April 29, 2024, 04:46:19 pm
Username:

Password:

Topic: Pytania i odpowiedzi  (Read 495443 times)

glosn1k

  • Posts: 63
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #405 on: September 08, 2013, 12:42:33 pm »
Ile 1 książka daje % umiejętności?
Do ilu % można używać?
« Last Edit: September 08, 2013, 12:50:47 pm by glosn1k »

DocAN

  • Administrator
  • Posts: 795
  • Testing FO: Reloaded
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #406 on: September 08, 2013, 01:02:48 pm »
Czy z żołnierzy Enklawy albo bractwa stali wypadają pancerze wspomagane? Czy tak jak w Fallout 2 pancerzy wspomaganych nie da się zdobyć z przeciwnika?

Nie wypadają.

44LAMER

  • Posts: 7
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #407 on: September 08, 2013, 01:25:15 pm »
Czy na perka Dodger+ potrzebna jest umiejętność Dodger? I czy jak już się wzięło Dodger+ to czy ten perk działa bez dodger?

Jessie

  • Posts: 4
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #408 on: September 08, 2013, 02:32:23 pm »
Wchodzę sobie dzisiaj do Crimson Caravan w Hub i pytam o robotę. Już wcześniej tak robiłem i miałem gadać z caravan leaderem przy wyjściu, tyle, że go tam nie ma, więc jakiś bug, ale ja nie o tym. Tym razem babka w CC mnie zj*bała, że ćpunów nie przyjmują (chwilę wcześniej łyknąłem sobie Nuke Cole). No to wybieram bodajże jedyną opcję dialogu, że nie jestem ćpunem czy coś w tym stylu po czym wszyscy w budynku zaczynają do mnie strzelać, ze strażnikami miejskimi włącznie. Tracę cały najlepszy ekwipunek jaki miałem. To tak ma być czy to jakiś bug? Bo jeśli tak ma być to jakiś skończony debilizm jest. Jeśli jakiś NPC mnie atakuje bez powodu to chociaż strażnicy miejscy by się nie wtrącali. Gdzie tu realizm? To samo miałem w Sandy Sand u Dustiego. Jakiś typ NPC się pruje że chce się lać na pieści to mówię ok. Zaczyna mnie lać i nagle wpada policja i przeprowadza na mnie egzekucje a typa zostawia w spokoju. Jakaś głupota, zero realizmu i pułapki na graczy pojawiające się bez ostrzeżenia i bez żadnego możliwego rozwiązania tylko dlatego że zaczynam dialog z NPC.

Uwierz

  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #409 on: September 08, 2013, 02:44:02 pm »
Wchodzę sobie dzisiaj do Crimson Caravan w Hub i pytam o robotę. Już wcześniej tak robiłem i miałem gadać z caravan leaderem przy wyjściu, tyle, że go tam nie ma, więc jakiś bug, ale ja nie o tym. Tym razem babka w CC mnie zj*bała, że ćpunów nie przyjmują (chwilę wcześniej łyknąłem sobie Nuke Cole). No to wybieram bodajże jedyną opcję dialogu, że nie jestem ćpunem czy coś w tym stylu po czym wszyscy w budynku zaczynają do mnie strzelać, ze strażnikami miejskimi włącznie. Tracę cały najlepszy ekwipunek jaki miałem. To tak ma być czy to jakiś bug? Bo jeśli tak ma być to jakiś skończony debilizm jest. Jeśli jakiś NPC mnie atakuje bez powodu to chociaż strażnicy miejscy by się nie wtrącali. Gdzie tu realizm? To samo miałem w Sandy Sand u Dustiego. Jakiś typ NPC się pruje że chce się lać na pieści to mówię ok. Zaczyna mnie lać i nagle wpada policja i przeprowadza na mnie egzekucje a typa zostawia w spokoju. Jakaś głupota, zero realizmu i pułapki na graczy pojawiające się bez ostrzeżenia i bez żadnego możliwego rozwiązania tylko dlatego że zaczynam dialog z NPC.

Quote
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #401 on: Today at 02:03:01 PM »
andrew_: questa caravan guard bierze się w każdej z lokacji przez które przejeżdżają przy głównym wejściu przy gridzie. Gdy karawana jest w mieście, stoi tam koleś w Combat Armorze u którego można się zapisać. żadne dziewczyny z crimson itp.

- a co do realizmu, mhm to może być tysiąc opcji. Np. że ta laska to kochanka jakiegoś policjanta, albo żona, albo córka, tak samo z tym typem w NCR. Może ma jakies układy, wiesz np dostarcza im jet w zamian za ochronę dlatego taki w mordzie wyszczekany? ;p Swoją drogą miałem dla BoS ok. 700 repy a itak mnie atakowali w random ecounterach gdy za blisko podszedlem. To samo w ich bazie - dotkniesz nie tych drzwi co trzeba i... koniec.

Jessie

  • Posts: 4
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #410 on: September 08, 2013, 02:57:42 pm »
No z tym, że należysz do BoS a oni strzelają do ciebie na pustkowiach jak podejdziesz to też jest bezsensu i powinno być zmienione. Jak widzisz strażników przy drzwiach to raczej normalne, że możesz nie mieć wstępu, wystarczy podejść do strażnika i zagadać to ci powie jeśli wejść nie możesz, więc tutaj według mnie jest wszystko ok. Natomiast to co mnie spotkało u CC to już skończona głupota. Wydałem na siebie wyrok bo napiłem się Coli i zapytałem o robotę.

A co do tego Caravan Guarda to wiem o tej opcji ale oni pracują dla Far Go Traders, a nie dla Crimson Caravans więc to nie o to a quest u CC jest zbugowany.
« Last Edit: September 08, 2013, 02:59:23 pm by Jessie »

Andrew_

  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #411 on: September 08, 2013, 03:20:09 pm »
mam kolejne pytanie od newbie - skąd wziąć brahmina,

Perteks

  • Wiki Editor
  • Posts: 425
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #412 on: September 08, 2013, 03:25:05 pm »
mam kolejne pytanie od newbie - skąd wziąć brahmina,
Złapać używając liny na encounterze, lub kupić

glosn1k

  • Posts: 63
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #413 on: September 08, 2013, 03:59:20 pm »
Czy frakcje można opuścić, czy zostajemy z nią do końca gry?

BCS

  • Posts: 132
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #414 on: September 08, 2013, 04:18:06 pm »
Ile jest warty Alien Blaster?
I czy po wykonaniu wszystkich zadań dla BoS mogę nadal zdobywać Faction Pointsy, i czy będę wtedy mógł za nie kupować lepsze itemy niż ma sprzedawca w bunkrach w miastach?

Cerberix

  • Posts: 178
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #415 on: September 08, 2013, 04:54:30 pm »
Ile jest warty Alien Blaster?

Ktoś na aukcji już sprzedawał, tylko nie wiem za ile. Według wiki, bazowa cena to 10k. Druga kwestia jest taka jak często można znaleźć taką broń, jeśli special encounter to ok, ale jak w zwykłych lockerze na encounterze, to już gorzej. :P Broń jak dla mnie tylko do zastosowań kolekcjonerskich, tak było na 2238.

UbaBuba

  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #416 on: September 08, 2013, 05:13:33 pm »
Do ktorego lvl leca skill pointy?

BCS

  • Posts: 132
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #417 on: September 08, 2013, 05:16:01 pm »
Skill pointsy lecą cały czas, nie ma ograniczenia levelowego.

44LAMER

  • Posts: 7
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #418 on: September 08, 2013, 05:30:40 pm »
Czy na perka Dodger+ potrzebna jest umiejętność Dodger? I czy jak już się wzięło Dodger+ to czy ten perk działa bez dodger?
Ponawiam pytanie.

glosn1k

  • Posts: 63
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #419 on: September 08, 2013, 05:32:54 pm »
Czy frakcje można opuścić, czy zostajemy z nią do końca gry?