April 29, 2024, 04:45:37 pm
Username:

Password:

Topic: Pytania i odpowiedzi  (Read 495417 times)

UbaBuba

  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #390 on: September 08, 2013, 01:34:22 am »
Czyli majac 2 x Bonus Ranged Damage i 1 x More Ranged Damage (lacznie +7 do dmg z ranged weapons), burst z Avenger Minigun (40 pociskow na serie) walil by minimalnie z samego bonusu perkow za 280?
Cos za duze te liczby mi sie wydaja, bo sredni dmg by wypadal na 400+ w gracza.

BCS

  • Posts: 132
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #391 on: September 08, 2013, 01:55:43 am »
Tak, nie zapominajmy jednak o czymś takim jak odległość w jakiej się stoi + pancerze, perki itp. (Chyba że się mylę, ale nie wydaje mi się).

I jeszcze mam pytanko, posiadałem Companiona, jednak poległ on w nierównej walce z wysłannikami Enclavy (tak to jest jak rzuca się z nożem do ziemniaków na gości z wyrzutniami torped termo-nuklearnych). Nie miałem ustawionego miejsca respawnu, i teraz gościa nie ma, ale nadal zajmuje mi on moje party points, przez co nie moge zwerbować kolejnego sługusa-samobójcy... i mean, przyjaciela. Co w takiej sytuacji zrobić?

K nieważne, mój niewolnik samobójca zrespił się w hotelu, gdy go wynająłem.


Ok, inne pytanie, czy item Alien Blaster jest bardzo rzadki? Jakie są szanse na jego znalezienie? Jest on cenny? I czy dobry na tle innych broni?
« Last Edit: September 08, 2013, 05:17:45 am by BCS »

Zmor

  • Posts: 18
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #392 on: September 08, 2013, 07:01:18 am »

- Czy perk Silenth Death działa tylko podczas włączonego trybu Sneak, czy wystarczy zajsc wroga od tylu bez wlączonego snake?


musisz miec aktywnego sneaka

glosn1k

  • Posts: 63
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #393 on: September 08, 2013, 08:01:14 am »
Czy ten server jest prowadzony przez polaków? Czy adnimistracja dostaje coś za prowadzenie servera czy jest to forma hobby?

Tutkarz

  • Posts: 20
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #394 on: September 08, 2013, 08:05:08 am »
Ponawiam pytania:
1. Czy w bazie DIY można mieć Advanced Workbench?
2.
Quote from: FOnline: Reloaded Wiki
An enemy could enter your base if (...) they sneak and tag on a faction member and follow them back to the base
Te oznaczenie członka bazy można jakoś wykryć?
3. Jeśli panowie foreworkerzy zginą podczas podróży to trzeba płacić jeszcze raz?

Mam nadzieję, że znajdzie się znawca :)

Cerberix

  • Posts: 178
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #395 on: September 08, 2013, 08:05:33 am »
Czy ten server jest prowadzony przez polaków? Czy adnimistracja dostaje coś za prowadzenie servera czy jest to forma hobby?

Serwer prowadzony jest przez Polaków. Z racji tego, że gra wykorzystuje grafiki z Fallouta 1, 2 to jest to hobby. Licencja na grafiki należy do Bethesdy, nie jest własnością teamu FOnline: Reloaded. Tak samo engine użyty do gry (FOnline engine), jest własnością cveta, nie mam pewności co do komercyjnych zastosowań. Także w FOnline nigdy nie ukażą się elementy mikropłatności. :P

glosn1k

  • Posts: 63
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #396 on: September 08, 2013, 08:14:44 am »
Takiej gry szukałem od dawna, nie wiem czy mi w to uwierzycie ale sprawdzałem kilkakrotnie czy nie ma gier typu Fallout MMO RPG, albo Heroes 3 online. Jak znalazłem tą grę to już wiedziałem, że się wciągnę.

Czy będą dodawane jakieś nowe miasta?
Czy administracja może podglądać sobie graczy, którzy o tym nie wiedzą?

44LAMER

  • Posts: 7
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #397 on: September 08, 2013, 09:57:15 am »
Czy jak posiada się armor danej frakcji np. NCR ranger combat armor, To czy w Shady Sands NCR nie mając karmy 1500 można zabijać ludzi tak żeby strażnicy nie zaatakowali mnie?
Czy trzeba mieć karmę powyżej 1500?

Perteks

  • Wiki Editor
  • Posts: 425
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #398 on: September 08, 2013, 09:59:58 am »
Czy jak posiada się armor danej frakcji np. NCR ranger combat armor, To czy w Shady Sands NCR nie mając karmy 1500 można zabijać ludzi tak żeby strażnicy nie zaatakowali mnie?
Czy trzeba mieć karmę powyżej 1500?
Armor w ogóle nie wpływa na reakcje NPC

Andrew_

  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #399 on: September 08, 2013, 10:57:57 am »
W Hub znajduje się Crimson Caravan, mozna u nich wziąć misja na eskortę. Dziewczyna mówi żebym poszedł pogadać z którymś z dowódców karawany przy wejsciu do miasta i tu zaczynają się schody. Nie można z nikim zagadać o wyruszenie z karawanom, nawet jeżeli jest wyznaczony dzień miesiąca. Czy ta funkcja w ogóle działa?

glosn1k

  • Posts: 63
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #400 on: September 08, 2013, 11:32:37 am »
Wiem, że Repair można sobie podnieść poprzez Deans Electronics book, gdzie można takie zdobyć i ile dają do naprawy?

Kilgore

  • Administrator
  • Posts: 1337
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #401 on: September 08, 2013, 12:03:01 pm »
andrew_: questa caravan guard bierze się w każdej z lokacji przez które przejeżdżają przy głównym wejściu przy gridzie. Gdy karawana jest w mieście, stoi tam koleś w Combat Armorze u którego można się zapisać. żadne dziewczyny z crimson itp.

glosn1k: w księgarni w Hub albo u followersów

AdamRFT

  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #402 on: September 08, 2013, 12:17:47 pm »
Czy support perki wpływają na ilość posiadania normalnych perków ?

Tomowolf

  • Posts: 95
  • "You rules really begin to annoy me..."
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #403 on: September 08, 2013, 12:22:29 pm »
Czy support perki wpływają na ilość posiadania normalnych perków ?
Nie, support perków możesz mieć ile chcesz.
In game nick : ****.

44LAMER

  • Posts: 7
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #404 on: September 08, 2013, 12:31:05 pm »
Czy z żołnierzy Enklawy albo bractwa stali wypadają pancerze wspomagane? Czy tak jak w Fallout 2 pancerzy wspomaganych nie da się zdobyć z przeciwnika?