April 29, 2024, 04:51:55 pm
Username:

Password:

Topic: Pytania i odpowiedzi  (Read 495608 times)

Gizzley

  • Posts: 1
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1245 on: May 15, 2014, 06:13:37 am »
Musisz być członkiem slaver guilda, co za tym idzie dostajesz dziarę- i już bractwo i patrole jedności wiedzą, że jesteś naprawdę spoko gościem i zaczną ci dawać kapsle przy każdym spotkaniu ;>


Slaveów spotkasz głównie na północy - traperów pod klamath, bezdomnych i dzikich pod norą, zupełnie dzikich na wybrzeżu, farmerów pod Modoc a także bootleggerów- ale ich akurat na całej mapie - w jaskiniach.


A łapiesz b. prosto- postrzeliwujesz gościa do ujemnego hp (w granicach zero do -20) i jak leży, ale jeszcze żyje (jest nieprzytomny) używasz na nim liny.
Pojawia się komunikat "He/She will make a fine slave." bądź "you failed to enslave that person." Zależnie od tego, czy bierzesz npca, który nadaje się na slave'a, czy nie .
« Last Edit: May 15, 2014, 06:15:31 am by Gizzley »

szczepX

  • Posts: 14
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1246 on: May 15, 2014, 06:35:40 am »
Ok. To już czaje tylko jeszcze jedno. Jaki built zrobić na 2 slave'ów do kopalni? Czy trzeba też wpuścić do kopali merców do obstawy. Chodzi mi o ilość CH jaką wziąć i inne staty/skille. Chcę go używać tylko do wydobywania surowców.

Corax

  • Supporter
  • Posts: 353
  • Ultimate Crafter
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1247 on: May 15, 2014, 08:51:26 am »
Ok. To już czaje tylko jeszcze jedno. Jaki built zrobić na 2 slave'ów do kopalni? Czy trzeba też wpuścić do kopali merców do obstawy. Chodzi mi o ilość CH jaką wziąć i inne staty/skille. Chcę go używać tylko do wydobywania surowców.
Byle jaki, który nie ma traitów Loner i/lub Good Natured. I nie trzeba żadnych merców. Sa oni potrzebn jeśli chcesz mieć więcej niż 2 slavów na jednej postaci, ale mogą być gdziekolwiek.
Iloś slavów= 2+ ilość merców/companionów

szczepX

  • Posts: 14
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1248 on: May 20, 2014, 06:13:50 am »
Chcę sobie zrobić snajpera. Spotkałem się z kilkoma różnymi SPECIAL-ami i część z nich zaczyna się nawet od ST 1.

Pomóżcie proszę stworzyć jakiegoś takiego snajpera bardziej pod PvE który nie musi za dużo przyćpać bo nie chce mi się targać tego wszystkiego.
Odnośnie wymaganej ST przy broni - czy brak wymaganej ST dla danej broni spowoduje tylko spadek celności i można to nadrobić % do umiejętności czy też nie będę mógł jej używać w ogóle.

ravenp

  • Posts: 91
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1249 on: May 20, 2014, 07:39:35 am »
1 str spowoduje spadek celnosci ktory nadrobisz skillem (ok.250)

szczepX

  • Posts: 14
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1250 on: May 20, 2014, 08:26:25 am »
1 str spowoduje spadek celnosci ktory nadrobisz skillem (ok.250)

A perk weapon handling będzie pomocny czy raczej zostawić sobie miejsce na inny.

Do skilla 250 pewnie by się 10 INT przydało i skill educated. A czy tymczasowe podniesienie INT jakims dopalaczem skutkuje większą ilością SP?

ravenp

  • Posts: 91
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1251 on: May 20, 2014, 08:33:33 am »
podniesienie inta nic nie da co do 250 do 24 lvl sie wyrobisz z ok 3 inta

Darksider

  • Supporter
  • Posts: 59
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1252 on: May 20, 2014, 09:28:09 pm »
przy int 3 skill na poziomie 250 zdobedziesz na 32 lvl. Niestety zmartwię cię i do takiej siły najlepiej mieć 300% skilla, który przy takiej inteligencji osiągniesz - o ile się nie mylę na 45 lvl.
Niestety 3 int to już i tak dużo na snajpera ponieważ build wymaga  4 staty na maxa co zmusza zostawienie 3 pozostałych na minimum.

duh7

  • Posts: 47
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1253 on: June 19, 2014, 12:50:10 pm »
Czy forum obsługuje dodawanie obrazków czy jest to opcja wyłączona dla forumowiczów?

Bacia

  • Posts: 9
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1254 on: July 09, 2014, 11:20:19 am »
Mam pytanie odnośnie tworzenia gildii. Ilu potrzeba mieć w grupie ludzi by można takową bazę nabyć. Czytałem że potrzeba od 2 do 3 osób i 10 tys. Kapsli na start. Podchodzę blisko z osobami do wynajęcia inżyniera i wciąż mi mówi że mam w grupie za mało osób.

Corax

  • Supporter
  • Posts: 353
  • Ultimate Crafter
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1255 on: July 09, 2014, 11:46:55 am »
Mam pytanie odnośnie tworzenia gildii. Ilu potrzeba mieć w grupie ludzi by można takową bazę nabyć. Czytałem że potrzeba od 2 do 3 osób i 10 tys. Kapsli na start. Podchodzę blisko z osobami do wynajęcia inżyniera i wciąż mi mówi że mam w grupie za mało osób.
Z tego co pamiętam można być samemu. A gdybym się mylił to czy inne osob są z tobą w party? Znaczy się czy cię otagowały?

Darksider

  • Supporter
  • Posts: 59
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1256 on: July 09, 2014, 12:10:38 pm »
Ja kiedyś zakładałem gang z ziomkiem i kupowaliśmy baze to musiał mieć 2 ludzi otagowanych na nim, wtedy dopiero mógł zarezerwować sobie nazwę. Nie jestem na 100% pewien ale chyba 3 ludzi to minimum (z czego tych 2 może stać na off więc jak zrobisz fast relog to też założysz gang :P)

kiszon

  • Posts: 114
  • Bang Bang Smash
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1257 on: July 09, 2014, 12:17:34 pm »
z tego co pamiętam to wystarczy jedna osoba :P ale też nie jestem pewien :P

mojuk

  • Posts: 332
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1258 on: July 09, 2014, 01:26:12 pm »
Mam pytanie odnośnie tworzenia gildii. Ilu potrzeba mieć w grupie ludzi by można takową bazę nabyć. Czytałem że potrzeba od 2 do 3 osób i 10 tys. Kapsli na start. Podchodzę blisko z osobami do wynajęcia inżyniera i wciąż mi mówi że mam w grupie za mało osób.

Wystarczy jedna osoba - Ty.
Może to się przyda:
:facepalm

worldremaker

  • Supporter
  • Posts: 419
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1259 on: July 09, 2014, 04:09:14 pm »
Mam pytanie odnośnie tworzenia gildii. Ilu potrzeba mieć w grupie ludzi by można takową bazę nabyć. Czytałem że potrzeba od 2 do 3 osób i 10 tys. Kapsli na start. Podchodzę blisko z osobami do wynajęcia inżyniera i wciąż mi mówi że mam w grupie za mało osób.
Wystarczysz tylko Ty, ALE:
- zakładając gildię nie możesz być w żadnej innej, nawet komputerowej - aby się dowiedzieć w jakiej gildii jesteś wpisz w linii chatu polecenie ~factioninfo - jeśli MSGBox pokaże Tobie, że jesteś w jakiejś gildii to musisz z niej zrezygnować,
- musisz wybierać nazwę, która ukaże się na MSGBox po wpisaniu komendy ~freefactionnames (naciśnij F2, aby zapisać log do pliku tekstowego w katalogu FOnline) - jeśli żadna z nazw Tobie nie odpowiada zaproponuj dodanie swojej w temacie http://forum.fonline-reloaded.net/index.php?topic=45.0
« Last Edit: July 09, 2014, 05:58:33 pm by remek »