April 29, 2024, 04:46:48 pm
Username:

Password:

Topic: Pytania i odpowiedzi  (Read 495456 times)

BurstDeath

  • Posts: 68
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1230 on: May 09, 2014, 10:57:20 am »
Panowie a wytłumaczyłby mi ktoś czy są książki żeby podnieść energy weapons? a jeżeli nie (bo tak wynika z wiki) to ile postać z inteligencją 3 może osiągnąc w energy weapons? (bo nie wiem jakie są potem przeliczniki i jestem ciekaw poprostu gdybym ładował skill pointsy tylko w energy weapons to ile mogę osiągnąć
3 inta daje ci 11 skill pointów co level i twoja postać zmienia zdania na bullshit typu "stich meh!" zamiast fa/first aid i to tyle jeżeli chodzi o inteligencje (jeżeli coś przoczyłem to mnie k*** poprawcie ;p), co do EW to możesz osiągnąć maksymalnie 300% ew niezależnie od inteligencji.

Darksider

  • Supporter
  • Posts: 59
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1231 on: May 09, 2014, 11:28:09 am »
Książkami podniesiesz tylko repair, science, barter, outdorsman. O ile się nie mylę to skill na 300% przy inteligencji 3 osiąga sięna 45 lvl.

Dziadzio

  • Posts: 10
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1232 on: May 09, 2014, 11:30:51 am »
a jak jest z perkami? muszę pierwszego perka wybrać na 3 lvl czy mogę poczekać do 4 lvl?

Corax

  • Supporter
  • Posts: 353
  • Ultimate Crafter
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1233 on: May 09, 2014, 11:40:20 am »
a jak jest z perkami? muszę pierwszego perka wybrać na 3 lvl czy mogę poczekać do 4 lvl?
Musiszz go wydać przed dostaniem kolejnego, czyli przed osiągnieciem 6 poziomu.(8. jeśli wziąłeś skilled)

szczepX

  • Posts: 14
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1234 on: May 10, 2014, 09:54:48 am »
Czy wiecie co się dzieje z serwerem? Nie można się zalogować.


Corax

  • Supporter
  • Posts: 353
  • Ultimate Crafter
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1235 on: May 10, 2014, 10:35:00 am »
Czy wiecie co się dzieje z serwerem? Nie można się zalogować.
dokładnie to ty nie możesz się zalogować,
u mnie wszystko działa

sprawdź czy masz wszystko w porządku z netem
wcześniej ci się dobrze łączyło?

szczepX

  • Posts: 14
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1236 on: May 10, 2014, 11:00:33 am »
Czy wiecie co się dzieje z serwerem? Nie można się zalogować.
dokładnie to ty nie możesz się zalogować,
u mnie wszystko działa

sprawdź czy masz wszystko w porządku z netem
wcześniej ci się dobrze łączyło?

Rano działało OK. Później, po ok. 2h przestało się logować, lub czasami się zalogowało ale lokacja (GunRunners) była pozbawiona NPC, nie można było otworzyć drzwi.
Teraz na przykład zaczęło się logować ale wróciło do ekranu startowego. Ponowienie logowania - informacja "It was not possible to connect to server"

Corax

  • Supporter
  • Posts: 353
  • Ultimate Crafter
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1237 on: May 10, 2014, 11:57:13 am »
To nie wiem, może ci net szwankuje?
Proponuje stare informatyczne rozwiązanie:
A próbował pan wyłączyć i włączyć komputer ponownie?
Albo usuń cashe
albo reinstaluj gre

szczepX

  • Posts: 14
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1238 on: May 10, 2014, 05:24:31 pm »
Samo się naprawiło :) w każdym bądź razie.

szczepX

  • Posts: 14
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1239 on: May 13, 2014, 12:03:24 pm »
Poszukuje gracza "suszeq" - rozmawialiśmy i miałem się skontaktować na radio ale niestety nie potrafię opanować tego czegoś. Niby włączam, ustawiam kanał, daje oba przyciski na ON i pokrętła na "wszędzie". Piszę  shift+enter - i nic,  ja odbieram komunikaty ale nikt mnie nie słyszy. Poza tym jak próbuję pisać z ctrl to też nie piszę na czerwono tylko normalnie.
Co robić?

Darksider

  • Supporter
  • Posts: 59
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1240 on: May 14, 2014, 09:56:21 am »
/r tekst

szczepX

  • Posts: 14
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1241 on: May 14, 2014, 04:34:24 pm »
Mam 100k kapsli. Czy warto zainwestować w swoją własną kopalnie? Lubie krafcić, gram sam wiec na obstawę w innych kopalniach nie mam co liczyć. Czy mogę komuś innemu dać dostęp do kopalni ewentualnie i czy później go że tak powiem anulować?

Corax

  • Supporter
  • Posts: 353
  • Ultimate Crafter
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1242 on: May 14, 2014, 04:45:21 pm »
Tak, nawet bardzo się opłaca. Szczerze to nawet za bardzo(jesli wstawisz tam slavy a nie kopiesz ręcznie).
Tak, wystarczy że go do niej zaprowadzisz i bedzie ją widział cały czas
Nie, niestety jak już pozna jej lokację to jedyną opcją na zabranie mu dostępu do niej jest jej zniszczenie poprzez kupno nowej.

Shamessa

  • Posts: 201
  • Freelancer
    • View Profile
    • Rulers and Empires
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1243 on: May 14, 2014, 06:48:55 pm »
zdecydowanie tak: prywatna kopalnia średnio daje ci po 2,5k HQ rzeczy i okolo 700 zwyklych. Wsadz do nich 2 slavsów (nie więcej!) i nakaż im kopać. Spawdzac co kilka godzin czy nie utknęli. Po tygodniu zabierz ich do namiotu, ustaw obok biurka i pokaż jak działa P90 z bliska :)
Freelancer

szczepX

  • Posts: 14
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1244 on: May 15, 2014, 05:31:28 am »
Tak bede robił właśnie tylko ... na swoim supporcie jak na złość wziąłem skill "loner" no i chyba nie mogę mieć slave'a anie followera. No chyba że da się to ominąć jakoś.
1. A w ogóle to żeby mieć slave'a trzeba się zapisać w Den do gildii? Jak zrozumiałem z opisu na wiki to nie trzeba ale kto będzie łapał slave'ów będzie ścigany przez gildie.
2. Jak się łapie takiego slave'a i kogo można złapać i w jakich okolicach najlepiej.