April 27, 2024, 10:15:24 am
Username:

Password:

Topic: Pytania i odpowiedzi  (Read 495034 times)

Hoot

  • Posts: 117
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1305 on: October 03, 2014, 04:48:42 pm »
Jeżeli nic mnie nie myli to używa Pure Evil Interface. Możesz pobrać go stąd : http://forum.fonline-reloaded.net/index.php?topic=32.0.

Juno

  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1306 on: October 04, 2014, 11:38:56 am »
Rzeczywiście, dziękuję. : )

Pytanie co do opcji ~reroll. Gdzieś wyczytałem, że w nadchodzącym sezonie ma być ona dostępna dla każdego. Lubię skupiać się na jednej postaci, nie lubię robić altów. Chciałbym grać BG, jednak mam świadomość, że początki z taką postacią mogą być trudne, szczególnie dla świeżaka. Dlatego też wymyśliłem sobie, że BG zajmę się nieco później, rerollując. A więc pytanie co do tej opcji: czy reroll obejmuje skille otagowane, perki i traity początkowe?

Kilgore

  • Administrator
  • Posts: 1337
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1307 on: October 04, 2014, 11:46:19 am »
Tak.

Zwi3rzu

  • Posts: 9
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1308 on: October 14, 2014, 10:55:14 am »
Cześć,

Czy wipe jest planowany na 25.10.2014 i to oznacza ze zaczynamy od początku?
Pytam bo nie wiem czy jest sens sie teraz spinać na granie, troche szkoda czasu.
Jaki jest średni czas od wipe do wipe?

Zwi3rzu

Kilgore

  • Administrator
  • Posts: 1337
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1309 on: October 14, 2014, 10:59:06 am »
Wipe 25.10 jest planowany na paru innych serwerach. U nas nastąpi nieco później, na razie można spokojnie grać.
Na Reloaded od momentu startu serwera 31.08.2013 nie było jeszcze wipa.

DocAN

  • Administrator
  • Posts: 795
  • Testing FO: Reloaded
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1310 on: October 14, 2014, 11:45:16 am »
Jeszcze raz ja was pomęczę  ;)
Mam dwa pytania, pierwsze tak na prosty chłopski rozum...w podzięce za pomoc przy naprawie klienta i ogólnych porad, jak i prowadzenia gry chciałbym wam podziękować w postaci skromnego datku. Czy jest jakieś konto gdzie mogę bez sprawdzania jakiś zewnętrznych stron, po prostu wpłacił na wasze konto trochę grosza?

No i drugie pytanie, czy muszę czekać aż do wipe'a z moją postacią, czy istnieje jakaś opcja zresetowania postaci w celu poprowadzenia jej od nowa. No i czy wiąże się to z expieniem i trenowaniem jej od nowa?
W sumie muszę zmienić 3-4 perki.
Pozdrawiam  :)

Zarówno pierwszą jak i drugą kwestię możesz połączyć.
W zamian za dotację masz prawo do rerolla postaci - czyli odtworzenia jej do nowa bez konieczności expienia.

Wyślij PMke do Kilgora po szczegóły dotyczące konta.

Zwi3rzu

  • Posts: 9
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1311 on: October 14, 2014, 11:59:26 am »
Czy jak chce sam postawić baze, za pomocą construction workera to muszę mieć jakichś członków gangu?
Jeśli tak czy da sie to jakoś obejść i zrobić to samemu?
Jaka jest optymalna lokalizacja bazy coś w okolicach Hub będzie ok?
« Last Edit: October 16, 2014, 08:32:07 am by Zwi3rzu »

jaszczomb

  • Posts: 1
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1312 on: October 18, 2014, 12:57:39 pm »
Nie da się pogadać ze Smitty'em w Den. Żadnej reakcji i odpowiedzi. To jakiś bug? Nie mogę z tego powodu dostać Mr. fixit.

Zwi3rzu

  • Posts: 9
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1313 on: October 20, 2014, 08:25:02 am »
Kupiłem sobie 2 niwoników zaprowadziłem do strzeżonej kopalni...za jakis dłuższy czas poszedłem sprawdzić czy kopią i gdzieś ich wcięło o co chodzi?

worldremaker

  • Supporter
  • Posts: 419
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1314 on: October 20, 2014, 09:33:09 am »
Ktoś mógł ich zabić i zgarnąć skałki, które wykopali. Slavy najlepiej sprawdzają się przy prywatnych kopalniach.

jaws

  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1315 on: October 20, 2014, 11:35:43 am »
Witam, mam problem z odpaleniem FOnline. Pobrałem z oficjalnej strony full client'a i działam według instrukcji. Gdy próbuje załączyć aplikację pojawia się wyłącznie zarys jakiegoś okienka i na tym koniec. Mam Windows 8.

Jest na to jakiś sposób?

kudlaty

  • Supporter
  • Posts: 81
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1316 on: October 20, 2014, 01:28:01 pm »
Może ustaw tryb zgodności z xp albo 7, pewnie nic to nie da ale zawsze warto spróbować. Może pomoże też opcja 'uruchom jako administrator'. W ostateczności pobaw się ustawieniami video w kliencie. Jeśli nie robiłeś update to zrób go (updater.exe). Na razie więcej pomysłów nie przychodzi mi do głowy.
Shake ya ass
watch ya self
Shake ya ass
Show me what you workin with

jaws

  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1317 on: October 20, 2014, 03:02:44 pm »
Działa ok, dzięki.



Mam parę pytań. Czy każdy przedmiot mogę umieścić w byle jakiej skrytce(szafce, skrzynce etc.) i po pewnym czasie spokojnie sobie go odebrać, bez ryzyka, że ktoś wcześniej zwinie moje rzeczy?

Czy jest jakiś ogólny poradnik, przetłumaczone questy?


kudlaty

  • Supporter
  • Posts: 81
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1318 on: October 21, 2014, 11:52:31 am »
Przeczytaj FOnline wiki, wszystko tam jest ładnie napisane, a co do zostawiania przedmiotów w publicznych lockerach to nie radze, bo pewnie znikną bardzo szybko. Od zostawiania stuffu, samochodów itp. jest namiot / safe house ewentualnie baza.
Shake ya ass
watch ya self
Shake ya ass
Show me what you workin with

jaws

  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1319 on: October 21, 2014, 01:21:07 pm »
Dzięki, na pewno se poczytam w wolnym czasie.


Mając całkiem fajny ekwipunek jak na początkującego wyruszyłem na wschód od Hub'u...Nie warto były. Ghule od razu criticala mi zadały :/