

3. Czy obleganie pewnych lokacji przez złośliwych graczy jest "legalne" ? Na tankerze w San Francisco siedzi grupa cwaniaków i kroją każdego kto wchodzi na pokład.  Czy nie powinno się sankcjonować takich zagrywek ? Czy przynajmniej wzmocnic straże, bo po dwóch tygodniach gry, byle grupa obwiesi może sobie hulać do woli i rozwalić całą straż. Czy od tego nie jest town control ?

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi


1 Jet ma uzależnienie 100% i chem res nie pomaga.
2 Obecnie można użyć tylko outdorsman, repair, sience i bater.
3 Mogą robić zadymę.


Ja mam pytanko przez przypadek użyłem bluepritna do broni nie mając jeszcze profesji na 2 poziomie i w fixboyu nie widzę tej broni. Czy jak zdobędę profesje na 2 poziomie będę widział przepis na broń czy tez dałem ciała?
Radio 899

skasio

  • Posts: 15
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #689 on: September 22, 2013, 08:53:57 pm »
Czy jak zdobędę profesje na 2 poziomie będę widział przepis na broń czy tez dałem ciała?

Tak. (W celu uzyskania jednoznacznej odpowiedzi użyj opcji Szukaj, bo takie pytanie już padło. Chyba nawet nie raz.)
Dobra, niech stracę. Będzie item.
« Last Edit: September 22, 2013, 09:18:33 pm by skasio »
- This is Fallout!
- Fallout? THIS! IS! FARMVILLE!

Carebears.