April 29, 2024, 04:44:42 pm
Username:

Password:

Topic: Pytania i odpowiedzi  (Read 495384 times)

Piotreq

  • Guest
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1185 on: March 27, 2014, 11:28:08 am »
Jak wypisać się z Bractwa Stali? Udało mi się tam dostać, ale jednak wolę wrócić do Nuka Rangers ;D

Corax

  • Supporter
  • Posts: 353
  • Ultimate Crafter
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1186 on: March 27, 2014, 11:43:04 am »
skorzystaj z terminala w jednym z ich "posterunków" w NRC/klamath/SF

LonleyDick

  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1187 on: March 28, 2014, 11:39:55 pm »
PYTANIE WIECZORNE :czy dwie postacie moga korzystac zx jednego namiotu???y????? yyyy

mojuk

  • Posts: 332
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1188 on: March 28, 2014, 11:46:16 pm »
Tylko jeśli są innej płci. Pedałowanie nie jest wspierane na Reloaded.

Z jednego namiotu może mieć dostęp nieskończenie wiele postaci, dorzuć drewno do ogniska (chyba 3 sztuki) i zrób mapę. Każda postać, która przeczyta tę mapę będzie widziała namiot. Uważaj, żeby nie zgubić mapy lub nie dać niezaufanym osobą.
:facepalm

BurstDeath

  • Posts: 68
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1189 on: March 29, 2014, 12:07:33 am »
Tylko jeśli są innej płci. Pedałowanie nie jest wspierane na Reloaded.

Z jednego namiotu może mieć dostęp nieskończenie wiele postaci, dorzuć drewno do ogniska (chyba 3 sztuki) i zrób mapę. Każda postać, która przeczyta tę mapę będzie widziała namiot. Uważaj, żeby nie zgubić mapy lub nie dać niezaufanym osobą.
;D
Musisz zrobić mapę do tego namiotu, najpierw używasz drewna na ognisku i później wybierasz w opcji dialogowej że chcesz stworzyć mapę.
PS. nigdy bierz jej ze sobą i nie udostępniaj namiotu jakimś graczą których nie znasz....

LonleyDick

  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1190 on: March 29, 2014, 07:06:46 am »
to sa  moje postacie nie bedzie multikonta albo cos w tym stylu??:)

Vest

  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1191 on: March 31, 2014, 07:20:18 pm »
Mam pytanie, ile jest exp za zabicie endless walker? Porwałem się z motyką na słońce i mnie zabił 3 razy już i nie wiem czy próbować dalej czy lepiej trochę pograć dłużej i dopiero :o W wiki wyczytałem że nic nie niesie ze sobą. Dźwięki wydaje jakby był mechaniczny.

Generalnie po północy w zonie 39:1 (prawy górny róg mapy) można spotkać takie coś. Po uszkodzeniu jednej nogi ma 10 AP, uderza za 2 AP, dźwięki jakby był robotem. Nie udało mi się zabić ale raz już był almost dead. W sumie to wygląda jakby on miał dwie tury, bo idzie zwiesza się i znów drugi raz.

BurstDeath

  • Posts: 68
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1192 on: April 01, 2014, 12:41:54 pm »
Mam pytanie, ile jest exp za zabicie endless walker? Porwałem się z motyką na słońce i mnie zabił 3 razy już i nie wiem czy próbować dalej czy lepiej trochę pograć dłużej i dopiero :o W wiki wyczytałem że nic nie niesie ze sobą. Dźwięki wydaje jakby był mechaniczny.

Generalnie po północy w zonie 39:1 (prawy górny róg mapy) można spotkać takie coś. Po uszkodzeniu jednej nogi ma 10 AP, uderza za 2 AP, dźwięki jakby był robotem. Nie udało mi się zabić ale raz już był almost dead. W sumie to wygląda jakby on miał dwie tury, bo idzie zwiesza się i znów drugi raz.
zabił cię  :o

wystarczy go zhexować w Real Time i po sprawie, daje chyba 300 expa

jawox

  • Posts: 18
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1193 on: April 09, 2014, 04:43:05 pm »
Jak mogę zdobyć support perka "educated". Bo ni diabła nie mogę tego zrobić.

Byłem w bibliotece w Boneyardzie, zszedłem do piwnicy i wszedłem do pomieszczenia gdzie na ścianie wisi płachta ze znakem (emblem)  Followers of apocalypse.

Zagadałem do babki ale jedyna opcja dialogowa to :

-Hello again. What can i do for you?
- Nothing. Goodbye.

W wymaganiach na wiki wyczytałem, że trzeba mieć INT na 8 i science na minimum 100%

Science miałem na 100%, a INT na 7, więc łyknąłem Mentaty. INT wskoczyło na 9 ale i tak nie mam innych opcji dialogowych.

SIC! na dodatek przy pierwszej próbie zaćpania już się uzależniłem. Przez co INT spadnie mi do 6 punktów.

Czy w związku z tym będę otrzymywał mniej punktów do rozdania przy każdym awansie?

I jeszcze jedno pytanko. Jeśli dobrze zrozumiałem to na wiki  napisano że uzależnienie trwa 20 h. Chodzi o godziny rzeczywiste, czy też godziny odliczane przez zegar gry?
« Last Edit: April 09, 2014, 04:47:16 pm by jawox »

BB.

  • Posts: 299
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1194 on: April 09, 2014, 05:08:20 pm »
Science miałem na 100%, a INT na 7, więc łyknąłem Mentaty.
Liczy się tylko bazowa cecha. Jedynie implant ci umożliwi wzięcie tego perka (podwyższa cechę na stałe).
SIC! na dodatek przy pierwszej próbie zaćpania już się uzależniłem. Przez co INT spadnie mi do 6 punktów. (...) Jeśli dobrze zrozumiałem to na wiki  napisano że uzależnienie trwa 20 h.
Addict daje ci tylko -1AP na rzeczywistą godzinę (postać musi być zalogowana).

jawox

  • Posts: 18
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1195 on: April 09, 2014, 05:16:40 pm »
Czyli jak? Po 1 rzeczywistej godzinie (gdy postać jest zalogowana) addict mi zniknie i efekty po nim tez?

I zaraz kolejne pytanie:

Czy RadAway oraz Antidote WOGULE działają? Bo po zażyciu pojawia się owszem komunikat, że poziom promieniowania czy też zatrucia spadł ale liczby w lewym górnym rogu mówią zupełnie co innego.
« Last Edit: April 09, 2014, 05:22:24 pm by jawox »

Corax

  • Supporter
  • Posts: 353
  • Ultimate Crafter
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1196 on: April 09, 2014, 05:59:10 pm »
Czy RadAway oraz Antidote WOGULE działają? Bo po zażyciu pojawia się owszem komunikat, że poziom promieniowania czy też zatrucia spadł ale liczby w lewym górnym rogu mówią zupełnie co innego.

Tak działają. Andidote od razu i do bólu, a RadAway dziła rozciągle w czasie i można zażyć tylko dwie dawki na raz i trzeba czekać tak koło 10-15 minut(nie pamiętam dokładnie)

Loosiek

  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1197 on: April 10, 2014, 05:13:10 pm »
Uszanowanko.

Nie napotkałem na poprzednich stronach takiego info, jeżeli jednak było - to przepraszam.

Czy luck ma wpływ na % wycraftowania np. combat armora z bonusem (improved itp.)
Czy w ogóle jakikolwiek parametr ma wpływ na to ala % repair etc. Czy jednak pojawienie się bonusa w stworzonym przedmiocie jest w 100% losowe i nie zależy od niczego?

Z góry dziękuje za rozwianie wątpliwości, peace.

Corax

  • Supporter
  • Posts: 353
  • Ultimate Crafter
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1198 on: April 10, 2014, 05:22:50 pm »
100% "losowe"

Darksider

  • Supporter
  • Posts: 59
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1199 on: April 15, 2014, 01:03:04 pm »
Jest z góry określona szansa na stworzenie przedmiotu o określonej ilości bonusów, wygląda to tak:

number of buffs:
1 - Quality (25% chance)
2 - Improved (12% chance)
3 - Superior (7% chance)
4 - Advanced (3% chance)
5 - Unique (1% chance)

Bonusy są losowe. Ale milej jest mieć 5 bonów niż jeden :)
« Last Edit: April 15, 2014, 01:13:38 pm by SoulRak3r »