April 29, 2024, 04:49:34 pm
Username:

Password:

Topic: Pytania i odpowiedzi  (Read 495529 times)

Prayer

  • Guest
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #585 on: September 14, 2013, 09:28:35 am »
Mam pytanie
zgubilem kluczyk do Wagonu ( krowa z przyczepa ) i bylem wstanie zlockpickowac krowe ale nie jest wstanie zlockpickowac bagaznika. Da rade w ogole ?
Można bez problemu rozbroić zamek w bagażniku. Kup sobie extanded lockpicks albo umów się ze mną to Ci dam :)

Marcin_PL

  • Posts: 15
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #586 on: September 14, 2013, 09:32:14 am »
Mam pytanie
zgubilem kluczyk do Wagonu ( krowa z przyczepa ) i bylem wstanie zlockpickowac krowe ale nie jest wstanie zlockpickowac bagaznika. Da rade w ogole ?
Można bez problemu rozbroić zamek w bagażniku. Kup sobie extanded lockpicks albo umów się ze mną to Ci dam :)

a to ile potrzeba ? moj kolega ma 125 + skrzynke i dalej nic :3

Fahrenheit

  • Posts: 65
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #587 on: September 14, 2013, 10:04:22 am »
Ludzie, jak ogarnąć ten bunkier za 350k? wiem już że jest quest na to, itd. Wczoraj paru z nas próbowało znaleźć odpowiednią opcję dialogową, ale jej tam po prostu nie ma... byliśmy u gościa z junktown, z kasą, piwem itd i mieliśmy tylko możliwość kupić bazy za 30, 40 i 50k. Halp

Prayer

  • Guest
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #588 on: September 14, 2013, 12:01:50 pm »
Mam pytanie
zgubilem kluczyk do Wagonu ( krowa z przyczepa ) i bylem wstanie zlockpickowac krowe ale nie jest wstanie zlockpickowac bagaznika. Da rade w ogole ?
Można bez problemu rozbroić zamek w bagażniku. Kup sobie extanded lockpicks albo umów się ze mną to Ci dam :)

a to ile potrzeba ? moj kolega ma 125 + skrzynke i dalej nic :3

150 Lockpick + extanded lockpick set i powinno za którymś razem dać radę.

Marcin_PL

  • Posts: 15
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #589 on: September 14, 2013, 01:30:25 pm »
mam jeszcze jedno pytanie

moj kolega robil misje kuriera dla Gunrunners. Raz zgninal, stracil przesylke, i wrocil aby powiedziec ze ja stracil. Teraz za kazdym razem karzą mu spadać.
mozna to jakos naprawic ?

paco

  • Posts: 250
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #590 on: September 14, 2013, 01:49:07 pm »
1. ~deleteself hasło
2. Zrób postać od nowa
3. Tym razem nie zchrzań questa ;)

Albo zamiast pkt 2 i 3 po prostu nie rób questa.
<wimp> crucify apaco and paco for telling you how to use a computer and get on irc
Quote from: Carl von Clausewitz
War is such a dangerous business that mistakes that come from kindness are the very worst.

Fahrenheit

  • Posts: 65
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #591 on: September 14, 2013, 02:18:07 pm »
Ponawiam pytanie: gdzie trzeba iść i co zrobić w quescie na bunkier? zdaje mi się, że quest mam aktywny ale nie wiem co dalej.

Tutkarz

  • Posts: 20
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #592 on: September 14, 2013, 02:26:38 pm »
Ponawiam pytanie: gdzie trzeba iść i co zrobić w quescie na bunkier? zdaje mi się, że quest mam aktywny ale nie wiem co dalej.

Pip-Boy->Status, tam masz listę aktywnych i ukończonych questów oraz ich krótki opis. Na przyszłość czytaj dialogi ;) Wydaje mi się, że ludzie raczej niechętnie będą się dzielić wiedzą o takich rzeczach jak bunkier.

jacky

  • Supporter
  • Posts: 344
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #593 on: September 14, 2013, 02:32:23 pm »
mam jeszcze jedno pytanie

moj kolega robil misje kuriera dla Gunrunners. Raz zgninal, stracil przesylke, i wrocil aby powiedziec ze ja stracil. Teraz za kazdym razem karzą mu spadać.
mozna to jakos naprawic ?

Z tego co pamietam to za pare h (chyba3) powinieneś być w stanie wziąć ten quest od nowa. Nie jest to quest "raz zjebiesz to koniec" jest to powtarzalny quest

Prayer

  • Guest
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #594 on: September 14, 2013, 03:20:59 pm »
Jak wygląda kwestia implantów? Czytałem o nich na wiki, potem na forum ktoś informował, że nie zostały jeszcze zaimplementowane, a w grze aż huczy pomiędzy graczami wymieniającymi informacje. Podobno w SF można kupić implant dodający na stałe 20hp, inne crafcić... czy ktoś mógłby rozjaśnić tę kwestię?

Perteks

  • Wiki Editor
  • Posts: 425
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #595 on: September 14, 2013, 03:27:16 pm »
Jak wygląda kwestia implantów? Czytałem o nich na wiki, potem na forum ktoś informował, że nie zostały jeszcze zaimplementowane, a w grze aż huczy pomiędzy graczami wymieniającymi informacje. Podobno w SF można kupić implant dodający na stałe 20hp, inne crafcić... czy ktoś mógłby rozjaśnić tę kwestię?
Implanty da się zdobyć z dungeonów których jeszcze niema w grze, lub z specjalnym GM aukcji.

Zmor

  • Posts: 18
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #596 on: September 14, 2013, 03:33:01 pm »
za 100k, combat armor i modul implanta doktorek w san francisco wszczepia ci ladnie i bez blizny

dharo

  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #597 on: September 14, 2013, 03:50:48 pm »
Jak szybko zdobyć reputacje u Gun Runners?

Fahrenheit

  • Posts: 65
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #598 on: September 14, 2013, 03:56:23 pm »
Ponawiam pytanie: gdzie trzeba iść i co zrobić w quescie na bunkier? zdaje mi się, że quest mam aktywny ale nie wiem co dalej.

Pip-Boy->Status, tam masz listę aktywnych i ukończonych questów oraz ich krótki opis. Na przyszłość czytaj dialogi ;) Wydaje mi się, że ludzie raczej niechętnie będą się dzielić wiedzą o takich rzeczach jak bunkier.

Sprawdzałem już, ogarniam na tyle żeby wiedzieć że w pip boyu są aktywne questy... ale tego po prostu nie ma. I co to za tajemnica, cholera?

3.14

  • Posts: 135
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #599 on: September 14, 2013, 04:09:38 pm »
Jak szybko zdobyć reputacje u Gun Runners?
Sprzedaj im milion rakiet.
I may be broke, but I ain't broken (just twisted).