April 29, 2024, 04:52:12 pm
Username:

Password:

Topic: Pytania i odpowiedzi  (Read 495616 times)

Perteks

  • Wiki Editor
  • Posts: 425
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #345 on: September 07, 2013, 06:05:04 am »
Nie umiem się wydostać z V Train Station :( Z buta nie pójdę bo jedyne wyjście z planszy graniczy z końcem ekranu mojej gry i nie mogę na nie wejść. Nie mam kapsli na bilet a nawet gdybym miał to nie wiem czy na innych stacjach nie będę miał podobnego problemu. Nie chcę umierać, ale gdybym musiał to jak? Jeśli zaatakuję kogoś to czy obstawa na stacji nie będzie wroga w przyszłości? Czy utknąłem tu na stałe? Pewnie nie, stąd pytanie - Jak się wydostać? :)
Spróbuj przybliżyć mapę i wtedy najechać na końcówkę ekranu (od zoomu służy klawisz Z)

mam pytanie: jak uczynić moja karawane ( krowę z przyczepa ) bezpieczna ? jak przyjadę do miasta to ktoś mi ja zawinie, jak zostawię na pustyni przed miastem też mi ją zawiną.

rozumiem ze musiałbym pakować tent'a, jechać z karawaną pod miasto które mnie interesuje, rozpakowac tenta ( bo jak rozumiem mój obóz jest niemożliwy do wykrycia ) i tam zostawiać też karawane ?
Tak

Cerberix

  • Posts: 178
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #346 on: September 07, 2013, 06:07:08 am »
Nie umiem się wydostać z V Train Station :( Z buta nie pójdę bo jedyne wyjście z planszy graniczy z końcem ekranu mojej gry i nie mogę na nie wejść. Nie mam kapsli na bilet a nawet gdybym miał to nie wiem czy na innych stacjach nie będę miał podobnego problemu. Nie chcę umierać, ale gdybym musiał to jak? Jeśli zaatakuję kogoś to czy obstawa na stacji nie będzie wroga w przyszłości? Czy utknąłem tu na stałe? Pewnie nie, stąd pytanie - Jak się wydostać? :)

Jeśli nie widzisz wyjścia (exit grind) to zmniejsz rozdzielczość, być może ekran się zablokował. Ja podobną sytuacje miałem w NCR, przed wyjściem z bazaru. Na wyższych rozdziałkach jest problem na niektórych mapach, jednak nie jest to tak uciążliwe, aby nie można było z nich korzystać. Jeśli to ci nie pomoże to skontaktuj się z adminem, Kilgorem/Cubikiem. Teraz zauważyłem, że jest nowy temat dotyczący requesthelp. :P
« Last Edit: September 07, 2013, 06:10:04 am by tester »

Krzysztex

  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #347 on: September 07, 2013, 07:29:12 am »
Nacisnij F4 to zniknie hud i będzie więcej widać (może zobaczysz czerwone pole wtedy).

glosn1k

  • Posts: 63
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #348 on: September 07, 2013, 07:47:50 am »
Nie chcę spamować, ale o co chodzi z tymi procentami zużywania się broni %/%. Który jest od czego?

Cerberix

  • Posts: 178
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #349 on: September 07, 2013, 07:55:20 am »
Nie chcę spamować, ale o co chodzi z tymi procentami zużywania się broni %/%. Który jest od czego?

Stan kondycji broni, A%/B% oznacza, że broń jest w idealnym stanie, B% oznacza max wartość broni.

eristo23

  • Posts: 8
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #350 on: September 07, 2013, 08:39:14 am »
Niestety był konieczny ale więcej już nie powinno być mam nadzieję w dłuższym czasie :)
Jak masz namiot to sobie po prostu zrób trochę młotków. Zacząć trzeba chyba od primite toola, możesz też kogoś poprosić żeby Ci dał.

mam namiot po rollbacku przedmioty w nim schowane też zniknęły  :'(  primite toola da się używać też jako młot??

PS: rollbacki w grach w których wiele zależy od szczęścia i losu to nieporozumienie moim zdaniem. Zdobędziesz coś przypadkiem, zabijesz sporo mocniejszego przeciwnika, cieszysz się jak dziecko, a tu na drugi dzień dowiadujesz się że był rollback, ja temu przestałem grać na ruskim servie kilka lat temu.

Hoot

  • Posts: 117
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #351 on: September 07, 2013, 08:43:18 am »
Tak primitive toola też możesz używać jako młot tylko ma jedną zasadniczą wadę bardzo szybko się psuje.

Perteks

  • Wiki Editor
  • Posts: 425
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #352 on: September 07, 2013, 09:06:30 am »
PS: rollbacki w grach w których wiele zależy od szczęścia i losu to nieporozumienie moim zdaniem. Zdobędziesz coś przypadkiem, zabijesz sporo mocniejszego przeciwnika, cieszysz się jak dziecko, a tu na drugi dzień dowiadujesz się że był rollback, ja temu przestałem grać na ruskim servie kilka lat temu.

Rollback był nie bez powodu, czytaj changelog to się dowiesz. A co do zdobycia przedmiotów, pograsz w to jeszcze trochę dłużej i będziesz się śmiał z własnego posta.

eristo23

  • Posts: 8
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #353 on: September 07, 2013, 09:18:23 am »


Rollback był nie bez powodu, czytaj changelog to się dowiesz. A co do zdobycia przedmiotów, pograsz w to jeszcze trochę dłużej i będziesz się śmiał z własnego posta.

Wiem że tu podałem trywialny przykład z młotkiem ale kiedyś miałem sporo więcej pokasowane jak mówiłem wyżej grałem dość długo na rosyjskim servie, więc wiem o czym piszę.

glosn1k

  • Posts: 63
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #354 on: September 07, 2013, 09:24:56 am »
Jaki tutaj jest maksymalny lvl?

Cerberix

  • Posts: 178
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #355 on: September 07, 2013, 09:36:18 am »
Jaki tutaj jest maksymalny lvl?

Nie ma lvl capa. Do 24 lvl masz perki, później już tylko punkty do umiejętności.

Krzysztex

  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #356 on: September 07, 2013, 09:39:00 am »
Czy jacyś npc skupują good metal parts i tego typu rzeczy z craftingu? Czy muszę przerobić to na bronie i dopiero sprzedawać?

Cichyy

  • Posts: 15
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #357 on: September 07, 2013, 09:54:43 am »
Sa ALe nhajlepiej rob amunicje i sprzedawaj/

czy jezeli wloze itemki do szafki w ranomowym duzym miescie to czy one znikna ? i po jakim czasie.
2. do czego jest wrench, czy pomoze mi otworzyc skrzynke,
3.znalalzem "Howitzer shell" do czego sluzy
« Last Edit: September 07, 2013, 09:58:42 am by Cichyy »

RedneckRage

  • Posts: 36
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #358 on: September 07, 2013, 10:03:39 am »
Mam 175% EW i 50% science (1 level energy weapon expert). Wczoraj wpisałem BP na laser rifle, lecz nie pojawił się w FixBoyu. Są jakieś dodatkowe wymagania o których nie wiem, czy po prostu jakiś bug?

Cichyy

  • Posts: 15
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #359 on: September 07, 2013, 10:14:55 am »
Mam 175% EW i 50% science (1 level energy weapon expert). Wczoraj wpisałem BP na laser rifle, lecz nie pojawił się w FixBoyu. Są jakieś dodatkowe wymagania o których nie wiem, czy po prostu jakiś bug?

energy expert 2.