April 29, 2024, 04:49:26 pm
Username:

Password:

Topic: Pytania i odpowiedzi  (Read 495523 times)

glosn1k

  • Posts: 63
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #375 on: September 07, 2013, 05:33:46 pm »
Nie wyświetlają mi się timery odliczające czas do odnowienia np. First Aid. Gdy nie mogę tego użyć jest na dole po prawej tylko napis First aid: itp. Wiecie jak to naprawić?

AlbertStarski

  • Posts: 87
    • View Profile
Handel z NCP
« Reply #376 on: September 07, 2013, 05:43:32 pm »
Dręczą mnie liczne wątpliwośći odnosnie działania mechanizmów handlu z NCP. Zachodzę w głowę, ale na próżno szukam wyjscia. Dlatego pytam. Jak to jest ?

1. Zrobiłem postać z przeznaczeniem na charyzmatycznego handlowca. Na chwilę obecną: speech, barter ok.110. Charyzma i ynteligencja 10. W sklepach dostaje takie same ceny co mój nieco mniej ogarnięty wojak z charyzmą 1.
2. Jak wytłumaczyć truności które napotykam przy próbie sprzedaży łupów kupcom ?  Zdarza się, że kupi ode mnie jeden kaptur, a następnego już nie - chociaż kapsli ma jeszcze cała kupe. Albo w ogóle nie ma reakcji. Kładę fanty, a on "0". Mimo, że oferuję przedmioty zgodne z przeznaczeniem jego sklepu.
3. Niekiedy zdarza się, że kupiec w ogóle nie ma kapsli. Co jest zrozumiałe jednak na jakich zasadach odnawiają się jego zasoby ?

Czy z tym wszystkim jest może związana reputacja w miescie ?

dzięki,
pozdrawiam

Cerberix

  • Posts: 178
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #377 on: September 07, 2013, 06:43:29 pm »
Jak to jest z uzależnieniami od poszczególnych medykamentów? Radaway, radx znikają po jakimś czasie?

Kilian

  • Posts: 51
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #378 on: September 07, 2013, 07:30:42 pm »
Jak to jest z uzależnieniami od poszczególnych medykamentów? Radaway, radx znikają po jakimś czasie?
Wydaje mi się, że musisz skorzystać z usługi doktora. Działa na promieniowanie, tak więc przypuszczam, że powinno również zadziałać w kwestii uzależnień.

Kilian

  • Posts: 51
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #379 on: September 07, 2013, 07:42:47 pm »
zrobiłem kłódkę, po jej użyciu dostałem klucz, pomyślałem super nikt mnie nie okradnie...
...Raidersi zabili mnie na pustyni, kluczyk przepadł a szafki na amen zamknięta :/
pytanie czy można sie do niej jakoś znowu dostać?
Ja jutro wracam do Warszawy i będę się pojawiał w grze. Jeśli chcesz mogę zrobić dla Ciebie kilka zestawów extanded lockpick, albo pomóc Ci samemu z otworzeniem szafek (mam wysoki skill).

BCS

  • Posts: 132
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #380 on: September 07, 2013, 07:43:11 pm »
Rozsadzanie drzwi, choć nie jestem pewny na 100%.

Ok dzięki, sprawdze sam może kiedyś. A wiesz gdzie można znaleźć te Parts of Detonator?

1. Zrobiłem postać z przeznaczeniem na charyzmatycznego handlowca. Na chwilę obecną: speech, barter ok.110. Charyzma i ynteligencja 10. W sklepach dostaje takie same ceny co mój nieco mniej ogarnięty wojak z charyzmą 1.
2. Jak wytłumaczyć truności które napotykam przy próbie sprzedaży łupów kupcom ?  Zdarza się, że kupi ode mnie jeden kaptur, a następnego już nie - chociaż kapsli ma jeszcze cała kupe. Albo w ogóle nie ma reakcji. Kładę fanty, a on "0". Mimo, że oferuję przedmioty zgodne z przeznaczeniem jego sklepu.
3. Niekiedy zdarza się, że kupiec w ogóle nie ma kapsli. Co jest zrozumiałe jednak na jakich zasadach odnawiają się jego zasoby ?

1. Barter nie ma wpływu na ceny itemów, w których dany sprzedawca się specjalizuje czyli np. od Bustera nie kupisz taniej amunicji jeżeli chodzi o bazowanie na Barterze, to wiem na pewno. Reputacja ma wpływ na ceny, ale nie do końca wiem jaki. Nie wiem jak jest ze sprzedawaniem
2. Nie wiem czy ma to związek, ale przykładowo, Buster skupuje amunicję (specjalizuje się w niej), ale nie kupi już od nas "najgorszej" amunicji 9mm, będzie nam on dawał za nią 0, zrobione jest to po to, by nie zniszczyć ekonomii gry, przynajmniej tak mi się wydaje.
3. Kapsle respią się po chyba 90 minutach czasu rzeczywistego (tak ktoś kiedyś mi pisał).
« Last Edit: September 07, 2013, 07:50:00 pm by BCS »

Hoot

  • Posts: 117
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #381 on: September 07, 2013, 07:50:39 pm »
Parts of detonator możesz kupić w Redding u Dangerous Dan w Redding.

BCS

  • Posts: 132
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #382 on: September 07, 2013, 08:10:23 pm »
Parts of detonator możesz kupić w Redding u Dangerous Dan w Redding.

A gdzie on się dokładnie znajduje? Kiedyś go szukałem bo chciałem wziąć specjalizacje a nie mogłem go znaleźć. I ile kosztuje jedna sztuka?

Hakael

  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #383 on: September 07, 2013, 08:31:52 pm »
Wie ktoś czy można w prywatnej kopalni mieć skrzynkę swoją ?
Jak chce upuścić to wyskakuje, że item nie może być tutaj upuszczony.

glosn1k

  • Posts: 63
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #384 on: September 07, 2013, 09:28:32 pm »
Prywatna kopalnia ma stół do craftingu i stolik na którym możesz składować swoje towary, znajdź myszką ten stolik, stoi w metalowym budynku.

Uwierz

  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #385 on: September 07, 2013, 09:31:48 pm »
Quote
Bonus HtH Attacks - ten perk zmniejsza o 1 ilośc AP potrzebną tylko do zadania ciosu gdy jest się unarmed, czy do mele też?
Odpowiedz już znam więc się podzielę - to działa też na broń mele. :>

I jeszcze pytanko, czy jest jakiś sposób by udostępnić prywatną kopalnie dla członków gangu?
« Last Edit: September 07, 2013, 09:34:33 pm by Uwierz »

glosn1k

  • Posts: 63
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #386 on: September 07, 2013, 09:43:18 pm »
Zaprowadź ich na follow do kopalni, do puki z niej nie wyjdą to będą mogli kopać do woli, jak wyjdą to będziesz musiał ich prowadzić na nowo.

Uwierz

  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #387 on: September 07, 2013, 10:59:15 pm »
Czyli, że mapy czy coś w tym stylu nie da się zrobić. Dzięki. Teraz pytania z innej beczki:
- Czy ktoś wie co można sprzedać dla tej barmanki w Hubie w "Maltese Falcon"?
- Czy perk Silenth Death działa tylko podczas włączonego trybu Sneak, czy wystarczy zajsc wroga od tylu bez wlączonego snake?
- Jakiś czas temu był event podczas którego rozdawano darmowe skórki dla postaci, chciałem zapytać czy jeżeli zakupię zmianę fryzury to skin zostanie, czy go strace?
« Last Edit: September 08, 2013, 12:45:04 am by Uwierz »

UbaBuba

  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #388 on: September 07, 2013, 11:08:24 pm »
perk Bonus Ranged Damage dziala na kazdy pocisk wystrzelony poprzez burst, czy moze liczone jest +2 do koncowego dmg?

BCS

  • Posts: 132
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #389 on: September 07, 2013, 11:10:56 pm »
Działa na każdy jeden pocisk