April 29, 2024, 04:46:30 pm
Username:

Password:

Topic: Pytania i odpowiedzi  (Read 495447 times)

TomekDex

  • Posts: 73
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1035 on: December 02, 2013, 09:21:31 pm »
1. Czy dzięki bonusowi z implantu mogę wziąć support perk. Na przykład mam 5 percepcji założę implant na percepcji i czy wezmę Awareness.
2. Czy czy inteligencja z implantu daje Skill points?
3. Czy ubranie sporej ilości implantów zmniejsza charyzmę tak jak to było w F2?
4. Czy któryś bonusów z implantu działa inaczej jak normalny stat? Na przykład Endurance nie daje żadnych HP (nawet 2)
« Last Edit: December 02, 2013, 09:27:29 pm by TomekDex »

DocAN

  • Administrator
  • Posts: 795
  • Testing FO: Reloaded
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1036 on: December 02, 2013, 10:29:14 pm »
Kolejne pytanie: jak na serwerze nie pokazuje klasy pancerza to jest bug, czy jak to z tym jest? Gdy nosimy pancerz mamy kp?

AC działa jak biegasz a w TB nie pamiętam :D

tu znajdziesz więcej informacji: http://www.fonline-reloaded.net/wiki/index.php?title=Armor_Class

Siema moje pytanie to czy FOnline działa na systemie wind 8??  :P Bo po odpaleniu gry każdy napis w menu jest zastąpiony słowem "Error" czy ktoś jeszcze ma taki problem?  :-\


Tak działa, ja mam W8.

Spróbuj tego:

1. Delete data/cache
2. Make sure FOnline.exe is not blocked by any firewall
3. Use: play.fonline-reloaded.net and port 2238 in foconfig

If still doesn't help, try removing cache again and moving game directory to other location on disk (sometimes C:\Program files causes issues)

1. Czy dzięki bonusowi z implantu mogę wziąć support perk. Na przykład mam 5 percepcji założę implant na percepcji i czy wezmę Awareness.
2. Czy czy inteligencja z implantu daje Skill points?
3. Czy ubranie sporej ilości implantów zmniejsza charyzmę tak jak to było w F2?
4. Czy któryś bonusów z implantu działa inaczej jak normalny stat? Na przykład Endurance nie daje żadnych HP (nawet 2)

ad. 1 - tak
ad. 2 - tak +2SP/lvl
ad. 3 - nie
ad. 4 - hmm, nie za bardzo rozumiem o co pytasz .

Shamessa

  • Posts: 201
  • Freelancer
    • View Profile
    • Rulers and Empires
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1037 on: December 04, 2013, 01:26:46 pm »
P: Kupiłem prywatną kopalnię, uchwyciłem dwóch niewolników i zaprowadziłem ich tam (nie bez przygód, ale zajęło to jakieś 3 godziny). I rozkazałem im, aby kopali i poszli ( z bronią w łapie...) ale nie mogę z nimi rozmawiać już, ponieważ widzę komunikat że są zajęci... Jak ich wyciągnąć za tydzień? Będą "wolni" od pracy i będą mogli rozmawiać?

Freelancer

TomekDex

  • Posts: 73
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1038 on: December 04, 2013, 02:00:16 pm »
Czasem się tak blokują. Zazwyczaj wystarczy poczekać albo kliknąć Alt i LPM gdzieś obok i kliknąć "Stop all action" jak to nie pomoże to "Move to (high priority)" i "Stop all action". Przynajmniej ja tak robię i działa. W najgorszym wypadku jak żadne z tych nie pomogło to wychodzę z lokacji jak "usłyszeli komendę" to pójdą za tobą

Deathstroke

  • Supporter
  • Posts: 70
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1039 on: December 07, 2013, 08:14:58 pm »
Może mi ktoś tutaj wreszcie to wyjaśni - czy to normalne że niewolnicy znikają ze strzeżonych kopalni? Zauważyłem, że dzieje się to kiedy wylogowuję się (zostawiam ich np w Junktown z poleceniem "dig me some resources" po czym rano wstaję, loguję się, idę do kopalni a tam pusto. Sprawdzałem już wylogowywanie się w kopalni, poza nią i na mapie podróży. Nawet raz dałem obu niewolnikom Jet. Nadal nie pomaga i znikają. Help?

TomekDex

  • Posts: 73
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1040 on: December 07, 2013, 10:37:02 pm »
Gracze przychodzą i ich zabijają przynajmniej z tego co ja wiem. Jedyna w 100% bezpieczna kopalnia to prywatna kupiona na tydzień za 100k.

Deathstroke

  • Supporter
  • Posts: 70
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1041 on: December 07, 2013, 10:38:19 pm »
Niemożliwe żeby 3 razy z rzędu w momencie kiedy się wylogowuję ktoś przychodził i zabijał slaveów w strzeżonej kopalni. Musiałbym mieć wyjątkowego pecha. Przy okazji - Red COC badges są bezużyteczne prawda?

Magister

  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1042 on: December 08, 2013, 11:30:14 pm »
po czym rano wstaję, loguję się,

Jeśli zostawiasz ich na noc, to jest jak najbardziej możliwe i wręcz prawdopodobne. Kopalni jest mało, graczy jest sporo, różne strefy czasowe, nieczyste zagrania w cenie.

Jeśli znikają Ci od razu, to pewnie bug, ale jeżeli ich nie pilnujesz.. no to co się dziwić.

Machina

  • Supporter
  • Posts: 22
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1043 on: December 09, 2013, 02:58:01 pm »
Co to jest i do czego służy Psychic Nullifier?



« Last Edit: December 09, 2013, 03:04:40 pm by Machina »

Letoo

  • Supporter
  • Posts: 462
  • I'll craft you up.
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1044 on: December 09, 2013, 03:02:56 pm »
Klimaciarski przedmiot w założeniu ograniczający moc telepatii (wystąpil w oryginalnym Falloutcie i New Vegas), w Fonline bezużyteczny.
Letoo's event foundation [click]

In game nicks:
Letoo
Letoatreidis


Find me on IRC @Letoo or on 1337 radio frq

Deathstroke

  • Supporter
  • Posts: 70
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1045 on: December 09, 2013, 04:21:24 pm »
Jak to jest z resetem katedralnym? Zeruje tylko negatywne reputacje czy też wszystkie do poziomu 0, nawet te pozytywne?

TomekDex

  • Posts: 73
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1046 on: December 09, 2013, 04:23:34 pm »
Wszystkie zrówna do 0.

Deathstroke

  • Supporter
  • Posts: 70
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1047 on: December 09, 2013, 06:28:56 pm »
Gad damyt...

Buddha_Lounge

  • Guest
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1048 on: December 09, 2013, 09:08:34 pm »
Cześć,
czy taka postać z dużą charyzmą i dobrą gadką walcząca na pieści/wspomagane pięsci ostatecznie bronią ręczną ma jakiekolwiek szanse na przeżycie w Fonline?

Corax

  • Supporter
  • Posts: 353
  • Ultimate Crafter
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #1049 on: December 09, 2013, 11:29:09 pm »
Ogólnie to postacie są nieśmiertelne(respawn). A przeżycie zależy od innych rzeczy (ogólnie jak grasz, jak grają twoi przeciwnicy). Ja na przykład mam postać która umie wszystko prócz walki i jakoś daje rade.